Jump to content

Mistrzowie Reklamy zobacz!!!!


szampon_18
 Share

Recommended Posts

czyli dmuchaną lalkę made in sexshop ;) - zresztą pewnie to tylko dmuchane popiersie - pewnie nawet głowy nie ma. Ale w sumie po co głowa podstawce do telefonu.

Przez Magbag przemawia kobieca zazdrość :-)

 

Pozatym to nie był chwyt , a raczej ozdoba która miał zrobić dobre wrażenie.

Po liczbie odwiedzin "Wyświetleń: 419611" można stwierdzić ze aukcja była mocno reklamowana :-) , to samo mówi google .

 

Pozdrawiam Loss_AdKos

Link to comment
Share on other sites

Ależ ja nie krytykuję pomysłu ;). Bardziej rozbawiła mnie reakcja - i właśnie ilość odwiedzin. Ewidentnie większość osób - powiedzmy, że nie chodzi mi o mężczyzn ;) - uznała ten dodatek reklamowy za prawdziwe piersi ;). A moja ewentualna kobieca zazdrość nie obejmuje dmuchanych przedstawicielek mojej płci ;).

 

BTW bardzo frapująca stopka Loss_AdKos - zwłaszcza, że nie wiem czy powinnam się cieszyć, czy obrazić ;).

Link to comment
Share on other sites

Jeśli natura to pozbawiona obojczyków i prawidłowego połączenia szyi z korpusem ;). Przy takim ustawieniu rąk musi być widoczna choć śladowa obecność obojczyków i wcięcie szyjne mostka - nawet u kogoś z tak imponującym biustem ;). Tymczasem na fotce z rewersem telefonu nie ma nawet śladu tych elementów.
Link to comment
Share on other sites

Ależ ja nie krytykuję pomysłu ;). Bardziej rozbawiła mnie reakcja - i właśnie ilość odwiedzin. Ewidentnie większość osób - powiedzmy, że nie chodzi mi o mężczyzn ;) - uznała ten dodatek reklamowy za prawdziwe piersi ;). A moja ewentualna kobieca zazdrość nie obejmuje dmuchanych przedstawicielek mojej płci ;).

 

BTW bardzo frapująca stopka Loss_AdKos - zwłaszcza, że nie wiem czy powinnam się cieszyć, czy obrazić ;).

Cieszyć .. cieszyć - i to bardzo :P

Opis jest od momentu gdy poprosiłaś mnie o naprawe gdyż ostatni się "wykrzaczał" , szkoda że dopiero teraz zauważyłaś ... :(

 

CAN : Magbag mówi racje , jeżeli nadal masz wątpliwości przyjżyj się tej fotce - http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/82/8244/824419/82441932_1

patrz w okolice szyji :-)

Link to comment
Share on other sites

Przy takiej ilości aukcji na allegro trzeba czymś zwrócić uwagę - a że sprzedającemu to się udało świadczy choćby ten temat. A zwrócenie uwagi przyciagą większą liczbę potencjalnych nabywców. Z kolei większa liczba potencjalnych nabywców wpływa na to, że łatwiej jest osiągnąć wyższą cenę. Tak więc taki pomysł bezpośrednio nie podwyższa wartości telefonu, ale pośrednio napewno wpływa na jego cenę.
Link to comment
Share on other sites

większość osób - powiedzmy, że nie chodzi mi o mężczyzn ;) - uznała ten dodatek reklamowy za prawdziwe piersi ;).

 

Ale to są prawdziwe piersi przecież :D

Zwróc uwagę na drugie zdjęcie i tam na nim widać szyję ;)

 

 

Z kolei większa liczba potencjalnych nabywców wpływa na to, że łatwiej jest osiągnąć wyższą cenę. Tak więc taki pomysł bezpośrednio nie podwyższa wartości telefonu, ale pośrednio napewno wpływa na jego cenę.

 

Powiem ci szczerze, że chyba wcale nie :(. Ja reklamowałem moją aukcję wszędzie i miałem ponad 17.000 wyświetleń i tylko 7 ofert :(

 

Tutaj koleś miał 400 wyświetlen i tylko 3 oferty, a cena wcale nie różniła się od innych tego typu cen.

Moim zdaniem na allegro nie w tym szkopuł, aby dobrze sprzedać produkt ;)

Link to comment
Share on other sites

Wyświetleń bardzo dużo - ja rzadko kiedy mam powyżej 3-4 tysięcy nawet gdy promuje na stronie kategorii (choć zapewne telefony oglada wiecej ludzi niż przedmioty które ja sprzedaje).

Cena też jest dość wysoka moim zdaniem - u mnie w mieście 6100 w komisach chodzi po 220-250zł i to z gwarancją. Więc według mnie cena dość wysoka, aczkolwiek nie jakaś abstrakcyjna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use