Jump to content

Reklamy, które nie będą przyjmowane!


arteck
 Share

Recommended Posts

Witam,

Postanowiliśmy ograniczyć rozprzestrzenianie wirusów, trojanów, malware'ów, adware'ów i innych uciążliwych skryptów, dlatego też od dziś jest zakaz puszczania reklam podanych niżej firm.

 

________________________________________________________________

 

TwojaReklama - Nie mamy nic do admina tej firmy, ale syfu nie znoszę. Chyba najbardziej zawirusowana strona w polskim internecie. Same trojany - popupy z trojanami, malware'y i adware'y. Tej stronie dziękujemy - nie będziemy jej reklamować - w żaden sposób.

 

________________________________________________________________

 

Jeżeli ktoś puści reklamę tej firmy - zostanie ona skasowana, a pieniądze za jej kupno nie zostaną zwrócone.

 

Jeżeli macie jakieś pytania i/lub sugestie - zapraszam do dyskusji.

Link to comment
Share on other sites

No to mi sie podoba ze nie bendzie syfu, fakt iż ja mam reklame PTP Twojej reklamy ale po rozmowie z Adminem dowiedziałem sie ze stare reklamy nie bendą usuwane aż do jej zakończenia, a za to nowe nie dendą przyjmowane:D
Link to comment
Share on other sites

No tak, ale nie możemy nieakceptować niczego :( Niestety TwojaReklama jest w niemal wszystkich ptp. Na to niestety już nic nie poradzimy.

 

Z naszej strony - gwarantujemy brak popupów na stronie oraz brak jakichkolwiek wirusów. Niestety nie zagwarantujemy ich braku w reklamach. Możemy Wam jedynie obiecać, że gdy pojawi się strona podobna do TwojaReklama (gdzie wirusy są zawsze) - usuniemy ją i nie pozwolimy jej reklamować.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

najlepiej to żeby userzy w końcu sami sie wzięli do roboty i zainstalowali sobie firewall i antywirus a nie wiecznie wieszali psy na programach, które to zazwyczaj same nie mają wirusów a mają je reklamy zawarte w tych programach - reklamy przynoszące pokaźny zysk

 

_________________________________________________________________

 

Jeżeli jesteś zapisany w eXtreme-mails i Ci to nie pasuje - WYPISZ SIĘ.

Jeżeli nie jesteś - to jest support eXtreme - Chcesz się wypowiadać w ważnych kwestiach - ZAPISZ SIĘ.

Link to comment
Share on other sites

To może czas najwyższy, aby serwisy nie przyjmowały zawirusowanych stron ?? No chyba, że kasa jest dla nich najważniejsza.

 

I będę wieszał psy na zawirusowanych serwisach. Dla mnie bezpieczeństwo użytkowników jest najważniejsze. A skoro jakiś admin woli kasę - trudno. Jego serwis nie będzie popularny w eXtreme :P

 

Jeżeli uczestnik czyta regulamin - to w serwisach typu TwojaReklama pownien być dopisek - UWAGA!!! Serwis mocno zawirusowany - antywiry nic Ci nie pomogą!!! :P

 

Serwis eXtreme-mails.com BYŁ, JEST I BĘDZIE WOLNY OD WIRUSÓW!!!

Jeżeli napotkamy na serwisy typu TwojaReklama (takie, które zawsze mają wirusy w kodzie) Zablokujemy je dla reklamodawców.

 

Na wszelkie inne (nie zawierające na stałe w kodzie wirusów) będziemy pozwalać.

Link to comment
Share on other sites

To może czas najwyższy, aby serwisy nie przyjmowały zawirusowanych stron ?? No chyba, że kasa jest dla nich najważniejsza.

 

I będę wieszał psy na zawirusowanych serwisach. Dla mnie bezpieczeństwo użytkowników jest najważniejsze. A skoro jakiś admin woli kasę - trudno. Jego serwis nie będzie popularny w eXtreme :P

 

Jeżeli uczestnik czyta regulamin - to w serwisach typu TwojaReklama pownien być dopisek - UWAGA!!! Serwis mocno zawirusowany - antywiry nic Ci nie pomogą!!! :P

 

Serwis eXtreme-mails.com BYŁ, JEST I BĘDZIE WOLNY OD WIRUSÓW!!!

Jeżeli napotkamy na serwisy typu TwojaReklama (takie, które zawsze mają wirusy w kodzie) Zablokujemy je dla reklamodawców.

 

Na wszelkie inne (nie zawierające na stałe w kodzie wirusów) będziemy pozwalać.

 

więc nie reklamuj JAKIEGOKOLWIEK ptp, w ptp wirus raz jest raz nie ma, ale pojawia się w PTP KAŻDEGO PROGRAMU

 

wirusy były i będą, fakt faktem blokowanie reklam tych najbardziej zawirusowanych programów to dobry krok, ale lepiej uświadamiać userów i np. napisać jakis dobry art jak zabezpieczyć kompa przy użyciu darmowych narzędzi - oczywiście w oparciu o własne doświadczenia, i bynajmniej nie polecać avasta :bigrofl:

Link to comment
Share on other sites

Tak, avast sam w sobie jest wirusem ciężkim do usunięcia :P

 

W takim razie jeżeli jesteś doświadczony w tych "bezpłatnych" programach i jesteś użytkownikiem eXtreme-mails.com - zapraszam do napisania artykułu. Możesz mi go podesłać za pomocą działu kontakt.

 

Zostaniesz za to oczywiście odpowienio wynagrodzony - zależy jak bardzo się postarasz. Artykuł nie będzie zmieniany i będzie miał Twój podpis. Jedna rzecz - musi być Twojego autorstwa. Jeżeli nie jesteś w eXtreme - nagroda będzie niższa :(

 

Ja osobiście używam Kaspersy Antivirus 6.0 + ad-aware - wersja z licencją + firewall outpost. Niestety wszystkie są "płatne".

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Brawo Extreme - Mails!! Tak trzymać! Zabezpieczenia to swoją drogą konieczność, ale co wyprawiają niektóre firmy to przechodzi ludzkie pojęcie - z "Twoja Reklama" wypisałem się na szczęście już dość dawno. Nie rozumiem tego Admina - bez tych pop-up'ów i wirusów byłaby to świetna firma, z wieloma uczestnikami, a więc i na pewno z zadawalającym dochodem. A z tego co wiem, nie tylko ja porzuciłem tę firmę. Gorzej, że niektóre inne firmy zaczynają iść podobnym torem. A grozi to posądzeniem o SPAM - w większości Regulaminów za oglądanie reklam firma ma płacić - a to są reklamy nie płatne i NIE CHCIANE!

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

ja narazie dostalam info o 1 wirusie... ptp reklamypro... ale Ciezko jest odpowiadac za wszystkie reklamy w systemie... zwlaszcza jezeli jest to ptp.. ktore w sobie tez ma conajmniej 1 ramke w ktorej przewaznie jest jeszcze 1 ramka z inna ramka... :/
Link to comment
Share on other sites

hmmm... w takim razie mam pomysl... dam oferte (aukcje na forum)

 

a co do antywirusow , lekko oftopikujac - ja nie uzywam z zasady platnych antywirusow, poniewaz mam co do nich pewne podejrzenia - ale to teoria spiskowa jest ; p

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use