Jump to content

Kolejne planowane zmiany!


arteck
 Share

Ile linków powinno się znaleźć na każdej podstronie w Płatnych linkach??  

15 members have voted

  1. 1. Ile linków powinno się znaleźć na każdej podstronie w Płatnych linkach??

    • 5 linków
      2
    • 10 linków
      13


Recommended Posts

WItam,

Większość z Was - tych zarejestrowanych około tygodnia temu - zauważyła pewnie, że strona płatne linki dość wolno się wgrywa. Jest na niej od 30 wzwyż płatnych linków. Wszystkie na jednej stronie.

 

Postanowiliśmy tą stronę trochę przebudować. I tak klikacie w pierwszy link, a potem w tym samym oknie, ale po co macie czekać na załadowanie się całej strony z płatnymi linkami. Zwłaszcza, że niedługo ich będzie przybywać dziesiątkami.

 

Od jutra, strona z płatnymi linkami będzie się automatycznie dzieliła na podstrony. Na każdej podstronie umieścimy od 5-10 linków. Decyzja jak zwykle należy do Was :) U góry macie ankietę - Ile linków powinno być na każdej podstronie? :)

 

Dodam jeszcze, że podzielimy płatne linki z głową - tzn. oprócz linków następna i poprzednia strona zobaczycie ile jest tych podstron. Pozwoli Wam to łatwo policzyć ile będziecie siedzieć i klikać w linki :)

 

Czekamy również na Wasze wypowiedzi.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

POmysl mi sie podoba.. tylko czasem w oknie mam po 2 platne linki.. ale to jest tylko mala wada.. musze sie dluzej zastanowic w ktory kliknac :)

i z tymi podstronami numeracja.. to tez fajny pomysl.. chociaz ja wolalabym zeby w tam gdzie sie pojawia link po zaliczeniu reklamy bylo ile jeszcze jest tych klikow... bo jak klikam to masakra... nie wiem kiedy sie to skonczy :P

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że coraz więcej ludzi głosuje na nasze ankiety. Podjęliście decyzję o wstawieniu na jedną podstronę 10 linków. Przebudowy dokonam dziś w nocy (ciężko to zrobić za dnia jak jest ponad 50 osób online lol ).

 

Dodatkowo naprawię dziś pewien "bug", który wpadł do nas niechcąco - Jeżeli klikacie w maila ze swojej skrzynki, pokazuje Wam stan kont 0.000. Dziś zostanie on naprawiony - będzie rozpoznawał czy jesteście zalogowani czy też nie i według tego będzie pokazywał lub nie stan Waszych kont.

 

Dodam również do stanu kont po kliknięciu opłatę za przelew na Bank Polski - do tej pory ta opłata nie była zliczana, więc była różnica pomiędzy stanem rachunku w Aktualne zarobki, a stanem rachunku po kliknięciu.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

A zauważyłeś, że jak kliknie się w płatny link, poczeka i pojawi się to okienko po prawej z następnym linkiem, to ładuje się tam cała strona z ptc? Tylko po co?

 

(jak się mnie ktoś pyta, skąd wiem, to wystarczy zaznaczyć tekst i jechać myszką w dół, trzymając wciśnięty lpm)

Link to comment
Share on other sites

No pokazuje się, wiem. Możemy zrobić, aby się pokazywał jeden następny link, ale wtedy nie będziecie wiedzieć ile Wam klików zostało do końca.

 

To, że się ładuje cała nie spowalnia ładowania się strony - i tak całą bazę musi przeszukać w poszukiwaniu kliku dla Was. Myślę, że to Wam nie powinno przeszkadzać.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use