Jump to content

Koniec hihawka.pl?


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

Dzis dostalem dziwnego maila (chyba sie zle wyslal ;) ) ale wyczytalem ze hihawka.pl ma byc programem do wysylania dowcipow... uruchomili dodatkowo jakis PrpgramPartnerski.... znikły punkty... bedzie jeden poziom poleconych (i tak stracilem ponad 1000 ludzi :( ), ktorego zreszta i tak nei widac...

 

Czy jest sens jeszcze tam zostawac?

Co wy zrobicie?

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie namieszane, poziom poleconych tylko jeden - 50%

Wraca bonus za refa 3c ale - brak statystyk poleconych, do starego downline jeszcze można wejść z linku: http://www.hihawka.pl/pages/downline.php

Wartosc maili to 0.1c i 0.25c

Wymagany próg aktywnosci 75% - zmniejszony

Jeszcze można podobno punkty wymienić.

Mail nie podpisany - "nowy właściciel" nie pofatygował się, a zmiany nie wiadomo, czy wyjda na lepsze. Czy to ożywi firme - trudno przewidzieć, niby każde działanie temu służy, ale pod warunkiem, ze przemyslane, a tu chyba nie do końca.

Program partnerski - wątpię, czy sie sprawdzi.

Ale jeszcze nie przekreslam, poczekam co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
A ja dodam, że do admina pisałem 2 razy jakieś 2tygodnie temu i do dziś nie dostałem odpowiedzi na pytanie bo coś nie bardzo dolicza mi premie za poleconych :/ ma być 3 centy za poleconego a nie ma i nie wiem do dzis jak jest z poziomami poleconych 1 czy 3 ?
Link to comment
Share on other sites

za 0,1 centa to jest wyświetlenei bannerka (nawet nei trzeba w niego klikać)

więc za kliknięcie to jest na prawda śmieszna stawka... i dziwić się potem że po tylu dniach ma się półtora centa:) w innej firmie tyle robi się w hmmm godzine? może i tak przesadzięłm z długością :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use