Jump to content

Reklamowka.com


reklama2000
 Share

Recommended Posts

I mamy kolejną nową polską firmę, myślę że będzie odstawać poziomem od ostatnich niezbyt udanych tworów :)

 

Reklamówka.com

 

Korzyści uczestnika:

 

Bezpłatne członkowstwo

Możliwość doładowania konta

Bonus za zapis - 0,25 zł

Płatne PTC - 0,25 gr, 0,5 gr, 1 gr, 2 gr

Płatne maile - 1 gr, 2 gr

Punktowe PTC tylko do promocji PTP

Punktowe maile - 50 pkt

1000 pkt = 0,10 zł

 

4 płatne poziomy poleconych:

1 poziom - 11%

2 poziom - 7%

3 poziom - 3%

4 poziom - 1%

 

1 punktowy poziom poleconych:

1 poziom - 50%

 

Comiesięczny "Konkurs Typerów"

 

Kantor Lose

 

1 losowa wypłata w każdą niedziele

Minimum wypłaty - 9,99 zł

Możliwość wypłaty 50 % swoich zarobków

 

Wypłata na konta bankowe i E-gold

 

Pakiet startowy:

 

- dla pierwszych 100 osób:

200 gwarantowanych wejść z Twojego linka/banera o wartości 10 pkt (Nie tylko PTP)

1 mail do wszystkich w Konkursie Typerów

 

- dla pierwszych 101 - 200 osób:

100 gwarantowanych wejść z Twojego linka/banera o wartości 5 pkt (Nie tylko PTP)

1 mail do wszystkich w Konkursie Typerów

 

- dla pierwszych 201 - 300 osób:

1 mail do wszystkich w Konkursie Typerów

 

 

Innymi słowy na starcie już jest darmowa reklama dla pierwszych 300 osób. Firma na skrypcie KasaGPT - szkoda, że nie na lepszym... Admin to hooligan83.

 

Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że nie spotka jej los Extreme-Mails.

Link to comment
Share on other sites

Grafika jest fajna, ale kompletnie oszpecona przez te czerwone i niebieskie napisy. Zreszta zauwazylam, ze wielu adminow "upieksza" w ten sposob strony swoich firm, pogratulowac poczucia estetyki;/ Warunki niezle, skrypt kasagpt nie jest wedlug mnie taki zly, ale sie tam nie zapisze, bo niczym pozytywnie mnie nie zaskoczyla.
Link to comment
Share on other sites

Mnie zaskoczyła, tym że ma mieć NIP i REGON, ale narazie jest to tylko na papierze, bo podany adres www gdzie rzekomo zarejestrowani są właściciele na razie nie działa. Poczekamy do 1.11. Może być to mała rewolucja w systemach GP i doprowadzić do tego, że większość będzie się zapisywać do zarejestrowanych stron. Choć znając zdolności Polaków zarejestowanie strony jako firmy nie będzie zbyt ciężkie - bo już sam mam pomysły jak można je zarejestrować jak najmniejszym kosztem, ale nie będę mówił szczegółów :P
Link to comment
Share on other sites

Ale jezeli nie bedziesz mial 18lat a bedziesz mial jakis problem z kontem czy co kolowiek innego to zapytaja ci sie o wiek nie masz 18 to skasuja ci konto, mysle ze przy rozdawaniu nagrod za konkurs zapytaja sie o wiek, jezeli juz chca rygorystycznie przestrzegac regulaminu.
Link to comment
Share on other sites

Nie do końca. Wystarczy, że zażądaja scana dowodu osobistego i będzie trzeba kombinować. A skoro program jest zarejestrowany jako firma to będą wymagać wszelkich informacji o użytkownikach, którzy dostali wypłate. Noi skoro jest to wypłata z firmy to trzeba zapłacić podatek...
Link to comment
Share on other sites

Cytat z regulaminu:

1. Do programu moze zapisać się każdy kto spełnia poniższe warunki:

(...)

b) ma ukończone 18 lat

c) ma ukończoych 13 lat (tylko za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych)

 

Więc na moje w ogóle nikt nie będzie sprawdzał, ale oczywiście mogę się mylić. Kłopoty mogą mieć najwyżej osoby poniżej 12 lat bo zgoda rodziców lub opiekunów to raczej nie problem

 

Noi skoro jest to wypłata z firmy to trzeba zapłacić podatek...

