Jump to content

ImperiumReklamy - płaci?


bold
 Share

Recommended Posts

Mozna manipulowac faktami aby wykazac slusznosc swojej teori. Mozna wiec pisac ze wyplate mozna dostac bez refow, ze kapitalizm jest brutalny i ze tych refow trzeba miec. Moze i imperium placi, ale 3 lata to moze byc za malo by dojsc do progu a zreszta po 3 latach firma moze sie zwinac i cale te klikanie na darmo. Mozna pisac ze wyplate dostalo sie 16 czy 17 razy. Tak robia ludzi ktorzy potrzebuja naiwnych ktorzy beda na nich klikali. Refow mozna zdobyc ale wtedy trzeba kupic reklame czyli wplacic kase do jakiegos imperium czy innego programu. Wkurzaja mnie teksty ze Krak za chwile padnie jak ludzie zaczna rzadac pieniedzy, bo to tez jest jawna manipulacja

Jak sie kupi reklame to i tak rzaden refek nie wpadnie wiec jest to stracona kasa. A ludzie chca zarabiac a nie placic

Dlatego uwarzam ze Michal250 ma racje. Jego pytania maja sens. Odpowiedzi juz nie. Trzeba sobie powiedziec ze na tym klikaniu nikt sie nie dorobi, chyba ze cwaniacy ktorzy maja duze grupy i manipulauja

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzeba sobie powiedziec ze na tym klikaniu nikt sie nie dorobi, chyba ze cwaniacy ktorzy maja duze grupy i manipulauja

 

Cywil może warto zastanowić się zanim wszystkich, którzy zarobili na IR obrzuci się błotem? Takim tekstem czuję się osobiście dotknięta. Tak się składa, że póki co nie mam i nie miałam swojej strony o zarabianiu. Reklamę IR puściłam 1 - na samym starcie - i na pewno nie pisałam w niej, że każdy dorobi się kokosów w kilka dni. Adminem na forum wtedy nie byłam, swojego programu nie miałam. Co więcej wcześniej nie próbowałam zbierać poleconych do żadnego programu. A jednak mam sporo poleconych w IR. Bo można ich zdobyć bez cwaniactwa i manipulacja.

A o Kraku nikt nie napisał, że za chwilę padnie - więc nie wiem skąd Twoje wkurzenie.

 

No cóż najwyraźniej teraz takie nerwowe czasy - stres, presja, konkurencja - młodzi ludzie łatwiej "wychodzą z nerw".

 

W każdym razie z mojej strony EOT - to co miałam napisać już napisałam, a na przepychanki słowne w mało wyrafinowanej formie ochoty nie mam. Owszem lubię słowną szermierkę - ale gdy choć trochę zahacza o ironię, pchnięcia są z półobrotu, sprytnego sparowania - a nie "ciach" cepem między oczy.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś wpadło mi w ręce jakieś pisemko, w którym była płyta CD ze stronami WWW, było tam coś na temat zarabiania w sieci. Temat był dość ciekawie opisany, może nie były to dokładne opisy, ale wynikało z tego, że da się na tym zarobić. Po jakimś czasie powróciłem do tego tematu, pogrzebałem w sieci i znalazłem same „hiciory” z minimum do wypłaty 200$. Naklikałem się jak idiota i nic z tego nie miałem, no może nie całkiem nic, nauczyłem się sporo o takich „firmach”, podziwiałem też ludzi, którzy tam promowali, ach te refcontesty, te nagrody wspaniałe, normalnie wielki świat. Zacząłem kombinować jak oni to robią, jak zbierają taka liczbę ludzi.

Dodam, że klikałem sobie już ładnych parę miesięcy, efekty były marne, refów zero, kasy też zero. Im bardziej byłem w plecy (stracony czas itd.), tym bardziej mnie to mobilizowało. Zmieniłem kompletnie firmy, w tych scamach, w których wcześniej byłem puściłem reklamy za zarobione wcześniej pieniądze (oczywiście nie wszędzie je wysłali), wpadło paru refów i tak to się zaczęło. Po jakimś czasie znalazłem dobrą formę promocji, i jakoś to się kręci. Oczywiście kosztowało mnie to sporo pracy, założenie miałem takie, że nie dam złamanego grosza na ten biznes z pieniędzy realnych, zero dokładania, może to był błąd, złamałem i tak to postanowienie płacąc za hosting, i domenę, najpierw „jechałem” na serwerze i domenie znajomego, ale to się skończyło, tak, że musiałem robić wszystko od nowa.

Strona sobie stała i zarabiała na siebie, a że jestem leniwy strasznie to dobrze wiem, że mogła zarobić dużo więcej. Nie pisałem za dokładnie, co i jak, niech się ludziska wysilą, napiszą maila i zapytają, ponieważ podanie wszystkiego na tacy nie przynosi efektów. Pytań z sensem było mało, większość pytań dotyczyła tego, co było akurat bardzo dokładnie opisane, wniosek jest taki, że nawet się ludziom nie chce czytać. Nie chce się czytać, nie chce się pracować i liczą, że samo z nieba spadnie.

Tak właśnie wygląda ta cała zabawa, mało, komu się naprawdę chce, każdy wyciąga łapę żeby mu dać, liczą wszyscy na łatwiznę, a było napisane jak wół, że łatwo nie będzie. Teraz to już wiem, dlaczego wybory wygrał pis, pis obiecał, że da, tak pis da kopa w tyłek.

