Jump to content

www.globalworldmails.com


pampers
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Trafiłem właśnie na nową firmę, www.globalworldmails.com. Na stronie napisane mają, że startują dopiero jutro, ale dzisiaj można zamawiać promocyjne pakiety reklamowe!

 

* PTC do 1000 userów za jedyne 0.15$

* Mail o wartości 0.50c do 1000 userów (powtarzany do osiągnięcia 1000 klików) za jedyne 0.50$

* Mail o wartości 0.25c do 500 userów (powtarzany do osiągnięcia 500 klików) za jedyne 0.20$

 

Ja osobiście dogadałem się z adminami (jeden z nich to lolekserwer; admin Portfelika) i dostosował reklamę do moich potrzeb!! Napisał mi także, że stronka jest przeznaczona na rynki zagraniczne, czyli podstawy angielskiego wymagane, ale da się przeżyć. Stronka jest w przebudowie, grafika jeszcze jest taka sobie, ale mowił, że jest zamówiona nowa i całkiem wypasiona grafika u idka, czyli nie trzeba rekomendować. Jeżeli chcecie coś zamówić (bo do jutra mają tylko promocyjne ceny) to piszcie na globalworldmails@gmail.com! Polecam!!

 

Odpowiedz dla reklama2000:

 

Firma nalezy do admina Portfelika (lolekserwer) i do mnie, pampersa. Co do cen reklam, to napisalem, ze strona jest caly czas w przebudowie i nie nalezy sie sugerowac tym, co jest oferowane w dziale ogloszen, dlatego tez podalem przyklady promocyjnych cen oraz email, na ktorym mozna zamowic kampanie reklamowa wedlug wlasnych potrzeb. Sorki za niescislosci.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza rzecz - jaki masz cel w zachęcaniu do kupowania reklam w programie, który do Ciebie nie należy? A może się mylę?

 

Druga sprawa - ceny reklam są naprawdę dziwne:

 

0.1c Solo Email to ALL our members, 15s timer - $0.00

1point Solo Email to ALL our members, 15s timer - $0.00

 

10,000 Banner Impressions - $31.60

50,000 Banner Impressions - $142.20

 

Your link on main page - $0.00
Link to comment
Share on other sites

Guest fusek
Fajna stronka...na poczatku przed oficjalnym startem firmy w ptc mieli link za 10 centow.,,uzbieralem wyplatke i wczoraj ją zarzadalem...i nawet orzymalem na egolda wiec polecam wam te firme;d
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
a widzisz jednak sie rozkrecilo, global wyplacił juz 600$ wiec nie jest źle, na wyplate lduzie czekaja srednio nie wiecej niz 12h (a czy jest ktos kto nei dostal wyplaty w globalu?) teraz ruszamy z Paid To Ptomote wiec okazja na naprawde niezłą kase 0.50$/100krdytek jak narazie :) i niedługo zakońćzenie konkursu na poleconych i rozdanie nagrod..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
przydalby sie support ale zwazywszy na fakt ze wiecej jest tam ludzi z zagranicy anizeli z Polski powinniscie ten support zrobic na innym forum.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use