Masz na myśli podatek płacony przez firmę czy przez użytkowników?

Link to comment
Share on other sites

Jedno i drugie - firma powinna płacić podatek od sprzedaży reklam. Natomiast użytkownicy również w świetle prawa powinni płacić podatek oraz ... składkę emerytalną (chyba, że jest ktoś uczniem to wtedy nie) i ubezpieczenie (heh jakby ktoś sobie palec złamał na kompie). Dodatkowo użytkowników powinno się zarejestrować w ZUS-ie i jeśli ktoś byłby bezrobotny to traci zasiłek :) Ale zawsze potem taką "pracę" w CV wpisać. Wiem, że to brzmi jak kabaret ale skoro jest to firma to obowiązują ją normalne reguły, choć znając życie będzie ona działała jak wszystkie inne
Link to comment
Share on other sites

Jedno i drugie - firma powinna płacić podatek od sprzedaży reklam. Natomiast użytkownicy również w świetle prawa powinni płacić podatek oraz ... składkę emerytalną (chyba, że jest ktoś uczniem to wtedy nie) i ubezpieczenie (heh jakby ktoś sobie palec złamał na kompie). Dodatkowo użytkowników powinno się zarejestrować w ZUS-ie i jeśli ktoś byłby bezrobotny to traci zasiłek :) Ale zawsze potem taką "pracę" w CV wpisać. Wiem, że to brzmi jak kabaret ale skoro jest to firma to obowiązują ją normalne reguły, choć znając życie będzie ona działała jak wszystkie inne

 

Niezle by taka praca wygladala na CV. Heh, za duzo z tym wszystkim zachodu, wiec watpie zeby ktos sie stosowal. Zreszta, czy wiecie na 100%, ze reklamowka jest zarejestrowana?

Link to comment
Share on other sites

Tylko admin reklamowki bedzie musial najpierw znalezc tych reklamodawców "zewnetrznych" i przekonac ich do skutecznosci reklamowania sie w firmach GetPaid na czym zyska nie tylko reklamowka ale tez inne polskie firmy, nie koniecznie zarejestrowane :D
Link to comment
Share on other sites

Tylko admin reklamowki bedzie musial najpierw znalezc tych reklamodawców "zewnetrznych" i przekonac ich do skutecznosci reklamowania sie w firmach GetPaid na czym zyska nie tylko reklamowka ale tez inne polskie firmy, nie koniecznie zarejestrowane :D

 

O to się nie martw. Juz z przynajmniej jedną osobą będzie podpisywał umowe. :)

Link to comment
Share on other sites

to ciekawe, w sumie w internecie liczy się ogladalnosć , więc takie firmy mogą mieć przyszlosć w normalnym rynku, co do podatku i zarobków to raczej nie będzie takich restrykcji jak ktos tu napomknoł, wystarczy ze nikt nie zarobi powyzej 240zł miesięcznie i bedzie luzik , tym ze admin musi odprowadzić podatek za sprzedane reklamy, ciekawe jak to będzie funkcjonować ...
Link to comment
Share on other sites

jak zarobisz ponad 2800pln rocznie(chyba) to musisz zapłacić podatek.

 

Nie do końca masz racje - jeśli gdzieś pracujesz musisz być zarejestrowany i ewentualnie zapłacić ten podatek, choćby to było mniej niż 2800PLN. Dopiero w kolejnym roku zwróca ci ten podatek między lutym a kwietniem, ale zapłacić go musisz, żeby ci go oddali - ot Polska :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use