Tak, więc z takim podejściem szukajcie innego zajęcia, jakaś myjnia samochodowa, kopanie rowów, sprzątanie, zbieranie puszek itp., jak mnie się jakaś robota nie podoba to ja zmieniam, proste, o zarabianiu w sieci, czy to w realu na „swoim” możecie zapomnieć skoro wam się nawet myśleć nie chce, Biznes zobaczycie w TV o ile was na ten telewizor będzie stać, get paid to zabawa-gra, ale jak nawet nie potraficie wygrać tej gry lub zając jakiegoś przyzwoitego miejsca, to nie ma o czym mówić w prawdziwym świecie.

Plujcie się dalej, a za to wam życie dupska skopie, co mnie będzie bardzo cieszyło.:evil:

I tym optymistycznym akcentem zakończę tą nudna wypowiedz.:bigrofl:

Link to comment
Share on other sites

Nikt tu sie nie pluje canie. Nie chodzi o to ze ktos wyciaga lape. Wiadomo ze trzeba sie otyrac zeby cos z tego wyciagnac. Jasne i proste jak slonce. Ja nie mam do nikogo pretensji tylko mnie wkurzaja promotorzy ktorzy podaja na swoich stronach firmy typu imperium reklamy a wiadomo ze odbiorcami takich reklam sa poczatkujacy userzy bo zaden kto w tym siedzi nie zapisze sie z takiej strony tylko z lancuszka lub sprzeda swoj zapis do programu. A taki poczatkujacy user nie ma szans na poleconych raczej. wiec tego typu reklamy ,,zarob w imperium reklamy" to wedlug mnie oszustwo. A bez wielkiej ilosci poleconych tez da sie cos z tego wyciagnac kwestia dobrania odpowiednich firm i nie tylko tych klikowych
Link to comment
Share on other sites

pamietam taka akcje ze kiedys jakis czlowiek zrobil stronke o banku macieja i tam napisal ze w tydzien nazbiera sie na wyplate 30 zl :D nazbieral dzieki temu kilku poleconych, ale gdy to sie wydalo Admin albo Maciej nie pamietam (bo to juz dawno bylo) mu zyski z tych poleconych wykasowal za to oszustwo :)
Link to comment
Share on other sites

Cywil może warto zastanowić się zanim wszystkich, którzy zarobili na IR obrzuci się błotem? Takim tekstem czuję się osobiście dotknięta. Tak się składa, że póki co nie mam i nie miałam swojej strony o zarabianiu. Reklamę IR puściłam 1 - na samym starcie - i na pewno nie pisałam w niej, że każdy dorobi się kokosów w kilka dni. Adminem na forum wtedy nie byłam, swojego programu nie miałam. Co więcej wcześniej nie próbowałam zbierać poleconych do żadnego programu. A jednak mam sporo poleconych w IR. Bo można ich zdobyć bez cwaniactwa i manipulacja.

A o Kraku nikt nie napisał, że za chwilę padnie - więc nie wiem skąd Twoje wkurzenie.

 

No cóż najwyraźniej teraz takie nerwowe czasy - stres, presja, konkurencja - młodzi ludzie łatwiej "wychodzą z nerw".

 

W każdym razie z mojej strony EOT - to co miałam napisać już napisałam, a na przepychanki słowne w mało wyrafinowanej formie ochoty nie mam. Owszem lubię słowną szermierkę - ale gdy choć trochę zahacza o ironię, pchnięcia są z półobrotu, sprytnego sparowania - a nie "ciach" cepem między oczy.

Ja tam nikogo nie dotknalem ale tam w tym calym imperium to mozna sobie paznokcie polamac a nie dojsc do progu. Bez sensu sa takie firmy z wysokim progiem, bo jest on specjalnie taki, by nie placic ludziom

Takie firmy powinny sie nazywac Wieki mowia albo Sen o wyplacie

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nikogo nie dotknalem

Doprawdy? Daleko szukac nie bede:

 

Bez sensu sa takie firmy z wysokim progiem, bo jest on specjalnie taki, by nie placic ludziom

Takie firmy powinny sie nazywac Wieki mowia albo Sen o wyplacie

Myslisz, ze mowiac w ten sposob nie dotykasz Admina IR? Gdyby Admin IR chcial cos zrobic aby specjalnie nie placic ludziom, to zapewniam Cie, ze jest cala masa mozliwosci i jakos nie widze specjalnego dzialania Admina. A jednak sa wyplaty i sa samotni klikacze ktorzy dorobili sie w tym programie i dostali wyplate. Jakos nie slyszalem, aby z otrzymaniem wyplaty byly jakies problemy a program jest wystarczajaco dlugo na rynku aby moc powiedziec, ze jest uczciwy.

 

A co do wysokosci minimum, to poczytaj troszke forum, wez kartke, olowek, kalkulator i odrobinke pomysl dlaczego jest tak a nie inaczej. Nie widze sensu powtarzania tego co juz kiedys bylo poruszane na Forum a dotyczylo wlasnie wysokosci minimum w programach, wysokosci minimalnych stawek, oplacalnosci i dlugotrwalosci programu - to tak w ramach naprowadzenia na wlasciwe tory przemyslen ;).

Link to comment
Share on other sites

Mam kalkulator i licze. 3 grosze dziennie razy 1000 dni daje 30 zlotych

1000 dni to sa 3 lata. Ale watpie by kazdego dnia bylo 3 grosze.

Jesli wiec ktos pisze ze dostal 16 czy 17 wyplat to jest to zwykle oszolomstwo nakierowane na szukanie durnych klikaczy. Za 3 lata tej firmy i tak juz nie bedzie albo zmieni regulamin i cale to klikanie na marne. Mozliwe ze firma pojdzie do zyda czyli na allegro. Tak to widze i zdania nie zmienie, bo trzeba reklamowac firmy z niskim progiem albo bez progu gdzie mozna zarobic bez refow. W imperium nie da rady

A jak ktos wierzy ze na klikaniu mozna zbic majatek to tu jest strona

Mozna zgarnac $1.7 MILIONA DOLARÓW

http://www.kompewtaz.com/ptr/

Link to comment
Share on other sites

Jakie 3 grosze? zbieraj poleconych zarobisz więcej.

