Jump to content

Nowe polskie scamy


strenq
 Share

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak czasem wychodza skroty myslowe ale kazdy wie o co biega.

Najwredniejsze sa te scamy co maja 2,4 i 6c - tam wielu ludzi sie nabierze. A najbardziej spodobal mi sie pomysl w firmie co ma minimum cos 100000$ maile cos po 100$ a goldy maja no minimum :lol:

Link to comment
Share on other sites

Scama promowac kazdy moze, a chec zarobiania kasy w refcontescie moze miec kazdy. Nie wszystko co promuje np. PucMix czy Olkuszanin to scamy. Tak samo moze byc w tym wypadku. Skonczmy juz ten temat z anta bo cala sprawa smierdzi i kto wierzy w wierszyki i bajki niech wierzy, a ja dodam ze w kazdej bajce jest trochu prawdy.
Link to comment
Share on other sites

Skoro Anta tu jest to do tych firm trzeba chyba dodać welovepay, do tego chyba wypada się zająć właścicielami tej firmy obecnymi na vcf?

 

Witaj CAN.

Widzisz, zawsze byłam podobnego zdania.

Jednak użytkownicy forum wypowiadali się przeciw banowaniu webmasterów scamów.

Decyzja nie należała do mnie.

 

Owszem, webmasterzy sa na FVC i znamy ich.

Doskonale sobie zdajemy też sprawę w jakim celu zorganizowali tę prowokację w refconteście.

To akurat niespecjalnie mnie wzrusza, nikt przy zdrowych zmysłach i tak nie uwierzył, a na opinii pozostałych nam nie zależy.

http://www.szuwi.com/viewtopic.php?t=41785

 

Co do anty-reklamy- była robiona w kilka minut, niejako "na gorąco" - nie analizowałam wszystkich firm na rynku. Nie stanowi tez listy.

Chodziło mi raczej o to, by newbie mogli poczytać o nieznanym im pojęciu scamów i zastanowić się nad tym, gdzie się zapisują.

 

Natomiast chętnie na FVC dodamy do listy firmy-scamy, jesli tylko ktoś poda nam informację z uzasadnieniem opinii.

Link to comment
Share on other sites

I jaki to ma zwiazek z tematem. W kazdym swoim poscie reklamujesz "swoje" forum i zabrudzasz tematy zakladane przeze mnie. Ja wylechalem na temat tej firmy i ref contestu a nie na temat szuwi. Masz jakies kompleksy wobec mnie to zapraszam na gg, a jak chcesz spamowac ludzi to na pw lub w osobnym temacie.
Link to comment
Share on other sites

Na VCF jestem baaardzo często i czytam prawie wszystko, tak więc co się tam dzieje wiem. Dziwi mnie w takim razie za co PucMix dostał bana, ale w sumie to nie moja sprawa.

 

strenq nie napinaj się tak. O co walczysz? O wolne piątki? Masz jakąś wyłączność na tematy i forum? Pewnie nie, więc trzymaj koparkę.

Link to comment
Share on other sites

Na VCF jestem baaardzo często i czytam prawie wszystko, tak więc co się tam dzieje wiem. Dziwi mnie w takim razie za co PucMix dostał bana, ale w sumie to nie moja sprawa.

Puc otrzymał bana za firmę na nielegalnym skrypcie CC. Myślę że powinna być to sprawa nas wszystkich, a zwłaszcza osoby będące użytkownikami jego systemów.

 

co do strenq - miło że ostrzegasz przed oszustami, jednak Twoja niechęć wobec anty jest bezpodstawna. Oczywiście - nasze nicki (nieudolnie zresztą spreparowane, ponieważ zarówno ja jak i anta zapisujemy się pod innymi) w RZEKOMYCH ref-contestach są kiepską prowokacją. Przykro że dałeś się nabrać idiotom.

Link to comment
Share on other sites

Puc otrzymał bana za firmę na nielegalnym skrypcie CC

 

Zgadza się, ale czemu tylko on? Kandydatów na bana, za to samo przewinienie jest sporo na VCF, tu też paru by się znalazło. Chodzi mi tylko o to że nie wszyscy "dostaja" co im się należy.

