Jump to content

Nowa gra E-Gold. Kasa do wygrania ! :)


Arek1236
 Share

Recommended Posts

Chciałem wam przedstawić nową stronkę. Postanowiłem stworzyć grę E-Gold, i tak też zrobiłem SzczeÂśliwy

 

adres stronki to: http://www.wygraj.yoyo.pl

 

Postawić można kwoty od 0.01 do 0.1 $. Wygrana wysoka bo aż 180% postawionej stawki. Można zarabiac na poleconych, 5%od ich wygranych.

Można wykupić reklamę na stronie, dożywotni banner kosztuje 0.05$ (TYLKO!)

 

Stronę bardzo dużo reklamuje w róznych Gp więc reklama napewno skuteczna SzczeÂśliwy

 

Można kupić odemnie skrypt gry Orzeł i Reszka - wersja angielska 0.5 $, wersja polska - 0.8 $ (mam prawo sprzedawać skrypt!)

 

No i najważniejsze - większoć właścicieli tego typu gier ustawia szanse na wygraną w granicach 20-40 % Smutny Sami napewno sporo przegraliscie w grach e-gold Smutny

 

Ale ja nie zanizam tej szansy, ustawiłem 50% szans na wygraną - dowody na to są w historii gry, tam widać że sporo osob wygrało, dziś np. jedna osoba wygrała 16 centów SzczeÂśliwy

 

Pozostaje mi tylko zaprosić do gry i namawiania znajomych żeby też grali !

 

Pozdrawiam !

 

http://www.wygraj.yoyo.pl

Link to comment
Share on other sites

Te bannery to tam na dole sa?

Troche kicha, bo pewnie malo kto bedzie przewijal ;/

Beda kiedys inaczej ulozone?

A ile bannerow dopuszczasz max?

PS. Postaraj sie tez troche wypozycjonowac ta strone w google;

JAk beda atrakcyjne te bannery, to kupie nawet o wiele drozej, a tak to szkoda zamieszania - jak dla mnie oczywiscie ; )

Link to comment
Share on other sites

10 % prowizja od wygranych :) kase jzu wyspłacam.

 

Jutro zmiejsze prowizje do 5 % :)

 

Co do bannerów to od jutra tez beda na gorze. Bycmoze jakis rotator wkrotce.

 

Pozycjonowanie - tez jest juz w trakcie :)

 

pozdrawiam

 

edit:

 

od teraz juz bannery sa wyswietlane w gornej i dolenej cz. stronki. jest tez podstrona na ktorej mozna kupic te bannerki :) zapraszam :)

 

jutro zmniejsze profit od wygranych z 10 na 5 % - wygrane beda wyzsze. Niedlugo tez bedzie 200% stawki za wygraną - ale to zalezy od tego czy bedziecie duzo grac bo jesli nie to zamknę stronkę :)

 

Warto porownac statystyki innych stron z grami e-gold - tam zazwyczaj sie przegrywa u mnie jest 50 % szans na wygrana :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja znam jedna: http://www.google.pl ;)

 

A propo wielu gier - ja mam kilka ale nie chce mi sie wszystkich spolszczać i instalować :) Ale może z czasem to zrobie...

 

P.S prowizje juz zmniejszone. kilka osob pytalo tez na gg i pw czemu wyplaty są robione ręcznie - ano dlatego niektórzy potrafią taki skrypt oszukać, zeby oszusci nie dostali kasy musze wypłacać ręcznie, wtedy wszystko moge sprawdzić :)

Link to comment
Share on other sites

Jesli bedziesz chcial zwiekszyc ruch na stronie to musialbys jakos zautomatyzowac wyplaty.

Dodatkowo mozesz przeciez ustawic zyski realne netto w granicach dajmy na to 180% przy 50% szansie, a wtedy zarabiac na reklamach ; )

Mysle, ze to byloby uczciwsze wobec graczy, a jesli umiejetnie zdobylbys reklamowadacow nie zarabialbys mniej niz zarabiasz na grze i ludzkim nieszczesciu :)

Link to comment
Share on other sites

Jesli bedziesz chcial zwiekszyc ruch na stronie to musialbys jakos zautomatyzowac wyplaty.

 

Żaden problem ale narazie tego nie zrobie :)

 

Dodatkowo mozesz przeciez ustawic zyski realne netto w granicach dajmy na to 180% przy 50% szansie, a wtedy zarabiac na reklamach ; )

 

No to kupujcie reklamy :)

 

Mysle, ze to byloby uczciwsze wobec graczy, a jesli umiejetnie zdobylbys reklamowadacow nie zarabialbys mniej niz zarabiasz na grze i ludzkim nieszczesciu

 

Zgadza sie :)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

no dzisiaj znow troszke pogralem ale juz nie mialem tyle szczescia co ostatnio :P

ps. Arek chyba popelniles jakas mala pomylke przy wyplacie, zagralem 9 razy za 5 centow z czego mialem tylko 3 wygrane i 6 porazek a Ty wyplaciles mi 39c :shock:

z moich obliczen wynika ze powinno byc troszke mniej :P chyba ze to jakis bonus :D ;)

Link to comment
Share on other sites

ps. Arek chyba popelniles jakas mala pomylke przy wyplacie, zagralem 9 razy za 5 centow z czego mialem tylko 3 wygrane i 6 porazek a Ty wyplaciles mi 39c

 

Przy poprzedniej wypłacie się pomylilem i wypłacilem za mało - teraz poporostu oddałem dług z należnym procentem :)

 

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use