Jump to content

Co z Quickylinks


bepeka
 Share

Recommended Posts

Podpowiedzcie w takim razie jak się z tamtąd wypłaca kasę, bo jak wcześniej pisałem, "Withdraw" nie prądzi - wyświetla się zamiast niego "Profile". Chyba, że czegoś nie doczytałem - na przykład, że trzeba zarządać wypłaty obowiązkowo 13-go w piątek o północy i to wtedy gdy jest pełnia księżyca. Jak mam wypłacić tę kasę? Na pewno któryś ze starych wyjadaczy mi to podpowie.

 

--- połączone ---

 

Samo jakoś tak się uzbierało te 30$, Poza tym wydawało mi się, że takie jest minimum dla zwykłych uczestników. Mogło mi się jednak coś pomieszać, wiecie jak to jest z początkującymi którzy zapisują się do kilkunastu programów na raz.... Pamiętacie jeszcze jak się to wszystko miesza?

Link to comment
Share on other sites

bepeka - po kliknięciu Withdraw powinieneś zostać przeniesiony do sekcji, gdzie możesz zmienić hasło, email, skasować konto itp...

 

Na dole powinieneś mieć:

 

 

Withdraw Earnings

 

Method Minimum Fee

 

There is no withdraw fee for premium members

 

View Pending Withdraws Requests and History

 

Podejrzewam, że po uzbieraniu minimum pojawi się tutaj przycisk wypłaty. Czy masz ten przycisk wypłaty? Po jego kliknięciu przenosi Cię tam gdzie nie trzeba? Wklej tekst strony, na którą Cię przenosi.

 

Co Ci się pojawia po kliknięciu linku:

 

View Pending Withdraws Requests and History?

Link to comment
Share on other sites

Request Date Method Account Fee Net

You Do Not Have Any Withdraw Requests Pending!

 

 

Withdraw History

 

Date Paid Method Account Fee Net You Have Not Had Any Withdraws Completed Yet!

 

--- połączone ---

 

Nigdzie dalej nie mogę się przenieść, nic więcej nie mogę kliknąć, a co do minimum, to 30$ to już chyba wystarczające minimum. Mam z czego żyć, ale kiedy prawie 2 miechy klikania idzie się paść, to mi się cukier podnosi.

Link to comment
Share on other sites

Czyli innymi słowy linki są martwe, nigdzie Cię nie przenoszą.

 

Spróbuj zalogować się uzywając innej przeglądarki, na przykład FireFox:

 

http://www.mozilla.com/firefox/all.html

 

 

Czy system masz czysty od wirusów i spyware? Czy gdy surfujesz masz dużo poup'ów albo przeglądarka dziwnie się zachowuje? Na wszelki wypadek przeskanuj dysk skanerem Panda on-line:

 

http://www.pandasoftware.com/products/activescan

 

Jeśli alternatywna przeglądarka nie pomoże obawiam się, że pozostanie tylko kontakt z adminem firmy. Nie wysyłał ostatnio może informacji mailem o jakichś problemach ze skryptem?

Link to comment
Share on other sites

O widzisz, trafiłeś w samo sedno. Withdraw jest martwy, linki też.

 

Wirusów nie mam, korzystam wyłącznie z Firefoxa. Po prostu jestem ciekawy, czy kiedykolwiek, komukolwiek udało się wypłacić jakieś pieniąsze z Quickylinks com. Na Forum nie widzę żadnych postów na ten temat, jedynie próby stworzenia łańcuszka dawno temu. Chciałbym wiedzieć, czy nie tracę czasu na tę firmę i czy zarobiona u nich kasa jest stracona.

 

Zgodnie z Twoją sugestią napisałem do Admina i czekam.

 

Dzięki za wszystkie wskazówki.

 

Gdyby znalazł się ktoś, kto zna tę firmę to niech napisze o swoich doświadczeniach.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby znalazł się ktoś, kto zna tę firmę to niech napisze o swoich doświadczeniach.

 

Może się znajdzie ktoś, kto zna tą firmę i dostał wypłatę - poczekamy, zobaczymy.

 

Jednak pobieżnie przejrzałem inne fora internetowe i nigdzie nie znalazłem żadnej informacji o wypłacie, wręcz przeciwnie, dużo osób pyta jak dostać ową wypłatę.

 

Wniosek nasuwa się sam - firma nie płaci, zwłaszcza jeśli $30 zarabia się w 2 tygodnie. Już sam ten fakt daje do myślenia.

Link to comment
Share on other sites

Nie w dwa tygodnie, tylko w dwa miesiące. Tego straconego czasu nie mogę właśnie przeboleć.

 

A firma wyglądała całkiem przyzwoicie. Szkoda, że nie odzywają się ludzie którzy swego czasu zapisywali się tam w łańcuszku.

 

Jeszcze raz dzięki za wszystkie wskazówki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use