Jump to content

Netway.pl


netway
 Share

Recommended Posts

minimum wypłaty - 3 zł , 100 000 lose

Zarabiaj na klikaniu w płatne linki oraz na czytaniu maili

Referuj innych i zwiększaj swoje przychody

płatne maile ( 0,5 gr, 1 gr, 200lose - 800 lose )

płatne linki ( 0,25 gr, 0,5 gr, 1 gr, 100-400 lose)

płatne zapisy ( 20 gr )

Liczne konkursy

Promowanie

1000 kredytek - 0.6 PLN lub 50 000 lose

 

4 poziomy poleconych

20%

10%

5%

1%

1 gr za poleconego na 1 poziomie

 

http://www.netway.pl

Link to comment
Share on other sites

tak ale wiekszosc userow nie chce klikac w nic za punkty w tym przypadku za lose :)

 

Rozumiem to jednak, nie trzeba klikać; każdy klika w to co uważa za słuszne.

Oczywiście dla większości osób lose jest o wiele mniej atrakcyjne.

 

Jednak między reklamami za lose a za kase nie ma związku (oprócz tego że są emitowane w 1 firmie)

 

Lose: można zakupić reklamy tylko za lose, płatne w lose

Kasa: można zakupić reklamy tylko za kase, płatne w PLN

Link to comment
Share on other sites

Co ma lose do ptp ? Jaki związek widzisz? Czy ja kiedykolwiek niezapłaciłem komuś za coś ?? (za lose, reklamy, wypłaty i wszelkiego innego rodzaju płatności) Cena lose w kantorze kantor.netway.pl spadła z 1euro na 0,8 euro dlatego że cena lose się bardzo chwieje i właśnie teraz jest w dołku ; choć wydaje mi się byś się znał na lose.

 

A co do osustwa; ja oszukiwałem w ptp już tego nie robie, ale przyznaje się do winy.

Co do ciebie jesteś adminem firmy rastamails i zalegasz z płatnością za Hosting (dlatego konto jest zablokowane) Tak więc oszukujesz użytkowników, admina firmy hostingowej.

Link to comment
Share on other sites

Od kiedy dług jest oszustwem? Tym bardziej nie mój, ale widzę że nie jesteś poinformowany jak sprawa wygląda. Ja tylko zadałem pytanie a Ty się unosisz i tutaj zarzuty jakieś stawiasz

 

Przeczytaj swój post odnośnie ceny lose, a zrozumiesz kto kogo zaatakował

Moje ptp jest czyste od dawna, ale oczywiście tobie coś nie pasuje.

Dług jest oszustwem zwłaszcza że nie chodzi o 1 miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

Dług jest nabity przez p3ra nie przeze mnie - nie wiesz o co się dzieje to atakuj. A ja tylko zapytałem - musisz się liczyć z tym że jak się raz oszuka to potem ludzie podchodzą sceptycznie. Interesuje mnie to teraz akurat zbieram lose, więc się upewniam.
Link to comment
Share on other sites

no spoko,

co do handlu lose

kupiłem już ok. 20-30 mln lose , podobną liczbe lose sprzedałem. Jakbym oszukiwał to było by głośno na forach, jednak czy sprzdajeż lose u mnie czy nie to już jest twoja indywidualna sprawa i nie będe cię do tego namawiał.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A ja chwalę pomysł netwaya. Lepiej jest zbierać lose niż jakieś dziadowskie punkty, gdzie 1000pkt. jest warte 1zł. I mogę powiedzieć, że u netwaya kupiłem już kilka reklam i efekt był zadowalający.

 

Do tego jak nie macie co robić z lose, to możecie je wydać w netway.pl na reklamę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use