Jump to content

mailing imperiumreklamy - wyjasnijcie mi cos...


djmaro21
 Share

Recommended Posts

Witajcie

 

Niech mi ktos wyjasni nastepujaca kwetie, mamy ponad 10.000 osob ktorzy klikaja w mailingi - dlczego skoro juz wchodza na strone reklamodawcy nie klikaja w banery GOOGLE ADSESNE?

 

Wiecie ile by bylo reklamodawcow gdyby kazdy lub nawet jakas czesc ludzi klikala w reklamy google na stronch reklamodawcow? Wtedy klient nie dosc, ze by mial mase odpowiedzin za mailing ktory kupil, to tą kase ktora u Nas wydal by mu zwrocilo google i to z duza górka!

 

Dlaczego nie ma takiej niepisanej zasady aby tak robic? w koncu wszyscy jedziemy na jednym wozku.

 

Pozdr.

Marek

Link to comment
Share on other sites

Tylko, że za takie coś mozna wylecieć z google, bez zwrotu kasy. Ja czasem klikne, jak jest jakaś reklama. Poztaym Ci z google by się połapali, że tego dnia jest 5 klików, a tego 8k.

 

PS: Naprawde jest 10k klików z maila?

 

nie nie, jest 10.000 uzytkownikow a ilosc klikow zalezy od wykupionej kampani reklamowej. np. ktos chce tylko 200 klikow a ktos inny 2000.

 

Nie no niewatpliwie google by sie polapalo, ze takie skoki klikow to raczej normalne nie sa. Niemniej niepisana zasada aby klikac mogaby byc. To ile osob sie do niej zastosuje 10? 20? mysle ze to googlom roznicy nie zrobi.:)

 

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

A moze by mozna bylo zrobic taki skrypt jak jest w Mail-Blue - ze zalicza reklame dopiero po kilknieciu w okreslona ilosc linkow - tylko ze wtedy oczywiscie reklamodawca kupowalby taka reklame na wlasne ryzyko - ale jesli by byla ograniczona w jakis sposob dzienna ilosc wejsc, tak zeby google niczego nie podejrzewalo, to moze mialoby to sens?
Link to comment
Share on other sites

A moze by mozna bylo zrobic taki skrypt jak jest w Mail-Blue - ze zalicza reklame dopiero po kilknieciu w okreslona ilosc linkow - tylko ze wtedy oczywiscie reklamodawca kupowalby taka reklame na wlasne ryzyko - ale jesli by byla ograniczona w jakis sposob dzienna ilosc wejsc, tak zeby google niczego nie podejrzewalo, to moze mialoby to sens?

 

A no wlasnie dobry pomysl. mozna to prosto rozbic tak aby zminimalizowac ryzyko:

Jakis_mail (2gr*) - 1 grosz za klik w link + drugi za klik w google.

I ograniczenie ze dana osoba moze kliknac w baner googli na danej stronie tylko 1 raz na 7 dni.

 

A przy 1 kliku z danego IP raz na 7 dni google nic nie bedzie podejzewac.

 

Technicznie obie mozliwosci sa do zrobienia a z czasem rosla by stawka i za klik z 1gr do nawet KILKU gorszy + dodatkowa kasa za klik w baner. Wszystkim by sie to oplacilo. Ceny reklam by wzrosty tylko tyle, ze nie placili by za nie reklamodawcy a google:)

 

No i najwazniejsze, ze reklamodawca widzi ze nie dosc ze ma mase wejsc z klikow to dodatkowo Ci ludzie z TEGO systemu klikaja jeszcze w banery google. Wniosek prosty - napewno powroci bo mu sie to oplaci. Wiekszy CTR na reklamach google to wyzsze stawki za klik.

 

Trzeba pomeczyc Daniela - jak wroci on przejmuje stery ja jestem tylko tymczasowo. Ale sam bym z checia wylozyl pare stówek na taka reklame gdyz jedno jest pewne dam wam 2gr za 2 kliki (link do strony + google) na mojej stronie ale google nie moze mi dac mniej za klik jak JEDEN CENT na czym i tak zyskuje:) cos pieknego!:)

 

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście na temat uczciwości nic nie wspominacie:( Takie kretyńskie działania doprowadzaja do tego że z googla mozna wylecieć za niewinność, a łatka przylepiona do nas Polak=złodziej idzie dalej w świat.

Jak juz musicie wałki robić, to może nie na forum, puknijcie się w głowy ludzie tu są reklamy g.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście na temat uczciwości nic nie wspominacie:( Takie kretyńskie działania doprowadzaja do tego że z googla mozna wylecieć za niewinność, a łatka przylepiona do nas Polak=złodziej idzie dalej w świat.

Jak juz musicie wałki robić, to może nie na forum, puknijcie się w głowy ludzie tu są reklamy g.

 

Zaraz zaraz, ustalmy cos.

 

Po co klikasz w link z maila od imperiumreklamy?

odpowiedz:

Aby zarobic jednego cholernego grosza.