Teoretycznie jeżeli ktoś brał tylko 10 wypłat, zakładając że jest to prawda, to znaczy, że da się zarobić, oczywiście z poleconymi.

Ale idąc tokiem Twojego rozumowania, do pracy też nie ma co iść, bo firma może a-zabankrutować. b- szew się wścieknie na pracowanika i da mu kopa w zad, c-spadnie kometa czy tam inny asteroid i ziemie diabli wezmą, d-inne plagi egipskie.

 

Jeśli trzeba reklamować firmy z małym minimum, to dlaczego tego nie robisz?

Jeżeli mozna zarobić bez refów, to na co to reklamować?

 

 

Dałeś link do scamów, co to ma udowodnić?

 

Uparłeś się że jedynie słuszne jest Twoje zdanie, zamiast argumentów masz "argumęty"

Link to comment
Share on other sites

A po co jam mam reklamowac firmy z niskim progiem? Po to tylko zeby stracic niepotrzebnie kase? Przeciez wiadomo ze i tak nikt sie nie zapisze bo jest zastuj. Wole te pieniadze wrzucic w jakiegos placacego hipka albo cos w rodzaju 12 daily pro i obrocic szybko. Wtedy ma pewnosc ze cos zarobie. I to nie sa mety tylko prawda
Link to comment
Share on other sites

A po co jam mam reklamowac firmy z niskim progiem? Po to tylko zeby stracic niepotrzebnie kase?Przeciez wiadomo ze i tak nikt sie nie zapisze bo jest zastuj....

 

Po co sie rano budziłeś, przecież i tak kiedyś umrzesz?

Skoro tak, to ja już nie mam więcej pytań. :bigrofl:

 

Jak dla mnie to :dno:

 

Inni niech to oceniają jak chcą.

 

Wiesz że są trzy prawdy?, Twoja to ta ostatnia:evil:

Link to comment
Share on other sites

A po co jam mam reklamowac firmy z niskim progiem? Po to tylko zeby stracic niepotrzebnie kase? Przeciez wiadomo ze i tak nikt sie nie zapisze bo jest zastuj.

 

Ciekawe podejście. Faktycznie po co się męczyć lepiej z góry założyć, że się nie da. Przy takim podejściu - pozostań wyłącznie przy autosurfach, i HYIP'ach, w których dla ścisłości można zarobić, ale pewności co do tego nie ma. Tekstem na temat pewności zarobków w HYIP'ach - to Ty wprowadzasz ludzi w błąd. HYIP'y zawsze są programami ryzykownymi - i jeśli Twoim zdaniem każdy reklamujący GPTR ma obowiązek informować ile czasu zajmie samotnemu klikaczowi dojście do minimum - to dokładnie tę samą zasadę powinieneś stosować wobec programów inwestycyjnych. Informować o ryzyku.

 

Niekt się nie zapisze do programu PTR? A to ciekawostka. Pewnie tylko mi się wydaje, że w każdym programie a jakim jestem nadal zdobywam nowych poleconych (przypominam, że strony nie posiadam). Pewnie mam omamy wzrokowe i dlatego widzę, iż wskoczyłam na "punktowane" miejsce konkursu poleconych w Krakmails - mimo, iż zapisałam się tam miesiąc temu. Po co ja się oszukuję - nie zdobywam żadnych poleconych - bo przecież zdobyć ich się nie da. Chyba muszę pójść do okulisty.

 

A skoro już zabawiłeś się w konkretną matematykę - to pozwolisz, iż ja również to zrobię.

 

Przeanalizujmy zarobki samotnego klikacza w IR w ciągu ostatnich 2 tygodni.

 

- 03/07/2006 - maile: 2gr. (jeśli ktoś zdążył kliknąć w maile do określonej liczby userów to + 13gr. - w tym na jednego maila raczej załapie się każdy, bo jest do 5000), banery: 5gr. = minimum 7gr.

- 03/06/2006 - maile: 3gr., banery: 7gr. = 9gr.

- 03/05/2006 - maile: 3gr., banery: 5gr. = 8gr.

- 03/04/2006 - maile: 3 gr., banery: 6gr. = 9gr.

- 03/03/2006 - banery: 6gr. = 6gr.

- 03/02/2006 - maile: 7gr., banery: 8gr. = 15gr.

- 01/04/2006 - banery: 5gr. = 5gr.

- 02/28/2006 - maile: 7gr., banery: 6gr. = 13gr.

- 03/27/2006 - banery: 6gr. = 6gr.

- 02/26/2006 - maile: 4gr. (+ ewentualnie 4gr. maile do określonej ilości), banery: 5gr. = minimum 9gr.

- 02/25/2006 - maile: 5gr., banery: 5gr. = 10gr.

- 02/24/2006 - banery: 6gr. = 6gr.

- 02/23/2006 - maile: 6gr. (+ ewentualnie 6gr. maile do określonej ilości), banery: 6gr. = minimum 12gr.

- 02/22/2006 - banery: 6gr. = 6gr.

 

Dalej nie podam - bo nie mam danych na temat banerów. Wyciągając średnią z tych 2 tygodni wychodzi - 8,6gr dziennie. Biorąc pod uwagę taką średnią samotnemu klikaczowi dojście do wypłaty zajmie - 349 dni - czyli niecały rok.

A IR istnieje już półtora roku. Tak jak wspomniałam samotni klikacze dochodzili już do wypłaty i tę wypłatę otrzymywali. A WM nie tylko nie podwyższył progu wypłaty, gdy samotni klikacze zbliżali się do minimum - wręcz przeciwnie obniżył próg wypłaty z 35 do 30 zł.

