Jump to content

Cofneło baze danych?


marcianson
 Share

Recommended Posts

Przykro mi - niestety wczoraj nie zdążyłam dać ogłoszenia. Musiałam wyjść, a informację od Persamina dostałam tuż przed wyjściem.

Wczoraj była przeprowadzka forum na nowy, lepszy serwer. Pozornie nikt tej przeprowadzki nie zauważył - ponieważ forum nie było wyłączone. Gdybym nie musiała wyjść wyłączyłabym forum - dzięki temu wyeliminowany by został problem znikających postów.

Niestety tak się nie stało - forum działało. Po przeniesieniu danych zostały zmienione dns'y. Jak zapewne wiecie nowe dns'y muszą się "rozejść". Nie od razu widać stronę na nowym serwerze. W tym wypadku trwało to jakieś 2-3 godziny. I w tym czasie większość widziała jeszcze forum na starym serwerze. I na starym serwerze pisała posty. Te posty, które zostały napisane podczas rozchodzenia się nowych dns'ów nie są niestety widoczne na przeniesionym forum.

Bardzo mi przykro - ale nie mam już dostępu do danych na starym serwerze. Zatem nawet, gdybym bardzo chciała szukać w bazie i przenosić "zaginione przy przeprowadzce" posty - nie mam takiej możliwości.

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie jestesmy na nowym serwerze jesli ktos zauwazy jakies bledy w dzialaniu prosze o sygnaly .teraz powinno dzialac wszystko znacznie szybciej prosze tez o uwagi na ten temat.

co do postow utraconych to rozumiem ze utrata rekordu jest bolesna ale w tej chwili wczytanie tej starej bazy bedzie skutkowalo utraceniem postow po delegacji domen takze lepiej chyba nic nie ruszac

Link to comment
Share on other sites

A jaką mam szansę, że aktualny rekord z flamingowego golfa zostanie mi przypisany? Możecie sobie sprawdzić IP i ID kompa(z zapasowego sie dziś loguję), bo mnie po drodze wylogowało podczas grania i rekord jest niczyj :(

 

Nom, własnie widziałem, że byłes pierwszy,

a następnego dnia znów był stary wynik,

ja bym się zdenerwował :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use