Jump to content

Jest nowy właściciel Hihawki


magbag
 Share

Recommended Posts

Jak zapewne każdy zainteresowany (czytaj: użytkownik Hihawki) wie - Persamin ze względu na wyjazd zdecydował się na sprzedaż Hihawki.

Wystawił ją na aukcji - jednak cena minimalna nie została osiągnięta.

 

Jednak Hihawka nie przestanie istnieć. Jak można wyczytać w mailach informacyjnych - Persamin przekazał Hihawkę swojemu dobremu znajomemu. Zamiast streszczać treść tych maili - pozwolę sobie po prostu je zacytować.

 

Mail nr 1:

Drodzy uzytkownicy hihawki!

 

To jest moj pozegnalny mail. Jak wiecie odchodze z getpaidu i w zwiazku z tym hihawka zostala wystawiona na aukcji. Niestety nikt nie wylicytowal ceny , ktora wg mnie odzwierciedla faktyczna wartosc hihawki.

Nie martwcie sie jednak.

Od dzis hihawke bierze w swoje rece moj stary przyjaciel . Juz wczesniej robilismy pare rzeczy razem ale bardziej w realu niz w necie. Wiem ze to osoba godna zaufania i ze zostawiam program w dobrych rekach.

Troche zmianie ulegna warunki ale jak go znam to nie wiele :).

Mysle , ze wkrotce sie dowiecie kto to i jakie warunki zaproponuje

bedzie mi Was brakowało w koncu to ladnych pare lat wspolnego klikania , mam jednak nadzieje , ze jeszce sie kiedys spotkamy. Dziekuje za te wspolne przezycia

 

Zycze Wam powodzenia i duzych zarobkow nie tylko w hihawce

 

trzymajcie sie cieplo

persamin

 

mail nr 2:

Witam

 

Jestem nowym właścicielem hihawki. Mam nadzieje, ze nie popsuje dobrej reputacji jaka miał ten program dzieki persaminowi.

Moja ksywa to SeryjnySamobojca .

Z persaminem robiliśmy już wczesniej rozne rzeczy glownie związane z reklama nie koniecznie w necie. Hihawka jest dla mnie szansa zaistnienia również w tym medium.

Co do zmian :

1. Ja jestem właścicielem i odpowiadam za sprawy finansowe również to aby nikomu nie przepadly zarobki sprzed dnia dzisiejszego ja również odpowiadam za warunki i ich zmiane

2. Administratorem i wm zostaje Nara wszyscy go tu znacie persamin tez go polecal wiec skoro się zgodzil to niech ma za swoje :) - on odpowiada za codzienna działalność programu realizacje reklam i tak dalej

3. Warunki które ulegaja zmianie : nie ma bonusu za zapis, nie ma premii za poleconego pozostaja jednak wysokie % od poleconych i min do wyplaty 2,5$. Ponieważ program przetrwa tylko jeśli będziemy mieli reklamodawcow a ci przyjda tylko jeśli nasi userzy będą aktywni to aby dostac te wysokie prowizje od poleconych trzeba być w 90% aktywnym

 

Przepraszam wszystkich, ze sprawa się troche przeciągnęła ale trzeba było wszystko uzgodnic, ustalic, namowic Nare, dostac namaszczenie persamina itd.

W tej chwili wszystko już jest ustalone i za kilka godzin startujemy

 

zycze Wam powodzenia w drugiej odlonie hihawki

 

SeryjnySamobojca

 

Co prawda nick nowego właściciela nie nastraja optymistycznie ;) - jednak osobiście liczę, że Hihawka będzie nadal dobrym programem. I cieszę się, że Persamin oddał program w ręce osoby, którą darzy zaufaniem. To w sumie lepsze rozwiązanie niż sprzedaż przypadkowej osobie na Allegro ;).

 

Zapewne więcej na temat zmian w Hihawce napisze Nara - pod warunkiem, że się tutaj pojawi ;).

Link to comment
Share on other sites

te zdanie SS: "Ponieważ program przetrwa tylko jeśli będziemy mieli reklamodawcow" jakos mi tak nie pasuje ;(

Tu się muszę zgodzić, sami reklamodawcy nie przyjdą,

a jak znam życie, to ciężko będzie o nich i kicha,

mam nadzieję, że się mylę, ale to brzmi troszkę jak:

"Będe płacił, jeśli będziecie kupować reklamy"

 

Szkoda, że w getpaid brak reklamodawców,

o tym zapominają wszyscy wm którzy otwierają nowe firmy,

ale 3mam kciuki SS :)

Link to comment
Share on other sites

hmmm hihawka prowadzona przez persamina była programem napewno "nierentownym", a to żę mając super warunki ludize dostawali wypłaty (sam zarobiłem kilkaset $$) było tylko i wyłącznie zasługą tego, że persamin zarabiał na innych stronach więc mógł sobie na takie straty pozwolić

 

jeżeli stronka ma przyniesc jakieś dochody nowemu właścicielowi, to jego kroki są jak najbardziej na miejscu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use