Jump to content

ImperiumReklamy - płaci?


bold
 Share

Recommended Posts

Coś mi się widzi że jedynym oszołomem w tym temacie jesteś Ty. Codziennie tak do Ciebie mówiono za Twoje poglądy na życie, a i polityczne pewnie też. Nauczyłeś sie tego słowa i tak klepiesz. Jesteś zwykłym nieudacznikiem, nie potrafisz sam myśleć, myśla za Ciebie *****ni politycy z jedynie słusznego pis-uaru, gadasz zupełnie jak oni, kto ma inne zdanie jest Twoim wrogiem i żadne argumenty do Ciebie nie trafiają.

Jesli będziesz kiedyś człowiekiem rozumnym (osobiście wątpię), to się dowiesz że dzieciak mający 8 lat podniesie te śmieszne 250 kilo, oczywiście bedzie to dzieciak który myśli.

To co piszesz to jakiś bełkot, na wszystko są sposoby, na wiry które łapiesz z własnej winy, na poleconych i na inne Twoje problemy, trzeba tylko myśleć o tym co sie robi i jak sie robi, ale widać że myślenie nie jest Twoją mocną stroną.

Miałem przez chwile chęć udzielić Ci pomocy, ale po tym co piszesz to nie ma to sensu. Po co pomagać komuś kto jest tak nastawiony do zycia? Ty już w tym swoim zyciu do niczego nie dojdziesz, bo przecież jak sam piszesz nie da sie wygrać, nie da sie nałapać poleconych, nic sie nie da. Kładz sie i czekaj na śmierć skoro nic się nie da.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klamm to dobra firma jedna z najlepszych ja tam wirusow zadnych nie mialem. Jak juz wczesniej napisalem z netu da sie cos wyciagnac nawet bez wielkiej ilosci poleconych. Osobiscie jestem w tym od grudnia gdzies i mam juz kilkadziesiat dolarow i dopiero teraz zaczynam to lapac. Jedynie to o co mam pretensje to promotorzy tacy jak jogaila, ktorzy reklamuja firemki typu imperium reklamy, ogrod reklam czy polskie centrum reklamy( jeden mail dziennie warty grosz minimum=30zl)Sami policzcie jak sie to zbiera. Jeszcze raz podkreslam najwazniejszy dobor firm a jakbym chcial bazowac na stronach takich ludzi jak jogaila to pewnie bym teraz siedzial w firmach typu ogrod reklam i miesiecznie zarabial 50 groszy. Polecam forum szuwi.com najbardziej aktualne i wedlug mnie najlepsze mozna sie sporo nauczyc, zlapac pierwszych poleconych w lancuszkach.
Link to comment
Share on other sites

Najlatwiej jest nazwac kogos nieudacznikiem i czlowiekiem nierozumnym

To gnojenie ludzi ktorzy mysla inaczej jest tak powszechne w Polsce

Niezaleznie do jkiej parti sie nalezy, a ja akurat nie naleze do rzadnej

Widze ze can to umie

No bo co innego mozna zrobic gdy ktos pisze prawde

Wystarczy spojrzec na swoje niby zarobki by przekonac sie ze to prawda

Ale widze ze z wami nie pogadam bo wy liczycie wciaz na naiwnych i dlatego piszecie tak nie inaczej

Dla was tylko kasa liczy sie

Zeby to byly jeszcze jakies pieniadze, ale dla tych paru groszy

Link to comment
Share on other sites

Chyba pisalem ze nie chce sie klucic! Czy tak trudno przeczytac. Sami mi kazecie czytac jakies regulaminy, a nie chce wam sie nawet dokladnie przeczyrac.

Mam prawo myslec inaczej i nikogo nie zgnoilem, bo karniaka dostalem nieslusznie. Co innego napisac ze imperium to program gdzie nie idzie zarobic, a co innego obrazic wlasciciela. Pokazcie gdzie obrazilem go, bo ja tego nie widze. I tego o tej reklamy tez nie obrazilem, bo nawet nie wymienilem jesgo ksywy nigdzie a oprucz tego nie wiedzialem ze on jest na tym forum. Sam sie zglosil

Nie wiem dlaczego kolejno na mnie napadacie, chyba po to by mnie zdenerwowac i wyeliminowac z tego forum, bo prawda nie jest tu na reke wielu. Nie bede juz odpowiadac. Zreszta i tak wiem ze zrobicie wszystko bym stad wylecial byscie mogle wykasowac niewygodne posty

Link to comment
Share on other sites

Chyba pisalem ze nie chce sie klucic! Czy tak trudno przeczytac. Sami mi kazecie czytac jakies regulaminy, a nie chce wam sie nawet dokladnie przeczyrac.