 

strenq Twoje wczorajsze występy to tragedia, zachowanie godne członka komisji śledczej. Ty nie dałeś się nabrać, dobrze wiedziałeś że ten cały refcontest i te nicki to lipa, to tylko Twoje motto "sąd, sądem, a sprawiedliwość musi być po mojej stronie" plus chęć pokazaznia że walczysz z "wrogiem klasowym" czyli z ludzmi z VCF, robi to co robi. Tyle że tu nie ma kamer, a "elektorat" jest dość ograniczony jeśli chodzi o liczbę. Czy chcesz koniecznie zostać takim giertychem, miodowiczem czy innym "panem" z wr dodatnim, tyle że tu, na forum?

Pomyśl może zanim coś napiszesz.

Link to comment
Share on other sites

Kandydatów na bana, za to samo przewinienie jest sporo na VCF, tu też paru by się znalazło. Chodzi mi tylko o to że nie wszyscy "dostaja" co im się należy.

 

Bez obawy - pracujemy nad tym :twisted:

Co się odwlecze to nie uciece, z drugiej strony wszelkie podejrzenia, obawy i dowody proszę kierować na moje i anty ręce

Link to comment
Share on other sites

To może zamiast się starać, zacznij coś robić, tylko coś konstruktywnego, ponieważ spory raczej nić nie dają.

Nie wmawiam niczego, ja jestem tego pewien na 110%, więc nie masz się co wypierać, takie zachowanie jest normalne tu na forum i może jest to, to coś, co trzeba by zrobić, wyplenić to coś.

Skąd Ty możesz wiedzieć co ja robię? Czy wszostko co nie jest tak jak Ty chcesz, jest krytykowaniem? To słowo zawsze pojawia się wtedy, kiedy ktoś Tobie napisze trochę prawdy, sorka nie tylko Tobie, bo jeszcze paru speców od "krytykowania" jest na emoney.

EOT

Link to comment
Share on other sites

również kożystając z okazji, chciałbym serdecznie podziękowac za bezpodstawnego bana, oby tak dalej :roll:

 

edit:

 

musze jeszcze coś napisac o/do administracji VCF.

 

Jesteście śmieszni, nie macie pojęcia o skryptach, o CC, jednyne co ktoś wam pokazał jak sprawdzic legalnośc CC, a nie macie pojęcia, że uważani przez was honest webmasterzy z VCF używają nielegalnych pluginów do CC, tylko wy o tym nie macie pojęcia, nie umiecie tego sprawdzic, bo nigdy nie widzieliscie programu PTR od strony admina.

 

Przepraszam, za chaotycznosc, wypowiedzi, chwila emocji. Tyle.

Link to comment
Share on other sites

Hehe co wm to nienawidzi szuwi. Jak widac szuwi woli isc na ilosc przed jakoscia ...

 

Ciekawa teoria, ale moja jest inna - jakość zachowujemy właśnie między innymi dzięki wyrzucaniu oszustów. :twisted:

 

Abstrachując jednak od wyższości świąt bożego narodzenia nad świętami wielkiej nocy obiektywnie chyba należy stwierdzić, że ilość użytkowników jaką zgromadził VCF powoduje że właśnie VCF w jakimś sensie odgrywa opinotwórczą rolę w polskim get-paid. I coś nie mogą tego zmienić utyskiwania i pomyje wyrzuconych, którzy zaraz "się zleją" i kożystają z jakże wątpliwego środka wyrazu jakim jest "hehe"i "hahahahhahaha".

Ów rechot ma siłę pierdnięcia żaby, co - nie ukrywam - sprawia mi nielichą satysfakcję :lol: :lol: :lol:

 

p.s. przepraszam za dosłowność, ale nie mogłem się powstrzymać :D

Link to comment
Share on other sites

Znow "expert" musi dorzucic swoje 5 groszy tam gdzie nie potrzeba. A nazywanie kogos oszustem ktos kto nie zamyka aukcji? hmm nie ma to jak mylic pojecia.

 

a hehe i hahaha to te slowa kojarza mi sie glownie z twoim forum, gdzie w co drugim temacie ktos z kogos sie smieje.

Link to comment
Share on other sites

Panowie (i panie), nie róbcie offtopicu.

 

Proszę, byście nie obrzucali się nawzajem błotem bo to naprawdę do niczego nie prowadzi, a efekt jest zawsze odwrotny do zamierzonego.

