Jump to content

GeldSammeln.net


MISTERANGELO
 Share

Recommended Posts

Geld Sammeln to niemiecka firma.

Zarabiasz w sekcjach:

Paidmails - okolo 5000 GS(pkt) dziennie!

Klickbanner - około 200 bannerków dziennie do wykikania od 20 - 200 GS za jeden.Co godzine następuje Reload i można ponownie klikać.

Klicklinks - okolo 20 dziennie od 2 - 100 GS za jeden.Co godzine następuje Reload i można ponownie klikać.

Klick4win - co dziesiąte kliknięcie jest bonusowe i można zgarnąć od 200 - 2000 GS!

Bettelink - to link referencyjny z bonusem od 10 GS do 20 GS za jedno kliknięcie.

Startseie - co godzinę klikając w ten link Zarabiasz 15 GS.

Minimum do wypłaty to 5 Euro na Moneybookers.

Bardzo szybko bedac aktywnym mozna otrzymac wyplate.

1-wszego dnia każdego miesiąca są przeliczane GS na Euro.

Za 1000 GS we Wrześniu zarobek wynosił 0.0073 Euro.

Można wymieniać GS na Lose i przelewać do Klammu.

1000 GS to równowartość 10 346 Klammlose.

3 poziomy poleconych 10/5/1%.

 

Rejestracja:

Username: Login

Nachname: Imie

Vorname: Nazwisko

Emailadresse: Email

Passwort: Haslo

Passwortbestätigung: powtorzyc Haslo

Paidmails empfangen: Ja

Newsletter: Ja

AGB`s gelesen und akzeptiert: Ja

Następnie zatwierdzić klikając w Jetzt Anmelden i zostanie przesłany meil i trzeba kliknąć w link aktywacyjny konto i już można zarabiać.

Mozna wszystkie meile,bannery,linki otwierac naraz!

 

Firma za 8 dni obchodzi rok.

Wszystkie bannerki,linki można klikać naraz (ctrl + klikanie pokolei w banerki i linki), Także meile w sekcji Paidmails można klikac naraz.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Firma jest wyplacalna?? Slyszales zeby komus placila??

 

Ile mniej wiecej mozesz wyklikac tych punktow??

 

 

Jest wypłacalna i klikania jest dużo.

Ja już mam 100 000 GS czyli około 0.70 Euro.

Najlepsi się logują kilkanaście razy na dobe żebyw banerrki klikać ktore co godzinę się odświeżają tzw. reload.

Wypłacalna jest na 100%.

 

Nawet z 20 000GS dziennie samemu! Zalezy co ile będziesz się logował aby wyklikac bannerki, linki,Linki wygrywające.

Aktualnie jest około 180 bannerków do wyklikania po minimum 20-30 GS ale nawet sa i za 100 GS.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Firma ma już ponad 2000 Userów.

 

Zarabiać można coraz więcej teraz jest około 350 bennerów do wyklikania za około 10 000Gs Banerry się co 1 godzinę odświeżają podobnie jak linki Klicklink czy Klick4win.

 

Warto polecac system z Bettelinkiem dlatego że za każde kliknięcie zarobek wynosi od 10-20 Gs.

 

Ciężko mi powiedzieć ile można już teraz wyklikać i zarobić na miesiąc ,ale powiem ze do wypłaty samemu nie ma zadnego problemu się dorobić.Wszystko zalezy od poświęconego czasu tej firmie.

 

Firma stale coraz lepiej się rozwija i już teraz za 1000Gs zarobek wynosi 0.0079 Euro czyli za 1 000 000Gs 7.90 Euro ,a nie jedna osoba ma już dawno limit wyrobiony.Najlepsza osoba klikająca dziennie bardzo dużo ma już ponad 4 500 000 GS tj. około 35.00 Euro.

 

Jeżeli jestes wtrwały/a i lubisaz dużo klikać i dużo zarabiać to właśnie GeldSammeln jest tą firmą.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzisiaj zostały pzreliczone punkciki za Listopad i w porównaniu do Października odnotowano spadek i za 1000 GS w Listopadzie zarobić można było 0.0061 Euro.

10 osób zarobiło ponad od 6 do 60 Euro.

 

Jest też bardzo druga dobra wiadomość, Właściciel firmy zmniejszył minimum z 5 do 3 Euro i oczywiście wypłacac można na PayPal,Moneybookers i niemiecki bank.

