Jump to content

przekrety polskich wm na ptp


siati
 Share

Recommended Posts

a dokladniej na zliczaniu kredytow

z firm w ktorych sie zapisalem dotyczy to

 

advertisements

ezarobek

rasta

 

jak to wyglada dodaje banery do ptc w tym samym czasie

i co widze ;) ze z\w firm zliczenie klikow to ponizej 20%

w tym jednej zliczylo mi 8 kredytow

 

als sa firmy ktore nie oszukuja a przynajmniej tak ze nie idzie sie polapac ;)

 

tomik

twojareklama

mamona

 

w nich mialem ponad 80% zliczonych klikow

z czego w tomiku i twojareklama prawie 100%

Link to comment
Share on other sites

U mnie jest podejrzenie nabiajania kredytek przez jednego z userów. Mam nadzieję że szybko go złapię...

 

--- połączone ---

 

(Sorry za 2 posty pod rząd)

 

Znalazłem już nabijacza kredytek - jest nim marcushan - WM zloty-mail.net . Teraz powinno już lepiej naliczać kredyty.

Link to comment
Share on other sites

Cześć :) Ja mam lepszy sposób,zapisuje sobie ile miałam kasy ,pktów.A potem jak klikam w banery tak samo sobie zaznaczam(za ile pktów,groszy) sumuje to i sprawdzam czy nie jestem oszukana.;) Miałam raz taki przypadek z naliczaniem pktów,ale teraz jest ok:) miłego dnia wszystkim papatki;)
Link to comment
Share on other sites

Wg mnie dobre PTP ma Bankrucik.

Dlatego ze nie ma w nim zadnych wirusów. Moze jest mało kredtow do zdobycia ale to dlatego ze WM wklada do PTP zwykle storny np innego programu a nie daje PTP innych programow ktore w 90% sa zawirusowane.

 

Żartujesz sobie? Często zdarzają się tam wirusy...

Link to comment
Share on other sites

PTP i wirusy są nierozłączne, niestety - nieważne o PTP jakiej firmy mówimy. Jedyna różnica może być jedynie w ilości wirusów.

 

Czasami wm programów robią bardzo dobrą weryfikację akceptowanych stron, jednak dużo bonusów może zostać dodanych do strony już po jej weryfikacji, co dość ciężko jest później wyłapać.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :) Mam prośbę ,kto mi wyjaśni czy za pkty można kupić ,to co nieraz jest na reklamach że "komu" chodzi mi o nika została doliczona premia.Proszę dajcie mi odpowiedz bo naprawdę nie wiem jak to jest.A często na reklamach widzę że komuś zaliczyło.Jak to jest ?? I jak z tymi premiami?? Czy to jest promowanie danej firmy??Proszę wytłumaczcie mi to .Pozdrawiam papatki miłego wypoczynku ;) :)

 

---- nie pisz posta pod postem----

 

witam z tego co czytam ,to jak widzę advertisements,twoja reklame.To mam dość .Wypisuje się z tych firm:| Klikam od ponad roku w twojejreklamie i guzik mam:( Nie ma szans cojść do 5 zł za chiny:| a , Hajc cesarstwo maili OSZUSCI zaiwanili mi 14 zł:| szmaciarze bo inaczej nie powiem o nich jeszcze się reklamują:| A advertisements, ma skromna .Zwineła chyba interes bo jak się wchodzi na stronkę jest jeden baner z jednym pktem:| I jak zarobić ??A tak miało być pięknie ,obiecanki cacanki tak jak w polikpol ,kurde:| szkoda czasu na takie badziewie.Dlaczego w rastamails czy innych są uczciwi Admini , i super się u nich zarabia.Pozdrawiam i oby byli Tylko uczciwi a nie naciagacze:|

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use