 

Zatem wszelkie sugerowanie, iż WM zmieni warunki, lub program zostanie wystawiony na allegro są zwykłym naginaniem faktów na użytek poparcia swoich postów argumentami. A to jest już manipulacja - i nierzetelność - czyli coś o co cywil posądza innych.

 

BTW - już nie pierwszy raz używasz w postach określenia "żydzi" w pejoratywnym sensie. Poprzednio nie zwróciłam Ci uwagi - teraz jestem zmuszona to zrobić. Proszę przeczytaj regulamin - ze szczególnym uwzględnieniem punktu na temat zakazu obrażania innych użytkowników. Stosowanie określenia "żydzi" niemal jako synonimu "złodzieje" zdecydowanie łamie ten punkt regulaminu. Nie interesuje mnie Twoja negatywna ocena narodu żydowskiego - dopóki nie zamieniasz jej w słowa na forum.

 

PS thedollardoubler.com - faktycznie rewelacja - inwestycja bez cienia ryzyka. Pal sześć, że na razie w monitorach ten program ma status waiting i nikt jeszcze wypłatą się nie pochwalił - bo program jest nowy. Przy tak realistycznym planie jak 20% dziennie - 200% w 10 dni na bank będzie długo płacił swoim użytkownikom :bigrofl: . Takie warunki po prostu gwarantują długą żywotność programu :brawo:

Link to comment
Share on other sites

już większość rzeczy została wyjaśniona przez cana i magbag..

..ale, ze zostałem wywołany (nie wywołuj wilka z lasu :twisted: ) to napisze kilka słow prawdy - tej pierwszej - nie ostatniej ;)

 

Zajrzałeś przynajmniej na moją stroną nim zaczałeś wyzywajć mnie od oszustów szukajacych naiwnych?

Jest tam napisane, że zarobisz bardzo szybko bez poleconych?

Ci, którzy ze mną korespondowali wiedzą, że polega to na polecaniu a samotne klikanie mozna traktowąc raczej jako hobby..

Otrzymałem te 17 wypłat, miałbym ich więcej ale brakuje mi czasu na klikanie i czasem nie wyrabiam aktywności by naliczało mi z poleconych..

 

Bez zadnych inwestycji (czy to w formie $ czy czasu) nie dojdzie się daleko.

TEż zaczynałem od samotnego klikania, ale częśc zarobków z programów wydałem na reklamy i tak to zaczęło isę kręcić..

NIe puszczam reklam IR czy innych programów oddzielnie, nawet strony specjalnie nie promuje, ale i tak codziennie wpada mi kilku poleconych do imperium - nawet teraz - choć twierdzisz, że się nie da.

Potrzebny był jednak nakład pracy - MOJEJ własnej pracy i zdobytej wiedzy by choc trochę wypromować te stronę. Może nie jest ona najlepsza, ale nie ma na niej oszustwa - świadczy o tym, iż nie otrzymuje maili od rozżalonych klikaczy..

 

Ja nie szukam naiwnych - tacy poleceni szybko uciekają i się zniechęcają, rzetelnie informuje, jesli tylko chce się ktoś czegoś nauczyć. Wole poleconych, którzy załapią o co w tym chodzi i sami zaczynają zbierać poleconych. Zadowolony refek to dobry, aktywny refek.

Tak się składa, że przy kasowaniu z pierwszego poziomu stosunkowo mało mi ubywa - a to znaczy, że poleceni są aktywni i się nie zniechęcili.

 

Da się.. wystarczyło uwaznie przeczytać posty cana i innych uczestników dyskusji

 

 

pozdrawiam

jogaila

Link to comment
Share on other sites

przedchwila dostalem dobra oferte zapisu do IR, skusilem sie i jestem znowu w tej firmie ... i tu mila niespodzianka na dzien dobry 4 banery po 1gr, dla samotnego klikacza to pewnie nic ale jak zalapie kilku refow to mam nadzieje ze bede mial wyzsze dochody niz z kraka :)
Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen

wkurza mnie to wszystko, wszedzie narzekaja ....

 

Ciagle jest im malo, za scama bylo lepiej dostawales te 200$ za meila i liczyles na wyplate, której i tak nigdy nie dostales.

 

Żalosne myslenie niektórych ludzi ... jesli chcesz zarabiac prawdziwa kase to wez znajdz sobie prace i zacznij zarabiac !!

 

wszedzie niezadowoleni, licza na latwa kase, najchetniej by chcieli dostać cos za nic ... ;/

Link to comment
Share on other sites

ja tam sie nie bede klocic, bo i tak wiem ze imperium to jest firma, w ktorej zarabiaja 4 osoby a reszta klika nadaremnie bo nie dojdzie do progu

I te 4 osoby to pewnie sa znajomi wlasciciela imperium z sasiedniej ulicy

I mowie prawde ze ludzie sie nie zapisuja, bo kupilem kiedys reklame za ponad 3 dolary by sie zareklamowac i nikt mi sie nie zapisal. Nikt!

Stracilem w przeliczniku 10 zlotych. Dopiero pozniej zdalem sobie sprawe jaki bylem glupi, bo nawet jak by mi ktos sie zapisal, to i tak by to nic nie dalo

Wiec nie mowcie o tym ze sie zapisuja, bo nie wierze. Tak samo nie wierze, ze z takiej firmy mozna dostac 17 wyplat, bo trzeba by miec ze 2 tysiace refow

Regulaminu czytac nie bede bo wiadomo ze i tak nikt ich nie czyta

Moge tu chyba pisac co mysle

A ze oszolomow nie brakuje, to wam teraz wysle mejla z planety kasy jakiego dzis dostalem. zobaczcie, co jakis baran wymyslil i jak usiluje znalezc frajerow

ponizej cala tresc tego maila

 

Jedyny system który pozwolil mi zarobic ponad 6 000 PLN !!!

