Jump to content

donkeymails.com


glosny88
 Share

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

teraz ja mam pytanie o donkeya. :):

Zwykle w firmach moza kupic jakis status vip, gold member itede. w donkeyu tez jest taka mozliwosc. wiaze sie to oczywiscie z tym ze dostaje sie darmowych poleconych z tych osob ktore zapisaly same. Jednak ja nie mam takiego czlonkostwa a mam 2 poleconych na 1 poziomie. Co prawda nie sa aktywni (zarobili 3 punkty i 0.0024$) ale zastanawiam sie skad sie wzieli. Dodam ze nigdzie nie reklamowalem donkeya O_o

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Mam prośbę do wszystkich, którzy są w DonkeyMails.

W sekcji - $25 Contest PTC - co 100.000 klików jest przyznawana premia $25.

Podobno firma ma ponad 100.000 uczestników, - więc gdyby każdy raz dziennie kliknął w darmowy baner, to codziennie ktoś dostałby 25$.

Idąc dalej tym tropem, to gdyby każdy codziennie kliknął w np 10 banerków, - to (teoretycznie) 10 osób dziennie dostałoby po $25.

Zauważyłem, że ok 50.000 klików jest oddanych przez ok dwa dni! To mało.

Klikajmy więc przy każdej wizycie na ich stronie w darmowy (?) banerek!

Dzięki temu zwiększymy częstotliwość przyznawania premii, - a tym samym szansę na zdobycie samemu takiej kasy. Nigdy nie wiadomo kto wygra, a ostatnie 5.000 klików jest utajnione.

Link to comment
Share on other sites

pasek gdyby tak kazdy klikal po 10 razy w te banerki to firma chyba dlugo by nie pociagnela :P

 

Chyba zupełnie odwrotnie - firma by rozkwitła.

Policz - jeśli 100.000 osób kliknie w banerek, a kosztuje to firmę $25, - to jaka jest wartość jednego kliku?

0,0025 centa - czy to dużo?

Maile są po 0,25 centa, płatne banerki i linki po 0,1 - 0,01 centa.

Firma zarabia na tym, - i to sporo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
he he polski donkey, tez mi porownanie... jesli deliver utrzyma sie na rynku dluzej niz rok i zdobedzie wiecej niz 1000 uzytkownikow to dopiero wtedy bedzie mozna takie porownania snuc , ale i tak to bedzie nic w porownaniu do Osiolka:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use