Jump to content

Zmiana serwera!


marcianson
 Share

Recommended Posts

Usłyszeliście zarzuty i nie wyciągnęliście z tego wniosków? Nauczcie się wreszcie, że firma nie może się znajdować na polskim serwerze, bo wcześniej czy później Was wywalą.

 

ps. marcianson - dlaczego w stopce nie masz linku do swojej strony - nie wróciła jeszcze, czy nie widzisz powodu, aby się nią chwalić, bo np. grafika jest beznadziejna albo coś splagiatowaliście?

Link to comment
Share on other sites

Generalnie marcianson miał adres w stopce - ale strona nie działa w tej chwili - i pewnie to jest powód usunięcia adresu ze stopki.

Keramb ma absolutną rację co do hostingu. Wybór jakiegokolwiek serwera zlokalizowanego w Polsce to kiepski pomył. Z każdego program get paid zostanie wyproszony prędzej, czy później. Dla takich programów najlepiej wybrać hosting, który z założenia jest przeznaczny na programy get paid np. Get Paid Solutions.

Link to comment
Share on other sites

Generalnie marcianson miał adres w stopce - ale strona nie działa w tej chwili - i pewnie to jest powód usunięcia adresu ze stopki.
Niekoniecznie rozumiem, co hosting ma do domeny. Przecież przy przechodzeniu na nowy hosting można przenieść ze sobą domenę a w stopce można ostatecznie dać dopisek, że "strona chwilowo niedostępna - zmiana hostingu" czy coś podobnego.

Natomiast brak adresu wygląda na ukrywanie czegoś i stąd moje "insynuacje", za które przepraszam. Widzę jednak, że w tym przypadku to nie jest ukrywanie czegoś a tylko brak wiedzy o tym, że linki pomagają w pozycjonowaniu strony.

Link to comment
Share on other sites

Hosting będzie mamy teraz na rwi.pl

Strona jutro będzie , byłaby dzisiaj, ale jest problem z przekierowaniem.

Pozdrawiam.

ps: skoro ci się nie podoba grafika, zróv lepszą, jak będzie lepsza to dostaniesz 12 e-maili do all za 1gr/35s.

Oczywiście byłaby ankieta, a jak nie to się nie wypowiadaj o grafice.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

ps: skoro ci się nie podoba grafika, zróv lepszą, jak będzie lepsza to dostaniesz 12 e-maili do all za 1gr/35s.

Oczywiście byłaby ankieta, a jak nie to się nie wypowiadaj o grafice.

To do mnie? Jeśli tak, to przeczytaj to, co napisałem uważnie zamiast reagować na dwa słowa z całej wypowiedzi ;)

Pisząc powyżej nie widziałem Waszej strony, bo niby jak - "niechlujny" marcianson (to nie moje określenie - sam siebie tak określił) nie dał do niej linku. Dopiero magbag wytłumaczyła, że zmiana serwera zajmuje Wam tyle czasu i natychmiast po jej wyjaśnieniach przeprosiłem za swoje insynuacje. Jeśli to nie wystarczy przeproszę jeszcze raz, gdy zobaczę jaką macie grafikę.

 

ps. widzę, że przynajmniej Ty masz link w stopce, ale link ten teraz nie działa, więc grafiki teraz nie zobaczę.

Link to comment
Share on other sites

Niekoniecznie rozumiem, co hosting ma do domeny..

Nic ;) - to było tylko takie zgadywanie powodów - jak widać nie trafiłam ;). A co do "insynuacji" - dopiero, gdy strona pojawi się ponownie będzie można stwierdzić, czy były bezpodstawne ;) - jak poniekąd słusznie zauważył Marek.

 

BTW tak swoją drogą coś niezwykle przewrażliwieni są właściele nowych programów - nie tylko TeleMail. W każdym poście szukają znamion ataku.

Zatem tak na wszelki wypadek dopisuję - uwaga powyższy post nie jest atakiem ;).

 

dopisane: marcianson pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę. Dobry support polega właśnie na tym, iż admini nie negują sensu postów dodawanych w ich dziale. Nawet jeśli dotyczą one spraw - według administracji - zupełnie nieistotnych. I nie ważne, czy taki post napisał użytkownik programu, czy tylko gość supportu.

Link to comment
Share on other sites

Mówiąc już o jakże istotnej stopce, nie widze powodu, aby prowadzić rozmowe na ten temat.
Mówinie o stopce dla samego mówienia o stopce nie ma sensu - to fakt.

 

Niestety to Twoja stopka mówiła o Tobie! I to nie najlepiej, co sam przyznałeś później używając słowa "niechlujny" (bardzo mi się spodobało i teraz nadużywam tego w cytatach)

 

Zarówno nieszcześni użytkownicy jak i osoby, które mogłyby się z nieznanych mi przyczyn zapisać do Waszej "firmy" mają prawo widzieć Ciebie takim jakim się tu przedstawiasz i wyciągać wnioski zarówno z tego co prezentujesz jak i z tego, co świadomie bądź przez "niechlujstwo" ukrywasz.

 

Ja wyciągałem swoje wnioski i się z nimi nie kryłem, przecież forum jest po to, aby wyrażać swoje opinie. Nie bałem się i nie będę się bał także przepraszać, gdy niektóre moje spekulacje (np. o grafice) okażą się nieprawdziwe.

 

Jak widzę Ty również wyciągnąłeś pierwszy wniosek i zmodyfikowałeś stopkę - masz więc u mnie pierwszego plusa.

Link to comment
Share on other sites

Keramb oszczędzę Ci czekania, tak prezentuje się grafika w oryginale
Nieźle, ale:

1. zbyt smutna - czarny nie nastraja optymistycznie a w przypadku firmy mailowej wprowadzenie elementu skłaniającego do zastanawiania się i refleksji obniża liczbę zapisów.

2. menu niezrobione - dlaczego wszystkie napisy porobiłeś oryginalną czcionką a menu jest zostawione standardową?

 

swinkamorskakop: niestety nie zrobię lepszej, bo ta jest nawet niezła a ja przy moich marnych umiejętnościach nie mam kilku dni na kombinowanie.

 

a pod IE moze się top rozjeżdżać, nie chciało mi się już poprawiać...
nie mam IE, ale pod FireFoxem też się rozjeżdża
Link to comment
Share on other sites

Wiem jak to jest z grafiką(też zbytnio nie umiem robić grafy).

Mam pewien problem, bo jak się ładuje adres strony to nic nie ma.

Jakby index.php nie chciał zostać odczytany.

Serwer mamy na rwi.pl

Grafika w IE się troche logo rozjeżdza, ale u mnie na Firefox tego nie widać.

Mam też mały problem z przekierowaniem.

 

Postaram się z moim współpraxownikiem sowicie wynagrodzić użytkowników Telemail za tak długą przerwę, dołoże też skrypt autosurf, jak będę miał czas.

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

OK.

Niedługo zobaczycie wszyscy nasza stronę, TM.

Znalazłem już bład, który nam przeskadzał.

Serwer powinien dziś lub jutro już działać poprawnie.

Baza będzie z ostatniego dnia uzytkowania.

Będzie też rekąpęsata za stracone dni.

W banku zgreda, chyba póścimy reklamke ptc lub wyświetlenia bannera.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use