 

Jedyny ktorego uczciwosc nie budzi watpliwosci

Jedyny ktory posiada ponad 180 000 uzytkownikow

Jedyny ktory istnieje cale lata i istniec bedzie nadal

Jedyny ktory wyplaca pieniadze max. tydzien od chwili zazadania

Jedyny w ktorym to TY decydujesz ile zarobisz

 

Jedyny system który pozwolil mi zarobic ponad 6 000 PLN !!!

nie wierz na slowo - zobacz dowody !

 

[Cóż, w tym momencie zgodnie z regulaminem forum otrzymujesz 5 punktów karnych za obrazę Renoirdaniela (właściciela IR, który uczciwie płaci wszystkim, a którego oskarżasz o oszustwo na użytkownikach) i Szuwiego (to ten "baran" co twierdzi, że zarobił 6000zł, a zarobił tyle w Klamm - wystarczy posiedzieć trochę w temacie by wiedzieć, że wygrał największy refcontest w historii get paid. Opisał to zresztą na stronie, której reklamę puścił, ale chyba nie chciało Ci się doczytać) - reklama2000]

 

 

[bUAHAHAHAHAHAHAHA - powinieneś kolejne 5 punktów dostać tylko odemnie, ale nie mam jak ci ich wlepić - fAzI]

Link to comment
Share on other sites

Mam kalkulator i licze. 3 grosze dziennie razy 1000 dni daje 30 zlotych

1000 dni to sa 3 lata. Ale watpie by kazdego dnia bylo 3 grosze.

Widze, ze nie zrozumiales o co mi chodzilo, wiec pozwol, ze ponownie Cie naprowadze.

A co do wysokosci minimum, to poczytaj troszke forum, wez kartke, olowek, kalkulator i odrobinke pomysl dlaczego jest tak a nie inaczej. Nie widze sensu powtarzania tego co juz kiedys bylo poruszane na Forum a dotyczylo wlasnie wysokosci minimum w programach, wysokosci minimalnych stawek, oplacalnosci i dlugotrwalosci programu - to tak w ramach naprowadzenia na wlasciwe tory przemyslen ;).

Jak to mowia.. kto mieczem.... :evil:

 

Jesli wiec ktos pisze ze dostal 16 czy 17 wyplat to jest to zwykle oszolomstwo nakierowane na szukanie durnych klikaczy.
Czy Ty wiesz po co sie referuje? Podajesz przyklady ktore sie zdarzaja, ale sa jednymi z najgorszych. Nie bede sie wysilal, bo jogalia juz powiedzial o co w tym chodzi, za jego pozwoleniem pozwole sobie przytoczyc czesc wypowiedzi:

Ja nie szukam naiwnych - tacy poleceni szybko uciekają i się zniechęcają, rzetelnie informuje, jesli tylko chce się ktoś czegoś nauczyć. Wole poleconych, którzy załapią o co w tym chodzi i sami zaczynają zbierać poleconych. Zadowolony refek to dobry, aktywny refek.

Tak się składa, że przy kasowaniu z pierwszego poziomu stosunkowo mało mi ubywa - a to znaczy, że poleceni są aktywni i się nie zniechęcili.

Tak wiec polecam przeczytanie jeszcze raz fragmentu, poniewaz widze, ze wciaz nie wiesz jak sie to robi. A skad wiem? Stad:

I mowie prawde ze ludzie sie nie zapisuja, bo kupilem kiedys reklame za ponad 3 dolary by sie zareklamowac i nikt mi sie nie zapisal. Nikt!

Stracilem w przeliczniku 10 zlotych.

Po prostu jeszcze musisz sie duzo nauczyc o czyms takim jak reklama. Nie wystarczy wyslac, jeszcze trzeba wiedziec gdzie, jak....

 

Za 3 lata tej firmy i tak juz nie bedzie albo zmieni regulamin i cale to klikanie na marne.
w tym calym imperium to mozna sobie paznokcie polamac a nie dojsc do progu. Bez sensu sa takie firmy z wysokim progiem, bo jest on specjalnie taki, by nie placic ludziom
Wkurzaja mnie teksty ze Krak za chwile padnie jak ludzie zaczna rzadac pieniedzy, bo to tez jest jawna manipulacja
Slusznie... z tym, ze w Kraku jeszcze nie wszyscy samotni doszli do progu, a w IR wiekszosc samotnych juz tak. I co? IR nie przestalo placic, co wiecej obnizylo minimum. Jest na rynku duzo dluzej i przetrwalo gorsze okresy (chocby scamski okres), byl jednym z pierwszych programow i co? Wciaz placi.

 

Mozna manipulowac faktami aby wykazac slusznosc swojej teori.
Chyba jedno z nielicznych zdan z ktorym sie zgodze... Dlaczego? Sam zobacz :evil:.

