Jump to content

Co jest z Hajc.com??


Jenny27
 Share

Recommended Posts

Firma zaczyna przypominać Logomedię, choć ta druga jest juz zdecydowanie bardziej aktywna :-D

Nie wiem czy utrzymywanie konta w hajc ma jeszcze jakikolwiek sens... - ostatni mail sprzed ponad 7 tygodni, poprzedni również przerwał podobny okres ciszy.

Link to comment
Share on other sites

z tego co wiem to rastafa ma bardzo malo czasu i co chwile wyjezdza

wiem jak bylo z instalacja HC w zaczarowanym troszke sie wszystko opoznialo

 

jest tak zabiegany ze nie ma czasu pozadnie zrobic sojej stronki na ktorej

bedzie sprzedawal swoj skrypt

 

najlepiej by bylo dla userow gdyby sprzeal firme lub znalazlby innego wm

Link to comment
Share on other sites

z tego co wiem to rastafa ma bardzo malo czasu i co chwile wyjezdza

wiem jak bylo z instalacja HC w zaczarowanym troszke sie wszystko opoznialo

 

jest tak zabiegany ze nie ma czasu pozadnie zrobic sojej stronki na ktorej

bedzie sprzedawal swoj skrypt

 

najlepiej by bylo dla userow gdyby sprzeal firme lub znalazlby innego wm

 

raz już był inny WM - pretorius, i nic z tego dobrego na dłuższą metę nie wyszło :(

Link to comment
Share on other sites

Parę dni temu przyszły 2 reklamy, więc zgodnie z prawami statystyki należy uzbroić się w 7-tygodniową cierpliwość :-D

 

Cóż, nie ma co ukrywać że przy takiej średniej "zarabianie" w Hajc pozbawione jest sensu

Link to comment
Share on other sites

a czy jest jeszcze jakaś polska firma, w której "zarabianie" ma sens? przecież te, które wysyłają reklamy nie wypłacą zwykłym klikaczom. te, które miałyby szansę wypłacić nic nie wysyłają, bo reklam u nich nikt nie kupi.
Link to comment
Share on other sites

a czy jest jeszcze jakaś polska firma, w której "zarabianie" ma sens? przecież te, które wysyłają reklamy nie wypłacą zwykłym klikaczom. te, które miałyby szansę wypłacić nic nie wysyłają, bo reklam u nich nikt nie kupi.

 

Nie bardzo rozumiem - większość polskiego get-paid płaci regularnie, ba! - bardziej regularnie niż anglojęzyczne systemey. I za to je lubię :-)

Link to comment
Share on other sites

a czy jest jeszcze jakaś polska firma, w której "zarabianie" ma sens? przecież te, które wysyłają reklamy nie wypłacą zwykłym klikaczom. te, które miałyby szansę wypłacić nic nie wysyłają, bo reklam u nich nikt nie kupi.

 

To ja mam zwidy widocznie:(

Link to comment
Share on other sites

A jestem cienkim Bolkiem czy pionkiem, jak wszyscy:evil: Ale "cienkie Bolki" dzielą sie na tych co cos chca zrobić i na wyborców obecnej koalicji miłościwie nam panującej, czyli leni i nierobów, dla których tylko wyciąganie łapy jest dobre, ale praca jest be. Dla nich zarabianie to "zarabianie" i w ogóle "to nie ma sensu", "tego się nie da zrobić" itd.

Oczywiście bardziej to traktuje jako zabawę, ale, z tej zabawy coś wynika, jakaś nauka, tak że nie tylko kasa się liczy. Zarobić też można i twierdzę, że spokojnie, za kasę z szeroko rozumianego get paid można żyć, iczywiście trzeba wtedy ostro tyrać, ale się da.

 

A wracając do tematu, to hajc jest martwy (chyba mam tam jeszcze konto) ale trzeba je skasować.

Link to comment
Share on other sites

ja tam chcial zeby w Polsce (legalnie)

( tzn. zaczac od zera i zarobic )

podatki i wszelakie oplaty sa tak makabrycznie wysokie ze to hamuje rozwoj i wzrost produkcji jak hamulec tarczowy, sciska kazdy grosz i powoduje biede i wyzysk wielu milionow ludzi.

ZUS

Oplaty

Podatki

Akcyzy itp

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie .Już się wypisałam z tego Hajcu,jeszcze jak napisałam do nich dlaczego nie przysyłaja płatnych maili to mnie ochrzanili :|Napisałam im niech zmienia sobie nazwę na Szajs:P.No zwineli forsę umyli rączki i zwiali łobuzy.Ale Administrator z Hajcu jest chamski tak pisząc.To mu napisałam niech smieni nazwę ,wet za wet.A dziś chciałam sie wypisać z Logomedi, stronka nie istnieje.Sami OSZUSCI!!:[ Tak jak cesarstwomaili,oszukują i dalej się reklamują,ehh .Nie powiem że inne tak samo robia np.polikom.Czy jakoś taką miał nazwę.Zachęcają że mają małe minimum do wypłaty ,a potem albo nie dolicza pieniędzy,pktów ,a jak się pisze to OLEWKA:|

 

-------połączono---------

 

Witam nie mydlijcie sobie oczu z Hajcem.Dlaczego jak napisałam dlaczego nie przysyłaja maili to dostałam taki ochrzan:[ Tak samo jak się pytałam o wypłatę? Jeśli Admin jest w porzadku to wszystko wyjaśnia a nie ochrzania,co o Swoje nie mogę się zapytać grzecznie??A ten z ochrzanianiem,widać KICHA NIE FIRMA !!!:[Marnowanie czasu ,ma ci zwina kasę i się zmyja ,znam juz takie numery.Bo nie tylko oni tak zrobili i robią eh:|Wżyciu tam nie uzbiera się tej kasy:| Zwineli interes i koniec. Szkoda czasu bo tak jak pisał szuwi ....Cóż, nie ma co ukrywać że przy takiej średniej "zarabianie" w Hajc pozbawione jest sensu.I to jest prawda niestety ,nie ma się co czarować .Plajta na całej lini.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use