Jump to content

Firmy warte zachodu


strenq
 Share

Recommended Posts

Według mnie światowy rynek GetPaid przeżywa kryzys - nie widzę firmy, którą można by popromować. Niby jest klikkini ale na wypłatę się czeka miesiącami (o ile jeszcze płaci). Poza tym wszystkie są co najwyżej przeciętne. Chyba ze ma ktos jeszcze jakieś ciekawe firmy ale tylko do klikania a nie zadne autosufy?
Link to comment
Share on other sites

ja sie załamałem.... tez chciałem sie za cos wziąć ale po prostu nie ma za co... bardzo łatwo sie wkopać w promocje firmy ktroa dobija do kilkusteke userów i umiera, a nasza kasa i konto z refami przepada... w autosurfy w ogóle sie nie bawiłem nigdy no ale chyba tzreba cos obcaic no bo nie ma gdzie kilkac....

 

przyłączam sie do pytania...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam taką samą sytuacje jak wesol - przez wakacje ciężko pracowałem, a od października zacząłem odrabiac getpaidowe lekcje, ale nie ma się za co wziąć - klikkini kusi ale nie ma pewności jak długo będzie płacić. Była asolandia i co? I już umiera. Ogólnie też skłaniam się już w kierunku autosurfów, a nawet w hyipy zacząłem inwestować :P
Link to comment
Share on other sites

Z nowych firm, to nie ma co. Klikkini == kolejka po wyplate, kiedy sie dostanie? Ryzyko zbyt duze.

 

Ze starych, to zastanawialbym sie nad cashdelight.. moze jeszcze takie jak NBZ, 5starpromotions, HSSS ostatnio zle - nie polecam...

 

Co zatem dziwnego, ze autosurfy przechodza na pierwszy plan? Moze razem z hyipami, klubami inwestycyjnymi i powazniejszymi programami? Ano chyba nic dziwnego. Polecam odrobic panowie rowniez ta lekcje- przyda sie :wink:.

Link to comment
Share on other sites

klikkini to bylo cos na wyplatk mialem co 3 dni (szkoda ze narazie sie zadnej nie doczekalem)

 

fajnw warunki ma stóówa ale strasznie malo maili jedynym jej plusem jest ptp 1zl=1000c ale przynajmniej refki fajnie wpadaja bez duzego nakladu kasy

 

wszyscy tak chwala hihawke a ja nie wiem czemu przeciez dla samotnego klikacza dojscie do minimum to droga przez meke ja osobiscie ze swoich zarobkow jeszcze nie doszlem do minimum ale te 50% to zajefajna sprawa dla promotorow

 

nawet 5star i nbz opuscilo loty coraz mniej i zadziej do klikania

 

w tej chwili najoplacalniejsze sa surfy,hyipy,klamm,ptp i eurobarre najwiecej i najlatwiej mozna na tym zarobic ale oczywiscie jest dreszczyk emocji (jak komus surf zwial z kasa to wie o co chodzi)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jak dla mnie najszybciej zbiera się w stormclix - $1 co kilka dni, chociaż ostatnio mniej linków i prawie wszystkie po 1 cencie.

5starpromotions, nobannerzone - zarabianie trwa dość długo, ale jest pewność, że dostaniesz forsę, no i nie ma tam wielkiego tłoku mimo długiego stażu.

Moja ulubiona: weallgetpaid, maili niewiele, ale warte 0,5 - 3 centy, w dodatku bonusy za staż w firmie; nieco ponad 1000 osób zapisanych (refcontest trwa).

Ostatnio aradiasgarden (nowa WM) przysyła sporo maili, niektóre nawet po 3-5 centów.

Z nowych firm ludzie chwalą spare-dollars - reklam rzeczywiście dużo, ale większość za punkty lub tzw. contest mails.

Link to comment
Share on other sites

Ja chwalę Spare-dollars. Dostałem 1$ nagrody za klikanie w contest maile. Punkty sobie odpuszczam. A jak już mail za kasę, to za 1/4c i nic wiecej!!!

Dla próby zapisalem się do innego no-min mesmerizingmails, ale chyba tu niewiele mozna nazbierać.

 

Wogóle nędza w Ptr, rzeka pieniędzy z wypłat płynie nie na reklamy, ale do autosurfów.

Ale bez obaw, jeszce parę autosurfów upadnie i ludzie wrócą do klikania, hehe. Juz widzialem paru nawróconych...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Firma głównie dla Amerykanów, z tego co wiem to Polacy mogą jedynie klikać w płatne banery, a tych jest sporo i każdy o wartości minium 1 cent. Wypłata po uzbieraniu $35.

 

Oprócz tego program oferuje nawet po kilkadziesiąt $ za różne zapisy i wykonywanie zadań, ale niestety nie nam...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ja za świetną firmę uważam http://www.worldwide-cash.net jestem tam już bardzo długo i zawsze wypłaty mam na czas a ostatnio ślą tyle maili co prawda większość jest punktowych ale punkty przeliczane są na kase i naprawde odbieram góra 1/4 tego co mi przysyłają dziennie bo nie jestem wstanie musiałbym siedzieć dużo czasu. Wyczyn to nie jest ale bez refków to w ciągu 5 dni spokojnie 10c sie wyklika licząc ze nie wszystkie maile się odbiera!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use