Mam prawo myslec inaczej i nikogo nie zgnoilem, bo karniaka dostalem nieslusznie. Co innego napisac ze imperium to program gdzie nie idzie zarobic, a co innego obrazic wlasciciela. Pokazcie gdzie obrazilem go, bo ja tego nie widze. I tego o tej reklamy tez nie obrazilem, bo nawet nie wymienilem jesgo ksywy nigdzie a oprucz tego nie wiedzialem ze on jest na tym forum. Sam sie zglosil

 

A wiec po kolei:

 

Jesli wiec ktos pisze ze dostal 16 czy 17 wyplat to jest to zwykle oszolomstwo nakierowane na szukanie durnych klikaczy

 

Powzyszym obraziles Jogaile - skoro dostal 16 czy 17 wyplat to dlaczego ma sie tym nie chwalic, zwlaszca jesli w temacie bylo postawione pytanie o wyplacalnosc IR? Skoro on mogl to dlaczego ktos inny nie moze tam zarabiac w taki sposob? Forum jest od tego, by wymieniac sie doswiadczeniami i miedzy innymi uczyc sie jak referowac - lepiej skorzystaj z tego zamiast obrazac sie na caly swiat.

 

Mozliwe ze firma pojdzie do zyda czyli na allegro

 

Tutaj masz problem z narodem izraelskim - choc pewnie nie uzyles tego wyrazenia w pelni swiadomie, to jednak Cie nie usprawiedliwia. Magbag juz napisala kilka zdan na ten temat wczesniej. Masz niepowsciagliwy jezyk, a to ci raczej w zyciu nie pomoze, wrecz przeciwnie.

 

ja tam sie nie bede klocic, bo i tak wiem ze imperium to jest firma, w ktorej zarabiaja 4 osoby a reszta klika nadaremnie bo nie dojdzie do progu

I te 4 osoby to pewnie sa znajomi wlasciciela imperium z sasiedniej ulic

 

Jak do tej pory IR wyplacilo swoim uzytkownikom kilka tysiecy zlotych i byli wsrod nich samotni klikacze. Oszczerstwem wiec jest zarzucanie renoirdanielowi kumoterstwa z jakimis 4 wyimaginowymi kolesiami ktorym placi po znajomosci, bo nikt oprócz Ciebie nie potrafi tego dowiesc.

 

A ze oszolomow nie brakuje, to wam teraz wysle mejla z planety kasy jakiego dzis dostalem. zobaczcie, co jakis baran wymyslil i jak usiluje znalezc frajerow

 

Tu nazywasz Szuwiego baranem i oszolomem, a fakt ze nie wiedziales iz jest on uzytkownikiem tego forum nie dosc ze Cie nie usprawiedliwia to jeszcze swiadczy tak na prawde o tym, ze najpierw piszesz a potem myslisz. Moze gdyby bylo odwrotnie moglbys sie dzisiaj pochwalic wiekszymi zarobkami w get-paid. Powyzsza wypowiedz rowniez mowi mi o tym, jak malo wiesz na temat o ktorym sie wypowiadasz i zamiast sie czegos nauczyc (jak zrobili to chociazby Jogaila, Renoirdaniel i Szuwi - oni produktywnie wykorzystali czas spedzony przed monitorem i dzis zarabiaja) to wylewasz swoje rozgoryczenie i winisz innych za swoje niepowodzenia.

 

 

 

Mysle, ze zasluzyles jednak na te punkty karne.

 

 

Kazdy nastepny post nie zwiazany z tematem bedzie usuwany jako offtopic, i nie kieruje tej wypowiedzi tylko do Ciebie, cywil.

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen

hmm ... z drugiej strony nie dziwie sie mu, klikanie rok moze doprowadzic do depresji, a w dodatku kiedy nie osiaga zysków.

 

Jednak to co osiagniemy zalezy tylko i wylacznie od nas samych ....

 

 

Ps. Piszcie krótsze teksty, oczeta bola od czytania ;p

Link to comment
Share on other sites

- 03/07/2006 - maile: 2gr. (jeśli ktoś zdążył kliknąć w maile do określonej liczby userów to + 13gr. - w tym na jednego maila raczej załapie się każdy, bo jest do 5000), banery: 5gr. = minimum 7gr.

- 03/06/2006 - maile: 3gr., banery: 7gr. = 9gr.

- 03/05/2006 - maile: 3gr., banery: 5gr. = 8gr.

- 03/04/2006 - maile: 3 gr., banery: 6gr. = 9gr.

- 03/03/2006 - banery: 6gr. = 6gr.

- 03/02/2006 - maile: 7gr., banery: 8gr. = 15gr.

- 01/04/2006 - banery: 5gr. = 5gr.

- 02/28/2006 - maile: 7gr., banery: 6gr. = 13gr.

- 03/27/2006 - banery: 6gr. = 6gr.

- 02/26/2006 - maile: 4gr. (+ ewentualnie 4gr. maile do określonej ilości), banery: 5gr. = minimum 9gr.