 

Prosta zasada psychologiczna - u atakowanej osoby zawsze włączają się mechanizmy obronne i na KAŻDY argument znajdzie się kontrargument, więc kłótnia ta może toczyć się w nieskończoność.

 

Nie wnikam w to, jakie są opinie forumowiczów E-Money o Szuwim i Ancie, ale jestem przekonany o tym, że pisanie negatywnych rzeczy o VCF i administracji na pewno specjalnie im nie zaszkodzi, mało tego, źle świadczy o poziomie naszego forum. Przecież który newbie odważy się napisać pierwszego posta w takim temacie?

 

Zresztą nie jestem już pewien, ale pierwszy raz zajrzałem na FVC właśnie po krytyce tego forum, aby przekonać się jak jest naprawdę.

 

Przypominam, że temat jest o nowych scamach prowadzonych przez polskich wm.

Link to comment
Share on other sites

Może i jesteśmy śmieszni. Zawsze to jakiś plus, ludziom w takich czasach potrzebny przecież uśmiech, więc na zdrowie. Fajnie, jak można się do czegoś przydać. :wink:

 

Jeśli ktoś ma zastrzeżenia do uczciwości któregoś z użytkowników FVC poparte konkretnymi zarzutami, zawsze może to zgłosić. Jeśli woli go kryć, niech sam ocenia swoją postawę i nie pyta, dlaczego Polacy mają coraz gorszą opinię w świecie. Tej nie naprawi się słowami nie popartymi faktami ani narzekaniem na dyskryminację. :twisted:

Pustosłowne krucjaty i apele niczego nie zmienią, tu właśnie potrzebna jest jakość a nie ilość.

 

Oczywiście, nie przeceniamy naszych umiejętności, nie staramy się też zgłębiać tajników CC, bo wystarcza nam wiedza podstawowa.

Podobnie jak podstawowa wiedza na temat tego co dobre a co złe.

Twórcy skryptu CC mają kilkadziesiąt pluginów-rozszerzeń programowych, czy jak kto woli – wtyczek o różnym przeznaczeniu. Jeśli komuś z jakichś względów nie odpowiadają, wymienia je lub stosuje inne, nie nasza sprawa to oceniać.

Jeśli - jak tu stwierdzono – honest-webmasterzy faktycznie używają pirackich, to tylko potwierdza, jak głęboki jest problem piractwa.

 

Słyszałam wielokrotnie opinie, że około 90% firm bazuje na nielegalnych autobulkach, lifestats czy autoredemption, więc pojęcie jakieś mam. Zapewne mniejsze od tych, którzy nimi handlują, bo, jak sądzę tacy są najlepiej zorientowani w cenach, nabywcach i użytkownikach. Nieprawdaż? :twisted:

 

FVC nie jest komisją śledczą, nie jest też organem powołanym do walki z piractwem i ścigania przestępców. Od tego są inne instytucje, nie nasze skromne forum.

 

Ale forum VC jest miejscem spotkań wielu osób, goszczonych mile tak długo, jak długo przestrzegają jego zasad. Nie ma obowiązku goszczenia osób nieuczciwych i dobrowolnego narażania się na ich towarzystwo.

Jakkolwiek forum stanowią użytkownicy, a zasady są dostosowywane do ich postulatów, niezaprzeczalnie pozostaje prywatną własnością i o jego kształcie decyzje ostateczne podejmuje właściciel.

 

Być może ktoś u siebie w domu chętnie widzi krętaczy szmacących się za śmieszne pieniądze, złodziei, arogantów, nie przeszkadza mu plucie, psucie powietrza i tym podobne przypadłości. Każdy ma prawo wybrać sobie towarzystwo wg własnych potrzeb i gustów.

FVC również ma takie prawo.

 

Co do zasadności banów. Są zasadne, dowody są wystarczające.

Przykre to i dla nas, gdy trzeba zmieniać opinię o osobach, które uważało się za przyzwoite.

 

p.s.

Jedi, zainteresuj się choć jednym takim „kwiatkiem” zanim zaczniesz mówić o krzywdzie:

 

http://www.getpaidforum.com/forums/index.php?showtopic=373600&st=0entry380

 

podać więcej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use