Jump to content

LOSIK - jedyna Polska firma w której zarobisz LOSE i EURO


sirkus
 Share

Recommended Posts

- bannerki od 40-400 LOSE za klick

- z założenia mają to być głównie bannery od 150-400LOSE

- wypłata za zwykłego użytkownika od 500k LOSE co przy takich stawkach nie powinno sie zbierać długo

- zarabiamy klikając w banery i zapisująć sie do firm

- 3-poziomowy system poleconych 10% 5% 1%

- wypłaty realizone maxymalnie wciagu 5dni

- często losowe wypłaty

 

- w losik mozna również wykupić sobie premiowane członkostwo dzieki któremu mamy następujące przywileje:

Wypłata już od 100k LOSE

Mając na koncie uzbierane 1mio LOSE można zarządać wypłaty na EG lub mBank jęśli w BANKU PREMIOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW Są FUNDUSZE.

1000 PTC - jednorazowo

10000 impresji bannera - co miesiąć

płatny Mail do wszystkich - jednorazowo

Promocyjne bonusy gdy będą dostępne dziennie/tygodniowo/kwartalnie/rocznie

Złoty Uczestnik kosztuje 5$/15 PLN

 

BANK PREMIOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW bedzie zasilany pieniędzmi z reklam więć na wypłaty zawsze powinna być kasa, gdyż reklama w firmie bedzie dostępna głównie za $$$ a nie LOSE

jednakże reklame za LOSE w LOSIK bedzie mozna kupić z zarobków na koncie oraz z ofert które czesto beda wystawiane na tym forum LOSE-KINGDOM

 

www.losik.net

 

PLANOWANY START!!!!

ŚRODA lub CZWARTEK

Link to comment
Share on other sites

losik.net <- zmień grafike i czcionki

 

hehe dzieki JN że wydałes moja wielkka tajemnice dotyczaca linku ale fakt nie trudno było się domyslić

 

wszystko sie zmieni niebawem, bo narazie to jest troche taka prowizorka, no chyba że są to az tak odrażające rzeczy ze patrzac na to wymiotujecie na monitor

Link to comment
Share on other sites

tzn. założenie jest takie że w tej firmie ma byc bardzo tania reklama, jak taka jak jest nie bedzie miała zainteresowanie to ceny jeszcze sie troszke obniży, a majac takie ceny, powinno być troche reklamodawców a takze klik za banner bedzie nieporównywalny do niemieckich firm

 

zbierajac tak ludzie interesujacy sie LOSE beda zadowoleni, a ci co nie zbieraja LOSE moga pierwszy miesiac zbierac dla premiowanego członkostwa, wykupic je i potem beda mieli juz zarabianie zgórki gdyż bedą mogli wypłacac na EG

moim priorytetem jest to aby stworzyc taka firme LOSE gdzie dziennie bedzie mozna wyklikac jakies 100k lose (a nie jest to niewykonalne a wrecz bardzo prawdopodobne), utrzymujac taki poziom dziennego zarobku w miesiacu osoba bez poleconych bedzie mogła zarobic na 3 wypłaty na EG jesli wykupi premiowane członkostwo co sie bedzie równało 3 x 1,6$ =4,8$ co wydaje mi sie jest dobrym zarobkiem na miesiac bez poleconych

 

a tak pozatym to wbrew pozorom jest troche ludzi interesujących sie LOSE :) i mam nadziej ze bedzie ich coraz wiecej :d

 

 

oczywiscie oczekuje od was na jakies kolejne "ALE" i inne uwagi bo dzieki temu zwróce uwage na szczegóły które mogłem pominąc, bede bardzo wdzieczny za kolejne uwagi dotyczace LOSIK

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen

what can I say ??

 

Ludzie ucza sie na bledach ....

 

Ktos powie, ten program skazany jest na degradacje ....

 

Ja powiem tak: wszystko trzeba spróbować, nawet warto czasem przegrać cos, aby potem wygrac wiecej ...

Link to comment
Share on other sites

rozumiem to i sam mam te obawy, ale mam jeszcze kilka pomysłów które zamierzam niebawem wykorzystac i moze dzieki temu uda mi sie cokolwiek polepszyc, bo nie nastawiam sie na jakis zysk $$ , poprostu chciałbym posiadac jakas firemke w ktorej uzytkownicy beda mogli uczciwie zarobic, no ale zobaczmy jak to bedzie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use