Jump to content

ePixels - sprawdź !


Arek1236
 Share

Recommended Posts

Witam, od dziś rusza poprawniona stronka ePixels :)

 

Pewnie słyszeliście o Million Dollars Homepage, moja stronka działa na podobnym skrypcie. Zasada ta sama, tylko cena znacznie znaczenie mniejsza :)

 

Cena tylko 0.01 $ za blok 10x10 pixeli. Płatność E-gold wkrótce także MB i mBank.

 

Gwarantuję skuteczność reklamy :) Niedługo zorganizuje konkursy dla reklamodawców :)

 

________________________

Krótki tutorial:

 

Kupowanie pixeli - w GET PIXELS

 

Newsy - w kategorii BLOG

 

statysyki reklam - w Pixel List

 

________________________

 

Sądze ze to bardzo rozsądna cena, a reklamki warto zamawiać ponieważ promuję serwis ePixels w kilku GPTR, stronka niedlugo pojawi się w wielu katalogach i wyszukiwarkach, google oraz wiele wiele innych miejsc.

 

Wkrótce reklam przybędzie, proszę was o klikanie od czasu do czasu no i oczywiscie o zamawianie reklam :)

 

Zamawianie w pełni automatyczne - klikasz GET PIXLES, wypełniasz formularz, podajesz adres e-mail, dokonujesz płatności. na maila przychodzi potwierdzenie i podziękowanie :)

 

Jest też możliwosc zamowienia darmowej reklamy, ale darmowe pixele wyswietlane sa na 2giej stronie (nalezy klikać FREE PIXELS) więc darmowa reklama napewno nie przynosi takich efektow jak płatna.

Czas wyświetlania reklam - płatna 60 dni , darmowa - 30 dni.

 

Zamawiając dwie reklami o dowolnych rozmiarach, dostaniesz trzecią gratis.

Dla stalych klientów duże zniżki :)

 

Zapraszam :)

 

http://pixels.ovh.org

 

:brawo: :brawo: :brawo:

Link to comment
Share on other sites

Puki co to tylko darmowe bierzecie... no poza jedną osobą, która pokusiła się na płatną reklamkę.

 

Aha no i obiecany konkurs:

 

Na koniec każdego tygodnia (niedziela ok. 23) będzie wylosowana jedna osoba sposród wszystkich którzy kupili w danym tygodniu reklamę. Wylosowanej osobie zwracam 100 % ceny reklamy :) Oczywiście osoby które zamówią darmową reklamkę nie biorą udziału w losowaniu.

 

Konkurs startuje w najbliższy poniedziałek. Za kilka dni nowy konkurs :)

 

Wyniki będą w zakładce "BLOG" i byćmoze na tym forum w tym temacie :)

 

Myśle że to rokręci troszkę serwis.

 

 

P.S - jak ktos ma tanie BI do zaoferowania to zapraszam na gg, przydadzą mi sie do promowania ePixels :)

Link to comment
Share on other sites

hehe, a jak bedziesz losowal? masz jakis skrypt ?:>

 

Coś sie znajdzie do pierwszego losowania, mam ponad tydzień czasu :)

 

 

Ja moze i bym wzial, szkoda tylko, ze tak krotko to jest wazne, nie chcialoby mi sie zapewne co 60dni odnawiac reklamy...

chociaz i tak moze pomysle jak zrobie stronke

 

Hmm, w sumie to moge narazie zrobic promocje :)

 

Reklamki płatne - aktualne rok :)

 

Reklamy darmowe - aktualne 60 dni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use