 

Wole te pieniadze wrzucic w jakiegos placacego hipka albo cos w rodzaju 12 daily pro i obrocic szybko. Wtedy ma pewnosc ze cos zarobie. I to nie sa mety tylko prawda
Ach... prawda. Wiec szybko, wrzuce szybko kase do hyipka... tylko gdzie? Uff, na szczescie jest

wiec szybko... przelew i juz :D Juz? Hmm.. a moze przypomne co to jest HYIP? A moze sam mi powiesz? Tylko niezapominaj, ze wiekszosc (i to zdecydowana wiekszosc hyipow) to ponzi. A wiesz co to oznacza? Nie? Tym gorzej dla Ciebie. Ja jedynie przypomne osobom ktore podzielaja Twoj punkt widzenia, podobnego pewniaka - JohnsonHyip. Poczytaj na Forum, ale poszukaj gleboko, a wierz mi, jest co czytac. A co do samej manipulacji, oszukania itp, to czy ostrzegles kazdego kto przeczytal Twoj post, ze predzej czy pozniej kazdy hyip (a la ponzi) przestaje placic? Surfery troszke dluzej umieraja, choc to tez zalezy od warunkow, a ten przyklad ktory podales jest chyba najlepszym. Zobaczymy co bedzie za miesiac,dwa z tym surfem. Nie zapominaj, ze mi go poleciles i ze kase tam wplacilem! W koncu
Wtedy ma pewnosc ze cos zarobie. I to nie sa mety tylko prawda

Co to ja jeszcze dodac tu mialem? A tak....

A ze oszolomow nie brakuje, to wam teraz wysle mejla z planety kasy jakiego dzis dostalem. zobaczcie, co jakis baran wymyslil i jak usiluje znalezc frajerow

ponizej cala tresc tego maila

 

Jedyny system który pozwolil mi zarobic ponad 6 000 PLN !!!

 

Jedyny ktorego uczciwosc nie budzi watpliwosci

Jedyny ktory posiada ponad 180 000 uzytkownikow

Jedyny ktory istnieje cale lata i istniec bedzie nadal

Jedyny ktory wyplaca pieniadze max. tydzien od chwili zazadania

Jedyny w ktorym to TY decydujesz ile zarobisz

 

Jedyny system który pozwolil mi zarobic ponad 6 000 PLN !!!

nie wierz na slowo - zobacz dowody !

Reklamy nie widzialem, ale brzmi to jak klamm. A jakbys sie troszke interesowal getpaidem i mial chocby odrobine wiecej wiedzy na ten temat to bys wiedzial "z czym to sie je" i wiedzialbys, ze to nie zaden baran wymyslil. Chyba, ze mnie tez nazwiesz oszustem.. w koncu bez refow z klammu wyciagnalem ponad 40 Euro (~155PLN).

I wiesz co? Podpisze sie pod kazdym zdaniem z nizej wymienionych:

Jedyny system który pozwolil mi zarobic ponad 6 000 PLN !!!

 

Jedyny ktorego uczciwosc nie budzi watpliwosci

Jedyny ktory posiada ponad 180 000 uzytkownikow

Jedyny ktory istnieje cale lata i istniec bedzie nadal

Jedyny ktory wyplaca pieniadze max. tydzien od chwili zazadania

Jedyny w ktorym to TY decydujesz ile zarobisz

Ktore zdanie wg Ciebie to klamstwo? Jesli chodzi Ci o to 6000PLN to zadam inne pytanie - ile wynosil refcontest?Zanim sie wypowiesz, przeczytaj/poznaj troszke Klamm... oszczedzisz sobie wstydu.

 

 

Regulaminu czytac nie bede bo wiadomo ze i tak nikt ich nie czyta
Coz... milo sie dowiedziec, ze jest sie nikim... bo akurat ja je czytam. I znam jeszcze kilka innych osob ktore czytaja regulaminy - wole wiedziec, co moge :evil:.
Link to comment
Share on other sites

Klam to jest mogiła bo tam byłem. Odblokowałem popy i od razu nalapalem virów i syfów. Trzeba byc szturchnietym by nie blokowac popow w dzisiejszych czasach. A nawet jak ktos wygral jakis konkurs i potem podaje ze inni tez zarobia 6000 to jest oszolomem do potegi

Albo taki tekst: Jedyny w ktorym to TY decydujesz ile zarobisz

No to ja sobie zadecydowalem ze tez zarobie 6000 i co?

Virow i syfu nalapalem i musialem zamknac ten idiotyczny Klam

I wy mowicie ze jak taki baran takie oszolomskie teksy pisze to jest w porzadku. Przeciez to taki sam kretyn jak ten ktorego wam dalem, ten od 1,7 miliona dolarow

Link to comment
Share on other sites

Cywila tutaj nikt do niczego nie przekona - bo jak sam napisał wie lepiej. Nie ważne, że inni trochę dłużej siedzą w get paid - ich wiedza nie jest do niczego potrzebna cywilowi - cywil wie lepiej. I zdania nie zmieni. Hmmm... przypomina mi to kogoś, a nawet kilku "kogosiów" z naszej areny politycznej.

Cywil jedyny uczciwy, sprawiedliwy i "wszystkowiedzący" - a Ci, którzy usiłują wyjaśniać po prostu kłamią, oszukują i naciągają. I to nawet nie 4 osoby - jest ich więcej. Wstydźmy się swoich z definicji kłamliwych wypowiedzi.

 

Reasumując - wszelkie wyjaśnienia mijają się z celem i można je nazwać sztuką dla sztuki. Choć z drugiej strony może jednak przydadzą się innym osobom. Cywil najwyraźniej należy do osób, które nie uwierzą, jak nie dotkną. Jestem bardzo ciekawa kiedy przejdzie do ataku na chwalone teraz HYIP'y i surfy - po pierwszej niezrealizowanej wypłacie?

 

No cóż - ja tak naprawdę mam tylko jedną radę do cywila. Zrezygnuj z get paid - bo z Twoim podejściem nigdy nie zarobisz tutaj logicznych pieniędzy. Szkoda Twoich nerwów, frustracji, a przy okazji nerwów ludzi, których niesłusznie oskarżasz.

