Jump to content

malo sie tu dzieje


siati
 Share

Recommended Posts

A czyja to jest wina, że tak mało się tu dzieje? ;P

 

Oczywiście - najłatwiej jest popatrzeć, tak własnie stwierdzić, ziewnąć i pójść gdzie indziej.

Nie pomoże żadna promocja, choćby najlepsza, jeśli na życiu forum nie bedzie zależało ani administracji, ani samym użytkownikom.

Prawie każdy podchodzi interesownie i konsumpcyjnie, czeka, że inni coś zrobią, załatwią, napisza, podadzą na tacy.

Wtedy - o tak, jest super. Można dopisac posta typu "ja też" "nie wiem" "no właśnie co tak cicho" itp.

Kogoś skrytykować, komuś dopiec, z czegos się pośmiać. I znowu pójść gdzie indziej, zabić nudę.

 

Jest nudno? Owszem.Jest. Dlaczego? Bo sami jestescie nudni.

Forum odwiedzają nowicjusze, może by zostali, gdyby mieli co poczytać, mogli czegoś się dowiedzieć, wziąć udział w jakiejś dyskusji.

Ale nie zatrzymają się na dłuzej, jeśli nic nie przyciagnie ich uwagi. Owszem, można raz czy drugi zagrać w gierkę, ale kto po to wróci?

A kto nadaje ton forum?

Stali bywalcy, którym nawet do głowy nie przyjdzie, by o czymś napisać.

Bo i o czym, przecież nie ma interesujacych tematów?

Wszyscy światli, wszyscy o wszystkim już wiedzą, każdy czuje się autorytetem. I nikt nie ma niczego do powiedzenia.

A juz na pewno nie bezinteresownie. Jeśli już jakiś własny temat, to najlepiej z podtekstem lub ukrytym spamem.

A kiedy tu się ożywia?

Najczęściej, kiedy są jakies pretensje do FVC i jego administracji. Zwłaszcza, jesli ktoś z niej (czyli szuwi albo ja) weźmie w tym udział.

Bardzo lubiłam to forum, chętnie zaglądałam swego czasu, coś poczytalam, czasem dopisywałam, gdy mogłam pomóc, wyjaśnić, doradzić.

Autentycznie cieszyło mnie, że E-Money sie rozwija, żyje, dogania FVC. Cieszyła konkurencja.

Z czasem zniechęciłam się. Bo i po co, skoro miałam czytać tylko tematy typu "Kto rządzi forum?" "virtual-cash i szuwi do domu".

I nie tylko ja. Sporo było takich, którzy "poszli do domu" by "nie rządzić tym forum".

Zostali sami starzy bywalcy, we własnym sosie powinni być uszczęśliwieni.

Też nie są.

Wolą przyjść na FVC i wstawić sobie w stopkę uprzejmy tekst "uciekaj z tego bagna" czy "zapraszam na e-money" albo w temacie napisać że ktoś do niczego nie dojdzie, gdy bedzie "siedział na tym forum i wysłuchiwał dosadnej krytyki".

I na tym kończy się ich polot i inwencja twórcza.

 

Tu pytanie - retoryczne zresztą - czy ktokolwiek z FVC zachował się w podobny sposób na E-Money?

 

I kolejne.

A co robicie, by coś sie tu działo?

Ile założyliscie nowych ciekawych tematów?

Nikt nigdzie nie był, niczego nie widział, niczego nie przeczytał, nie odniósł wrażeń, którymi mógłby sie podzielić?

Nikt nie ma ochoty opowiedzieć jak trafił do get-paidu, jakie miał początki?

Nikt nie ma ochoty powspominać osób, które odeszły, firm w jakich był?

Opowiedzieć o sukcesach i porażkach?

Skomentowac bieżących wydarzeń?

Nic się nie dzieje godnego wysiłku opisania?

 

Ktoś czasem nawet zakłada twórczy temat "Własnie ruszył Kaczy Dołek, co myślicie?"

A co twórca tematu sam myśli? Nie potrafi mysleć? Czeka że ktoś zrobi to za niego?

Jak z takiej informacji ma powstac dyskusja? Kto ją podejmie?

 

A tak naprawdę - nawet nie wiem, po co i komu to piszę, czy kogoś faktycznie los E-Money jeszcze obchodzi.

Co najwyżej przeczytam komentarz typu "anta, pisz krótsze posty, bo mi się czytać nie chce" albo "anta i FVC do swego bagna"

Co najwyżej pozbędę się nawyku zaglądania.

Link to comment
Share on other sites

hehe

 

Kolejne kazanie :P ale przyznam ze lubie czytac te (fakt przydlugie) kazania ;) jakos mi tak humor poprawiaja zawsze :D

 

Anto Droga czyżby poruszyła Cię moja stopka ? Każdy ma prawo do własnego zdania, nie ? Zapraszałem innym tekstem, ale po pewnych wydarzeniach zmieniłem całkiem zdanie i zmieniłem stopkę - cóż to Wasze forum, więc starym zwyczajem weźcie się za cenzurę i zmieńcie mi stopkę ;) :P

 

Absencja forum była bardzo długa, użytkownicy próbowali ale nie było dla kogo, teraz kiedy forum jest reklamowane, niestety wielu z tych "starych" userów niestety dało sobie spokój.

 

No i widzisz, znowu napędzasz życie na forum konkrencji :bigrofl:

 

aha i jeszcze jedno, więcej obiektywizmu, VCF też nie jest święte, ostatnio zdaje się widziałem aluzje do fAzIego tylko dlatego że jest modem na E-Money, zanim nim został - standardem było że jego wypowiedzi były takie a nie inne, ale jakoś wtedy to nikomu nie przeszkadzało...

Link to comment
Share on other sites

nie wiem ile eros ma lat ale moze do matury sie szykuje :P ??

 

jeszcze mu trochę brakuje ;)

~~~~~~~~~~

 

a wracajac do tematu

 

czasem załoze jakiś temat, porusze problem, napisze(dopisze) swoje zdanie.. ale potem pojawią sie 2-3 posty (zazwyczaj niewiele wnoszące) po moim i dalej cisza..

jak napisze coś ironicznie to niektórzy się obrażają bo nie potrafią załapać, że nie chodzi tu o wyśmiewanie.. tylko o zwrócenie uwagi na jakiś problem..

 

Jak wchodze to zazwyczaj jestem sam ze sobą :D

Wiele miesięcy tu nie zaglądałem, bo albo ja miałem niewiele czasu albo EM zaliczało kolejne pady..

 

 

Choć trzeba przyznać, ża na forach o GPT w ogóle jest znacznie mniejszy ruch niz kiedyś, mniej postów, mniej aktywnych osób..

czasem chwilowe ozywienie z okazji powstania czegoś nowego lub upadku dotąd istniejącego.. itd

Ostrzeżenia przed przyszłymi upadkami i tak nie trafiają do ludzi bo uważają, że oni lepiej więdzą ;)

 

Sam uważam, że tak naprawdę to niewiele wiem i lubie posłuchać co inni mają do powiedzenia na dany temat i wyciągnać z tego wnioski :P

Tylko głupcowi wydaje się, że wszystko wie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use