 

Pozdrawiam.

 

P.S.Moja propozycja jest wciąż aktualna (30% Refback + 2000 Gs).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
a powie mi ktoś na czym polega JACPOT i gdzie wpisać konto MB ?

 

Jackpot wyskakuje co pewien czas w sekcji Klickbanner podczas klikania w bannerki reklamowe.jest ich tak dużo około 300 ze tylko szczęście może sprawić trafienie Jackpota.

 

A jezeli chodzi o wpisanie MB to dopiero będzie można wpisać gdy będzie uzbierane minimum 3.00 Euro .

 

Obok Auszahlen: klikamy w znaczek "€" i tam zlecamy wypłatę.

Tam minimum jest napisane 5.00 Euro ale Admin zmniejszył do 3.00 Euro i powinien nie bawem to tam zmienić.

Przy wypłacie na MB pobierana jest prowizja 1% z zarobków, a więc przy 5 Euro wypłacone zostanie 4.95 Euro.

Link to comment
Share on other sites

cześc zapisałam się , mój ID 2956

Cześć.

Ustawiłem Tobie dozywotniego Refbacka w wysokości 30% i przelałem 2000 Gs.

 

Pozdrawiam i Udanych Świąt Życzę.

 

---połączone---

 

a gdzie ustawić refback?

Klikasz w menu w Refübersicht i wyswietli Ci się lista poleconych przez Ciebie osób i żeby ustawic danej osobi Refback od 1-100% nalezy kliknąć w zielone malutkie kółeczko a nastepnie w polu Refback in Prozent wpisać np.30 i kliknąć w Save i to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Fakt na początku myslałem ze za 1000 Gs jest 0.5 i myślałem że jest nie wypłacalna :D jestem w niej 2 dni i mam 13000 Gs bez jakiegoś wysiłku $$

 

 

Ps. czy możliwe jest przelanie pieniędzy z Mb na e-gold bo firma ta wypłaca na mB i paypal a ja mam konto tylko na e-gold

 

Witaj.

 

Nie ma niestety takiej mozliwoiści przelania pieniędzy z MB na E-Gold.

Sa dwie opcje albo z MB bezpośrednio na Bank Polaksi wówczas zostanie pobrana prowizja około 7.00 PLN albo wymienić sie z kimś MB-->EG.

Albo też założyć sobie konto PayPal i przelać na konto w polskim banku.

 

Musisz sobie Moneybookers lub PayPal otworzyć.

 

Ja też się nie wysilam prwie wogóle w nic nie klikam a już mam prawie 75 000GS licząc kase spożytkowaną na reklamkę i inne wydatki to i tak dużo pozostało.

Ten kto sie wysila to zarabia po 1-5 milionów Gs na miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

Witaj.

 

Nie ma niestety takiej mozliwoiści przelania pieniędzy z MB na E-Gold.

Sa dwie opcje albo z MB bezpośrednio na Bank Polaksi wówczas zostanie pobrana prowizja około 7.00 PLN albo wymienić sie z kimś MB-->EG.

Albo też założyć sobie konto PayPal i przelać na konto w polskim banku.

 

Musisz sobie Moneybookers lub PayPal otworzyć.

 

Ja też się nie wysilam prwie wogóle w nic nie klikam a już mam prawie 75 000GS licząc kase spożytkowaną na reklamkę i inne wydatki to i tak dużo pozostało.

Ten kto sie wysila to zarabia po 1-5 milionów Gs na miesiąc.

 

A można przelać z e-gold na bank polski ?? myśle że jak ktoś by sie bardzo starał i co godzine klikał w każdy banner to nawet 10 milionów to nie jest problem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pierwsza informacja to taka,że 11.04.2007 otrzymałem wypłatę w wysokości 5.35 Euro (20.30 PLN).

 

Dowód Wypłaty --> http://www.misterangelo.strona.pl/gs.bmp

 

2 Informacja - przelicznik za Marzec 2007 wyniósł za 1000 GS 0.0070 Euro.

10 000 GS - 0.07 Euro

100 000 GS - 0.70 Euro

1 000 000 GS - 7.00 Euro.

 

Teraz jest już około 350 bannerów do wyklikania w sekcji Klickbanner oraz około 130 bannerów w sekcji Highforced Banner,a więc łącznie można zarobić nawet kilkanaście tysięcy GS.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use