 

PS brak znajomości regulaminów zapewne jest jednym z powodów Twoich kłopotów nie tylko tutaj na forum. Po raz kolejny obraziłeś użytkownika tego forum - szuwiego. Jakież to ciekawe, że inni nie łapią wirusów z Klamm, a akurat na cywila Klamm się uwziął i uraczył go wirusami.

Frustracja, rozgoryczenie i złość aż kipią z każdego Twojego postu.

Ten kto innych określa kretynami, baranami - tak naprawdę przede wszystkim sobie wystawia nienajlepsze świadectwo. Zwłaszcza jeśli obraża w ten sposób ludzi, których nie zna i w temacie, o którym nie ma pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

Proponuję Ci Cywil najpierw troche zapoznac sie z samą firmą i jej historią, później ze stazem i iloscia poleconych, jaką ma ten - jak uprzejmie napisałeś "baran" - czyli weteran polskiego getpaidu.

 

Klamm.de jest niemiecką firmą już od blisko sześciu lat istniejącą na rynku internetowego zarabiania.

Istnieje całkowicie legalnie, jest wpisany do rejestrów i posiada identyfikator do podatku obrotowego.

Założony w październiku 1999 roku przez Lucasa Klamm, szybko podbił serca europejskich get-paidowców stając się rynkową potęgą i reprezentując poziom godny podziwu, mogący służyć za nie tylko za wzór przedsiębiorczości, ale i dbałości o użytkownika. Od początku jest otwarty dla wszystkich i nigdy nie było w nim przejawów szowinizmu czy dyskryminacji którejkolwiek z nacji.

Z roku na rok firma się rozrasta, licząc na dzień dzisiejszy około 185.000 użytkowników.

Zadziwiająca jest tu rozpiętość wiekowa - od kilkunastolatków, do seniorów powyżej pięćdziesiątego roku życia.

Wnioskować zatem można, że firma służy nie tylko zarabianiu, ale stanowi swego rodzaju klub, bo trudno uwierzyć, że przeciętny niemiecki czterdziestolatek klika dla pięciu euro stanowiące minimum wypłaty.

Klamm.de dorobił się własnego forum, na którym spotyka się kilka tysięcy użytkowników wymieniających poglądy, a także drużyny SETI@klamm zajmującej się szukaniem sygnałów pozaziemskich cywilizacji.

Największą jednak zaletą i dowodem stabilności Klamm.de jest jego wieloletnia wypłacalność i wzorowe, wręcz drobiazgowe prowadzenie księgowości.

Klamm.de dba także o stały rozwój firmy i pozyskiwanie nowych użytkowników, nie skąpiąc na to środków.

[/url]Ref Rally który odbył się w pierwszym kwartale 2005 roku, jest najlepszym tego dowodem. Tu jest kolejny: http://www.klamm.de/partner/unter_refrallye.php

Nie ma drugiej takiej firmy, która mogłaby się pokusić o przeznaczenie na taki cel takiego funduszu.

Ogólna pula nagród wyniosła 2000 euro, przy czym nagroda za zajęcie pierwszego miejsca stanowiła połowę tej puli.

Należy tu podkreślić, że RefContest przeprowadzony był wyjątkowo uczciwie i bezstronnie.

Z prawdziwą dla Polaków przyjemnością warto wspomnieć, że zdobywcą pierwszego miejsca okazał się Polak, szuwarko, czyli szuwarek - Admin największego i jedynego niezależnego polskiego forum o zarabianiu

Forum Virtual Cash , a autentyczny dowód wypłaty obejrzeć można na stronie jego serwisu Zarabiaj.net

Jednym z najciekawszych pomysłów Klamm.de było wprowadzenie i spopularyzowanie lose, wynagrodzenia punktowego, które stało się wirtualną walutą w niemieckich systemach.

Z biegiem czasu Klamm.de stał się bazą-matką dla firm klammopochodnych, których powstało mnóstwo w oparciu o struktury bazy, a więc banki, firmy, kasyna, gry lose itp.

Klamm.de skupia je, pośrednicząc w transferze tej wymiernej w wartości waluty. I chociaż wartość jej waha się, a ostatnio spadła, Klamm.de z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a znając przedsiębiorczość firmy można oczekiwać, że jeszcze niejednym mile nas zaskoczy.

Klamm.de - to firma uczciwa i warta polecania.

Dobra zarówno dla samotnego klikacza jak i dla promotora.

Klamm to firma, w której zarabia się codziennie, systematycznie, niezależnie od pory doby, ilości reklamodawców, obecności czy humoru Webmastera.

Czy szybko i dużo? Wszystko zależy od poświęconego czasu i systematyczności

Klamm.de płaci za odświeżanie strony startowej. Stawki ma wyjątkowo korzystne, bo 0,003 euro co 19-20 minut.

Dodatkowym dochodem są lose i PowerLinki (za kazdy z nich 0,005 euro) a także, rzadsze już, Questionliki, które czasem otwierają się z Powerlinka. Questionlink o wartości 0,005 euro w połączeniu z Powerlinkiem pozwala zarobić jednorazowo 0,001 euro, pod warunkiem udzielenia prawidłowej odpowiedzi na pytanie.

Firma w pełni wypłacalna, solidna, szczególnie polecana tym, którzy dużo czasu spędzają w sieci.

 

A teraz zadaj sobie trud, wejdź na strone tego "barana" - popatrz na ilość poleconych.

http://www.klamm.de/partner/unter_nickpage.php?directsearch=94129, na date zapisu, staż w firmie i później dopiero oceniaj.

Link to comment
Share on other sites

Cóż, jako nieumyślny - ale jednak podmiot sporu, mam niejako obowiązek się w nim wypowiedzieć.

Tylko co więcej można stwierdzić ponad to co zostało juz dowiedzione ?

