Jump to content

Do oceny.


milkus
 Share

Recommended Posts

Już opowidam na pewne zarzuty. Otórz ta ikonka, która chce coś instlować jest oprogramowaniem firmy zajmującej się badaniem internetu - instalacja jest dobrowolna. Odnośnie popundera - jest tylko jeden i jeden layer. Te elementy czasowo są niezbędne, ponieważ strona przekroczyła planowany budżet na reklamę i musi odrobić straty.

 

Dziękuję za uwagi, jeżeli ktoś ma jakieś propozycje, czego na stronie jeszcze nie ma, lub też chce opisać co się podoba, a co nie, to proszę o napisanie swoich sugestii. Wszelkie uwagi są dla mnie bardzo cenne.

 

Jeszcze odnośnie stopki, jest to element niezbędny aby strona mogła zaistnieć w sieci (katalogi, wymiana linków)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze kilka drobnych uwag:

 

:arrow: przy dzisiejszym wejściu na Twoją stronkę Kaspersky przywitał mnie komunikatem o trojanie: http://www.viruslist.com/en/search?VN=Trojan-Downloader.Win32.Adload.ai

Chyba musisz uważniej dobierać programy których reklamę umieszczasz na stronie,

 

:arrow: aktualizacja: Klamm ma już 198.122 użytkowników, zamiast 188278,

 

:arrow:

Dodatkowo możemy klikać w powerlinki, za które otrzymamy od 0.1 Eurocenta, aż do 5 Eurocentów.

 

Myślałem, że za każdy Powerlink otrzymuje się 0,5 centa (nie jestem pewny, czy ZAWSZE) - musisz się kogoś zapytać jak jest w rzeczywistości, bo jeszcze nigdy nie spotkałem się z inną wartością,

 

:arrow:

Jednak dodatkowo pobierana jest prowizja i aby otrzymać wypłatę do tego banku należy uzbierać kwotę 5.30 Euro.

 

Wystarczy uzbierać 5 euro, na MB otrzymuje się wtedy 4,70 euro,

 

:arrow: moim zdaniem za dużo masz tabelek zatytułowanych:

 

NAZWA LUB ADRES FIRMY

 

Czekają one pewnie na reklamodawców. Lepszym rozwiązaniem byłoby zostawienie tylko jednej tabelki w każdym dziale, a gdy już znajdziesz reklamodawcę możesz wstawić kolejną pustą tabelkę - zyskasz na przejrzystości strony.

 

 

Ogólnie strona zrobiona bardzo dobrze z kompletnym opisem zarabiania poprzez Klamm.de

Link to comment
Share on other sites

Dość ciekawe propozycje, myślę że wkrótce dokonam małych zmian, tylko w chwili obecnej muszę poczekać, aż wszystkie reklamy zakończą swój czas emisji (2 maj).

 

Mam jeszcze pytanko. Czy rozsądne by było umieszczenie jakiś darmowych gier online na stronie, czy według was nie będzie sensu umieszczanie czegoś takiego?

Link to comment
Share on other sites

Gry to zawsze jakiś element, który uatrakcyjnia stronę internetową, jednak na Twoim miejscu ja bym się w to nie bawił. Twoja strona to nie jest portal, którego zawartość jest codziennie aktualizowana, tak więc nikt nie zagląda na nią częściej niż raz, dwa razy ogólnie.

 

No ale cóż, mogę się mylić :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use