Jump to content

znikający admini...


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

Tak więc szykuje się zmiana.

 

Ja w ten czwartek 13.07 wyjeżdżam do Szwecji na okres od 1 do 2 miesięcy.

Przez ten czas nie będe miał dostępu do Interentu.

 

Na forum kilka dni po moim zniknięciu powinna pojawić się magbag ;), więc forum nie będzie odosobnione jeśli chodzi o admina.

 

Jeśli chodzi o ImperiumReklamy to będzie się zajmował nim mój znajomy Marek. Bedzie realizował zamówienia, niestety na wypłaty użytkownicy będą musieli poczekać do mojego przyjazdu.

 

mam nadzieję, że po przyjeździe FEM będzie wieksze i aktywniejsze :), a jak nie to napewno wróce z nowymi pomysłami by zwiększyć ilość żytkowników, zresztą już mam jedn pomysł na paźdzernik ;)

 

pozdrawiam i z góry dzięki za Wasz wysiłek ;) w rozrastaniu tego Forum ;)

Link to comment
Share on other sites

No witam wszystkich

 

jestem tymczasowym Adminem Imperium reklamy. Daniel dal mi jakis status GPT Support czy tam cos, nie wiem w sumie co to jest ale ladnie te gwiazdki wygladaja:) Generalnie o tych mailingach i reklamach nie mam pojecia:) Ale staram sie to wysylac tak jak umiem:) Tak wiec jesli bedzie ktos niezadowolony z mailinow/reklam lub innych rzeczy to musicie wybaczyc i poczekac na Daniela.

 

W kazdym razie poki co wszystko staram sie wysylac jak nalezy:)

 

Pozdrawiam

Marek

 

P.S. Jak Wam sie wolniej chodzi forum to znaczy, ze ida mailingi.

Link to comment
Share on other sites

Kursik byl nie powiem tyle ze w pigulce, krotki i na raty:) A administracja mailingow, banerow, linkow i calej reszty to do najlatwiejszych nie nalezy.

Panel admina to groch z kapusta.

Wiec jak za klik zaliczy Wam 1zl lub 10zl lub 10 gr to hehe uprzedzam - to moje bledy, ktore beda pozniej korygowane:) ale chyba poki co na te mailingi co poszly to jak klikaliscie to zaliczalo 1 gr? :D

 

Pozdrawiam

Marek

Link to comment
Share on other sites

...jak dotychczas wszystko idzie znakomicie i bezbłędnie z biegiem czasu na pewno wszystkie tajemnice firmy przestaną być dla Ciebie tajemnicami, a po powrocie naszego stałego admina stworzysz mu niezwykle sprawną konkurencję ;) Trzymaj się i oby tak dalej, a będzie super... :)
Link to comment
Share on other sites

no dobre lepsze niz zle ;)

 

 

 

to po angielsku ;) ?

 

a korzystajac z okazji to jestes na prawde dj'em czy tylko tak sobie dopisales ? :)

pozdrawiam

 

Heh po Polsku...tyle ze bez ogonka:)

 

Co do Dj`ki to gralem po klubach jak mialem mniej wiecej tyle lat co ma liczba w moim nicku - stad sie wziol wlasnie ten nick i ta liczba. I tak juz zostalo do dzisiaj...heh w sumie powinienem co rok zmieniac nick o +1 :)

 

W chwili obecnej zajmuje sie handlem w necie, importem i w mniejszym stopiniu exportem roznorakich nietypowych produktow.

 

Do Dj`ki juz nie wroce - zeby z tego zyc to trzeba byc rownoczesnie producentem. Dj bez choc jednego hitowego singla/seta ma cieeezka sytuacje na wybicie sie.

 

pozdrawiam

Marek

Link to comment
Share on other sites

Heh po Polsku...tyle ze bez ogonka:)

 

Co do Dj`ki to gralem po klubach jak mialem mniej wiecej tyle lat co ma liczba w moim nicku - stad sie wziol wlasnie ten nick i ta liczba. I tak juz zostalo do dzisiaj...heh w sumie powinienem co rok zmieniac nick o +1 :)

 

W chwili obecnej zajmuje sie handlem w necie, importem i w mniejszym stopiniu exportem roznorakich nietypowych produktow.

 

Do Dj`ki juz nie wroce - zeby z tego zyc to trzeba byc rownoczesnie producentem. Dj bez choc jednego hitowego singla/seta ma cieeezka sytuacje na wybicie sie.

 

pozdrawiam

Marek

 

acha, niezle :)

 

zawsze mozna tez grac tylko dla przyjemnosci ;)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
...Cię bardzo gorąco drogi adminie, mam nadzieję że po powrocie jesteś wypoczęty i pełen energii do działania ;) Chociaż jeśli znam temperament Polaków to zbyt mocno nie wypocząłeś :evil: Ale może chociaż została energia i siły do działania ? Jeszcze raz witaj !!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use