 

Cywil - przykro mi że moja reklama (zaznaczmy raz jeszcze - prawdziwa w swojej treści) przywiodła Cię na skraj załamania (szkoda że okazanego w grubiański sposób). Szkoda że okrasiłes swój wywód banialukami (wirusy w Klamm !)

Każdy kto jest użytkownikiem Klammu może mieć go za lepszy lub gorszy system, jednak nikt nie znajdzie jakiegokolwiek powodu aby cokolwiek zarzucić firmie.

Swoje zdanie wyrażałem już wielokrotnie, co zaowocowało różnymi acz licznymi złośliwościami moich oponentów, więc nie chciałbym się tutaj rozpisywać na ten temat. Być może w ustach przedmówców opinia o Klamm jak i zdania o prawdziwości treści mojej reklamy brzmią wiarygodniej - tym lepiej!

 

Idę do łóżka zbijać czerwoną gorączkę, do białej nie zdołałeś mnie doprowadzić ;-)

Link to comment
Share on other sites

[Cóż, w tym momencie zgodnie z regulaminem forum otrzymujesz 5 punktów karnych za obrazę Renoirdaniela (właściciela IR, który uczciwie płaci wszystkim, a którego oskarżasz o oszustwo na użytkownikach) i Szuwiego (to ten "baran" co twierdzi, że zarobił 6000zł, a zarobił tyle w Klamm - wystarczy posiedzieć trochę w temacie by wiedzieć, że wygrał największy refcontest w historii get paid. Opisał to zresztą na stronie, której reklamę puścił, ale chyba nie chciało Ci się doczytać) - reklama2000]

 

Ja wcale nikogo nie obrazilem tylko napisalem ze imperium ma tak wysoki prog ze trzeba miec z tysiac refow by dostac kase. I to jest prawda tylko wam zdaje sie ona nie pasuje bo wy wlasnie takich jeleni potrzebujecie zeby sie zarejestrowali i dla was zarabiali. A to jest chyba roznica

Tego barana to zacytowalem jego oszolomska reklame i wcale nie wiedzialem ze on tez jest na tym forum. Ale udesz w stol a nozyczki sie odezwa. I podtrzymuje ze ta reklama jest oszukancza bo co mnie to obchodzi ze ktos wygral jakis tam konkurs. Ja ani nikt inny juz tego nie wygra wiec gadanie o tak kosmicznych zarobkach to jest oszolomstwo.

Czy wy tego nie rozumiecie. Przeciez atleta moze powiedziec ze podnisi sztange 250 kilo. Ale to wcale nie znaczy ze kazdy moze, chocby zarl i trenowal 24/24

Ale wy tu taka demagogie uprawiacie

Co do czytania i tego waszego klamu chlamu

Ja wcale nie napisalem ze nalapalem viry i inne syfy w tym klamie chlamie

Napisalem ze tam bylem i musialem odblokowac popy

No bo ten klam chlam tego wymaga. nalapalem syfow gdzie indziej, bo mialem odblokowane popy, a to jest tragedia dzis.

Klam to jest chlam jesli wymaga czegos takiego, bo ludzie lapia syfy i taka jest prawda, czy to tak ciezko zrozumiec

Jak jakis hyp mnie oszuka to tez napisze prawde

Narazie mnie nie stac by cos zainwestowac choc w to niby zarabianie bawie sie pol roku. Przez ten czas zarobilem troche wiencej niz 3 dolary i nawet nie wiem jak je przelac do mbanku

A w calej tej farsie zwiazanej z niby zarabianiem znalazlem sie dzieki jakiejs oszolomskiej reklamie.

Mialem niby zarobic mnostwo kasy przy kompie

To mnostwo to raptem 3 dolary przez pol roku i stracony czas

Wy tez tu piszecie o wielkich zarobkach i uprawiacie podobna demagogie

Najlepszym przykladem imperium gdzie nie idzie zarobic bez refow

To moze ktos mi odpowie skad ich brac, bo ja stracilem ponad 10 zlotych ktore wydalem z wlasnej kieszeni na reklame i ani jednego refka nawet nie mam. Ale wam zdaje sie o to chodzi by ludzie zarabiali na was i jeszcze wplacali pieniadze na nic nie dajace reklamy

Atleta moze podniesc 250 kilo, ale nie kazdy

A wy caly czas wmawiacie ludziom ze moga byc bogaci, tylko trzeba sie do was zapisywac, wplacac kase i cicho siedziec. Znaczy sie nie marudzic tylko odbierac te mejle. Bo z tego macie kase.

Taka jak ten oszolom, ktorego jeszcze raz zacytuje

Jedyny system który pozwolil mi zarobic ponad 6 000 PLN !!!

 

Niech mi ten oszolom odpowie, jak ja mam tam zarobic owe 6000?

Klamstwo!

 

Jedyny ktorego uczciwosc nie budzi watpliwosci

Tylko po co kaza uwalniac popy?

 

Jedyny ktory posiada ponad 180 000 uzytkownikow

Jedyny ktory istnieje cale lata i istniec bedzie nadal

 

A niby na jakiej podstawie wiadomo ze bedzie istniec nadal?

Niech mi ten oszolom odpowiem, bo wiele firm pada w sieci i w realu

 

Jedyny ktory wyplaca pieniadze max. tydzien od chwili zazadania

 

Jedyny w ktorym to TY decydujesz ile zarobisz

Niech mi oszolom powie w jaki sposob ja moge zadecydowac o swoich zarobkach

Zadecydowalem ze zarobie 6000 zlotych i skonczylo sie nalapaniem syfu

 

Oszolomstwo i demagogia

Wy tez na tym forum takie cos uprawiacie i bardzo nie lubicie jak ktos wam napisze prawde w oczy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use