Jump to content

Wypłata


innyshit
 Share

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć kiedy mogę otrzymać wypłatkę, mam już troche fb i chciałbym je spieniężyć ;) tylko nie jestem pewien czy trzeba wydać część fb, ponieważ w regulaminie jest to trochę skomplikowanie napisane:

§ 6. Wypłaty

 

Użytkownik programu Twoja Reklama może zażądać wypłaty, gdy spełnione będą wszystkie opisane poniżej warunki;

 

1. Stan konta osiągnie kwotę 5 Pln lub 5 000 Fb,

2. Aktywność w programie będzie nie mniejsza niż 50%*,

3. Zamówi w Centrum wymiany reklamy na kwotę minimum 500 Fb**,

4. Jest aktywny w programie minimum 3 miesiące,

 

Wypłaty będą realizowane w ciągu 7 dni. Wpłaty będą dokonywane na konto e-gold, MoneyBookers, StormPay, intGold oraz na rachunek bankowy. Przed dokonaniem wypłaty konto użytkownika oraz wszystkie dokonane za jego pośrednictwem transakcje zostaną dokładnie sprawdzone. Więcej na temat wymiany fun bonów na gotówke oraz na pakiety reklamowe można dowiedzieć się w dziale Centrum wymiany oraz w FAQ

 

*50% aktywność w programie nie ma zastosowania w przypadku wymiany swoich zarobków na pakiety reklamowe, które można dokonać w dziale Centrum wymiany.

 

** Nie dotyczy premiowanych użytkowników oraz samotnych klikaczy.

Czy jeżeli raz wydam te 500 fb to przy następnej wypłacie nie będę musiał tego robić czy to za każdym razem tak jest?

Jeżeli już tu piszę to jeszcze zadam to pytanie, kiedy zacznę się pojawiać linki pieniężne? albo o wartości większej niż 1 i 2 fb (czasami się pojawai za 5 to jest ok), gdyż w przeliczeniu to jest naprawdę bardzo mało (1fb=0.1gr) ;)

Dziękuję pozdrawiam Marcin / innyshit :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witam,

Ponawiam pytanie: Czy przy każdej wypłacie trzeba zamawiać reklamy za 500 fb? W regulaminie nigdzie nie jest napisane że trzeba za każdym razem więc proszę o wyjaśnienie tutaj.

Kolejna sprawa: dzisiaj dostałem maila z informacją żę nie logowałem się na konto przez 21 dni, co jest całkowita nieprawdą bo loguje się codziennie, a co najlepsze dostałem tą informację na maila którego już nie używan w TR, jak to jest możliwe?

Pozdrawiam Marcin / innyshit

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Jest jakiś błąd w skrypcie i dlatego wszyscy uzytkownicy dostali taki mail

z informacja o nie logowaniu się na swoje konta.

Proszę się tym nie martwić.

 

Odnośnie drugiego pytania dotyczącego zamawiania reklam przed wypłatą, to jak nic nie pisze tzn; że tylko raz trzeba zamówić a przy dalszych wypłatach juz nie. Należy też zwrócić uwagę na gwiazdki (*),(**), bo one oznaczaja wyjatki.

 

*50% aktywność w programie nie ma zastosowania w przypadku wymiany swoich zarobków na pakiety reklamowe, które można dokonać w dziale Centrum wymiany.

** Nie dotyczy premiowanych użytkowników oraz samotnych klikaczy.

 

Wystarczy tylko dokładnie przeczytać regulamin do końca i już wszystko będzie jasne!!!

 

 

pozdrawiam: WM Twoja Reklama

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use