Jump to content

Giga-Mails - problemy z wypłatą


kobra
 Share

Recommended Posts

Generalnie po uzbieraniu minimum powinien pojawić Ci się gdzieś w Redemption przycisk wypłaty. Gdy go naciśniesz Twoje żądanie zostanie zgłoszone adminowi. Firma podzieli część swojego zarobku miedzy wszystkich czekających w kolejce do wypłaty, czyli powinieneś dostać kilka centów:

 

Between 50% and 75% of site income goes to members and is divided between all payment requests received during the given month

 

Czy pojawił Ci się przycisk wypłaty?

Link to comment
Share on other sites

Owszem, pojawił się, ale tylko jako opcja wykupienia reklamy. Ładna mi reklama za 75000$! Jest formatka na treść, osobna na link URL, osobna na tytuł. Pisałam do nich w tej sprawie, wyjaśniałam, że wolę wypłatę na e-gold, ale nie odpowiadają, a w FAQ nie mogłam znaleźć rozwiązania. A w regulaminie piszą, że Free Member może zażądać wypłaty w gotówce LUB zamienić na reklamę po uzbieraniu minimum. To minimum to 75000$, ja mam juz ponad 90000. Dalej przysyłają maile, ja dalej klikam i nic.
Link to comment
Share on other sites

Dlaczego sądzisz, że nie dostanę? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie 75000$, a część, która zostanie po podziale procentu dochodu firmy. Po małym wyliczeniu wyszło mi orientacyjnie około 100$, może nieco mniej, biorąc pod uwagę, że Upgrades dostają więcej i w pierwszej kolejności - tak stoi w regulaminie. Czy znasz tę firmę?
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie 75000$, a część, która zostanie po podziale procentu dochodu firmy. Po małym wyliczeniu wyszło mi orientacyjnie około 100$, może nieco mniej

 

Jak Ty to wyliczyłeś? :evil:

 

Skąd wiesz, ile osób zażądało w tym miesiącu wypłatę? Skąd wiesz, jaki był zysk firmy w tym miesiącu? Skąd wiesz, ile wm przeznaczy na wypłaty?

 

Nie liczyłbym w żadnym wypadku na sumę zbliżoną do $100, raczej na kilka-kilkanaście centów!!!

 

Jeśli opcji wypłaty nie ma w Redemption to znaczy że wm ją usunął i nie zamierza w ogóle płacić... Na przyszłość od takich firm trzymałbym się z daleka...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use