- 02/25/2006 - maile: 5gr., banery: 5gr. = 10gr.

- 02/24/2006 - banery: 6gr. = 6gr.

- 02/23/2006 - maile: 6gr. (+ ewentualnie 6gr. maile do określonej ilości), banery: 6gr. = minimum 12gr.

- 02/22/2006 - banery: 6gr. = 6gr.

 

magbag nie obrazisz sie jak uzyje kawalka z tego w tresci reklamy :P

Link to comment
Share on other sites

No bo co innego mozna zrobic gdy ktos pisze prawde

... a drugi mu powie, ze to klamstwo?

 

Ale przezyjmy to jeszcze raz :evil:

 

Niech mi ten oszolom odpowie, jak ja mam tam zarobic owe 6000?

Klamstwo!

A moze klopoty ze zrozumieniem czytanego tekstu? Przeciez jasno napisala:

 

Jedyny ktorego uczciwosc nie budzi watpliwosci

Tylko po co kaza uwalniac popy?

No niewiem... moze dlatego, ze takie sa warunki firmy?

 

 

Napisalem ze tam bylem i musialem odblokowac popy

No bo ten klam chlam tego wymaga. nalapalem syfow gdzie indziej, bo mialem odblokowane popy, a to jest tragedia dzis.

Fakt, tragedia dzis jesli kompa nie umie sie odpowiednio zabezpieczyc... a tak bylo, skoro odblokowanie samych popupow spowodowalo tyle tych plag egipskich.. Tylko ciekawe, czemu nikt inny takich problemow nie ma, mimo, ze jest wiele osob ktore sie dopytuje o klamm...

 

Nie wiem dlaczego kolejno na mnie napadacie, chyba po to by mnie zdenerwowac i wyeliminowac z tego forum, bo prawda nie jest tu na reke wielu. Nie bede juz odpowiadac. Zreszta i tak wiem ze zrobicie wszystko bym stad wylecial byscie mogle wykasowac niewygodne posty

Niczego kasowac nie bedziemy... chyba, ze zwroty jakich uzyles w stosunku do Szuwiego. Kazda opinie mozna wyrazic na forum, kazda opinia jest tutaj przyjeta, o ile nie lamie regulaminu, a z tego co sobie przypominam to w regualminie nie ma nic o niemoznosci skarzenia sie na getpaid. Kazda opinia cos wnosi, o ile prowadzona jest na odpowiednim poziomie. Szkoda jest, gdy mimo pokazania prawdy, na nia odpowiada sie, ze to klamstwo.....

 

 

I na koniec sam... cos co mi sie bardzo spodobalo. Piekny przyklad

Przeciez atleta moze powiedziec ze podnisi sztange 250 kilo. Ale to wcale nie znaczy ze kazdy moze, chocby zarl i trenowal 24/24

Fakt, nie kazdy... jesli bedzie robil to bez ruszenia mozgownica. Jesli bedzie na tempo kopiowal sposob atlety to nic nie osiagnie. Ale po to Bozia dala nam szare komorki, aby z nich kozystac, wiec kazdy jesli znajdzie swoj sposob na podniesienie tego ciezaru ma szanse osiagnac sukces. Najlepszy przyklad? Niech nie podnosi jak atleta, a zbuduje system kolowrotkow, lub znajdzie punkt podparcia i odpowiednio dlugie ramie - wtedy podniesie!

 

O to chodzi w calym tym interesie - nie o klikanie [choc bez tego sie nie obejdzie], chodzi o myslenie i wyciaganie logicznych wnioskow.

 

 

Zycze wszystkim czytajacym chwili czasu, nie po to aby wszystko przeczytac, ale po to, by pomyslec. Bez tego daleko sie nie zajdzie - i to jest prawda, ktora dotyczy nie tylko GetPaidu, ale calego zycia, rowniez tego "realnego".

Link to comment
Share on other sites

Zycze wszystkim czytajacym chwili czasu, nie po to aby wszystko przeczytac, ale po to, by pomyslec. Bez tego daleko sie nie zajdzie - i to jest prawda, ktora dotyczy nie tylko GetPaidu, ale calego zycia, rowniez tego "realnego".

 

Ja bym powiedzial, ze przede wszystkim tego realnego, to ze komus nie uda sie w get-paid, to jeszcze nie tragedia.

 

cywil, wybitny z ciebie czlowiek, obrazasz sie na innych za to ze sam czegos nie umiesz, albo ze ci sie nie chce nawet pomyslec, o robieniu czegokolwiek nawet nie wspomne. A najsmutniejsze jest to ze ten chory kraj w bardzo duzym % sklada sie wlasnie z leniwych, czekajacych, az inni odwala robote za nich malkontentow i obibokow. Zycze szczescia w zyciu - bedzi Ci potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use