Jump to content

Zmiana formularza zakupu wyświetleń bannera Sign-Profit


pitbull
 Share

Recommended Posts

Wydaje mi się, że kolejną potrzebną zmianą byłaby zmiana formularza zakupu wyświetleń bannera Sign-Profit. Uważam, że niektóre komórki w formularzu są zbędne. Chyba się nie mylę? ;)

Ponadto uważam, że przydałby się przyklejony wątek dla potencjalnych kupujących wyświetlenia bannera Sign-Profit z opisem typu "how to". Byłoby to pożyteczne a zarazem zwiększyłoby to obrót Extreme. Już nie wspominając o spopularyzowaniu korzystania z Sign-Profit.

Link to comment
Share on other sites

ja o tym juz pisalem wczesniej,

fakt, nie zalozylem nowego tematu, ale troche uwazniej przegladaj forum, lub wogle je przegladaj, bez urazy :-)

 

A co do tresci to sie zgodze, moglyby zostac zroznicowane te formularze, jesli to mozliwe :)

Link to comment
Share on other sites

ja o tym juz pisalem wczesniej,

 

Wiem o tym :evil:

 

fakt, nie zalozylem nowego tematu, ale troche uwazniej przegladaj forum, lub wogle je przegladaj, bez urazy :-)

 

Założyłem osobny wątek, aby odgrzać temat bo jednoznacznej odpowiedzi na to co pisałeś nie ma do tej pory. To był główny powód, inspirowany poniekąd Twoją wypowiedzią ;)

A tak na marginesie, przeglądam forum zwłaszcza o Extreme baaardzo uważnie, nawet nie wiesz jak bardzo uważnie. :evil:

 

A co do tresci to sie zgodze, moglyby zostac zroznicowane te formularze, jesli to mozliwe :)

 

No właśnie, no to czekamy aż wypowie się na ten temat Wielki Brat :evil:

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use