 

Czy klikasz bo jestes zainteresowany zawartoscia tej strony?

odpowiedz:

nie, klikam bo chce jednego cholernego grosza.

 

Czy klikniesz w dodatkowy link aby zarobic dodatkowy grosz?

odpowiedz:

Tak, z chcecia zarobie dodatkowy grosza pod warunkiem, ze nie naraze wlasciciela strony na WYLOT z googli.

 

Reasumujac: Klikasz w maila od imperiumreklamy bo chcesz zarobic a nie dlatego ze interesuje Cie zawartosc strony!

Klikasz w baner googli bo chcesz zarobic a nie dlatego ze interesuje Cie zawartosc!

 

Gdzie tu mowa o jakimkolwiek zlodziejstwie?

 

Czy imperiumreklamy i My wszyscy to zlodzieje?

 

A jesli NIE, no to po co Nam placi reklamodawca, aby nacieszyc sie chwilowym widokiem skoku statystyk w gore?!?

 

 

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Zaraz zaraz, ustalmy cos.

 

Po co klikasz w link z maila od imperiumreklamy?

odpowiedz:

Aby zarobic jednego cholernego grosza.

 

Błąd w rozumowaniu, klikam bo lubie:evil:

 

Czy klikasz bo jestes zainteresowany zawartoscia tej strony?

odpowiedz:

nie, klikam bo chce jednego cholernego grosza.

 

Nie chce grosza, chce więcej i mam wiecej:evil: a i tak klikam bo lubie:bigrofl:

 

Czy klikniesz w dodatkowy link aby zarobic dodatkowy grosz?

odpowiedz:

Tak, z chcecia zarobie dodatkowy grosza pod warunkiem, ze nie naraze wlasciciela strony na WYLOT z googli.

 

 

Nie chce zarobić dodatkowego grosza.:evil:

 

Reasumujac: Klikasz w maila od imperiumreklamy bo chcesz zarobic a nie dlatego ze interesuje Cie zawartosc strony!

Klikasz w baner googli bo chcesz zarobic a nie dlatego ze interesuje Cie zawartosc!

 

Jak klikam to mnie interesuje, jak mnie nie interesuje to nie klikam, proste.

 

Gdzie tu mowa o jakimkolwiek zlodziejstwie?

 

Okradasz reklamodawców, jako wydawca bezpośrednio i świadomie, jako klikacz pośrednio. Natomiast w Twoim przypadku bezposrednio bo wiesz o co chodzi.

 

Czy imperiumreklamy i My wszyscy to zlodzieje?

 

Pośrednio jw.

 

A jesli NIE, no to po co Nam placi reklamodawca, aby nacieszyc sie chwilowym widokiem skoku statystyk w gore?!?

pozdr.

 

No właśnie tego to nie wiem, płacić za coś co mozna mieć za darmo:evil:

 

Może kiedyś będziesz coś reklamował w googlu lub podobnym programie, mam nadzieję że wtedy ktoś wyklika Ci kampanie w taki sposób jak opisany wyżej, nauczysz się wtedy rozumu, jak stracisz parę groszy.

Jeżeli już musisz robić przekręty, to rób to na priv, po co cały świat ma wiedzieć że chcesz robić wałek.

 

Tak czy siak temat do koszalina, a własciwie to trzeba to skasować.

Link to comment
Share on other sites

Tak, z chcecia zarobie dodatkowy grosza pod warunkiem, ze nie naraze wlasciciela strony na WYLOT z googli.

 

jak chcesz klikac nie będąc zainteresowanym i nie narazić kogoś na wylot??

 

a zreszta tak jak CAN powiedział to jest OSZUKIWANIE reklamodawców w google. on płacac czasem spore sumy chce mięc "dobre" wejścia a nie takiej ja w getpaidzie czyli g**** warte.

przemyśl to jeszcze raz, i spójrz na to z róznych stron

Link to comment
Share on other sites

Nie do konca to jest takie glupie - Jesli by mozna bylo kliknac w jedna reklame na 7dem dni, to zawsze mozna byloby cos wybrac co nas interesuje ; )

 

2. Ale jezeli uda sie wprowadzic dobry targeting, to wartosc klikniec sie bardzo podniesie - tyle, ze do tego trzeba by bylo wlasciwie wywolac trend w wiekszosci firm oraz wprowadzic duze ograniczenia co do ilosci mozliwych do wybrania zainteresowan, tak aby zainteresowania wybierac pod kontem tego, co nas naprawde najbardziej interesuje a nie tego

do uzytkownikow z jakimi zainteresowaniami przychodzi najwiecej maili!

Link to comment
Share on other sites

Mozna pisać, a i tak nikt nic nie załapie :(

Tu nie chodzi o to czy to jest głupie czy nie, chodzi o to ze to jest złodziejstwo!!!!!!!!!!!!!!

Targeting masz w wyszukiwarkach i nie ma tam namawiania do klikania w reklamy, tu natomiast jest.

 

Czy jakiś mod wywali w końcu ten temat? czy wszyscy są na urlopach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use