Jump to content

Reklamowka.com


reklama2000
 Share

Recommended Posts

Wczoraj hooligan83 na swoim forum napisał:

 

Witam.

 

Po długim zastanowieniu oraz przeanalizowaniu kilku opcji z dniem 15 listopada znikają z programu reklamy punktowe. Od dziś znika z możliwość zakupu tejże formy reklamy. Reklamy punktowe zakupione na allegro od dnia dzisiejszego zostaną wyemitowane po starym przeliczniku 1 pkt - 0,0004 zł.

 

Punkty na kontach uczestników zostaną przeliczone i dodane automatycznie po kursie 1 pkt - 0,0005 zł w dniach 15-30 listopada.

 

Wszystkie istniejące reklamy punktowe przekształcą się w odpowiedniki płatne po zwiększonym przeliczniku: 1 pkt - 0,0006 PLN.

 

Punkty powrócą w grudniu i stycznia pod nazwą "Typer Points" (TP). Jak się pewnie domyślacie, a niektórzy już wiedzą będzie je można zdobyć tylko w Konkursie Typerów (100 TP = 1 zł).

 

 

Wiem, że moja decyzja doprowadzi do szału wiele osób, ale niestety popełniłem na początku błąd i się do tego oficjalnie przyznaje. Żle skalkulowałem wartość punktową do wielkość poziomu. Już wtedy były protesty, dlatego przelicznik wzrastał dwukrotnie. Obecnie jestem już na poziomie straty sięgającej 180 zł, dlatego wycofuje się całkowicie z punktów.

 

Czyli koniec punktów.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

 

Podaję takie małe sprostowanie do wypowiedzi zawartych w temacie.

 

Program od samego początku nie miał być podczepiony i prowadzony przez zewnętrzną firmę. Pisałem już to kilkukrotnie w mailach, aby nie reklamować tego typu informacji.

 

Jedyną rzeczą jaka miała być i będzie ale od stycznia 2007 (z powodów osobistych musiałem zawiesić na 2 m-ce działalność) jest fakt iż w programie nie będzie można kupić płatnych reklam w postaci maili. Będą one sprzedawane tylko za pośrednictwem zewnętrznej firmy reklamowej.

 

Sprawa druga - punkty w programie. W dniach 14-17 listopada wszystkie punkty na kontach uczestników zostały zamienione na złotówki i dodane do kont uczestników. Jednakże od 18 listopada punkty powróciły. Obecnie można wymieniać je jedynie na reklamy PTP w postaci linków i bannerów oraz na maile punktowe o tematyce dowolnej.

 

Punkty TP zostały całkowicie wycofane z projektu na najbliższy czas i najprawdopodobniej nie zostaną użyte już nigdy.

 

Czarno widzę organizowany przez program Konkurs Typerów. Od grudnia zostało podniesione wpisowe do konkursu w celu zwiększenia jego popularności, ale zobaczymy czy to przyniesie jakiejś rozwiązanie. Wiadomo większe wpisowe - większe nagrody. Jeżeli do konkursu zgłosi się mniej niż 10 osób konkurs zostanie zamknięty do odwołania. Ogólnie mówiąc zrobiłęm go jako dobrą zabawę dla niektórych osób, któe przy okazji mogły sprawdzić sie w roli typerów i zgarnąc ciekawe nagrody w postaci reklam, kasy i darmowego członkowstwa. No nic zobaczymy jak to będzie.

 

Również w ostatnich dniach dużo osób pyta się dlaczego w programie są PTC o wartości 0,06 gr. W szczególności osoby, któe zarejestrowały się nie dawno i nie znają historii programu od początku. Są to reklamy punktowe z pierwszej kampanii reklamowej jaka była w pierwszym tygodniu istnienia programu. Te wartości linków będą tylko do czasu zakończenia ich emisji. Oceniając ich procentową klikalność wszystkie kampanie powinny się zakońćzyć w połowie stycznia.

 

Na koniec pragnę również zauważyć iż w ostatnim czasie lekko zwiększyła się liczba reklam z zewnątrz świata get-paidu. jednakże narazie udaje mi się pozyskiwać takich reklamodawców tylko do PTC, ale z czasem ich ilość zwiększy się także w mailach.

 

 

Mam nadzieję że choć trochę udało mi się wytłumaczyć sprawy programu. Jeżeli jednak ktoś by miał jakiejś pytania to zapraszam na gg/tlen/e-mail itp.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dziś po kliknięciu kilku reklam w INBOX dostałem komunikat:

 

Database error: Invalid SQL: insert into earnings(id, member_id, amount, reason, date, link_id) values(NULL, '4', 0, 'Klikniecie w http://9muz.pl/?p=productsMore&iProduct=124&sName=Niezb%EAdnik-Internauty-4.1-PL', '20061203', '73')

MySQL Error: 1142 (INSERT command denied to user 'reklamowka'@'server196121.rev.netart.pl' for table 'earnings')

Please contact and report the exact error message.

Session halted.

 

Mam nadzieję, że naprawisz błąd, hooligan83.

Link to comment
Share on other sites

hmm, a ja otrzymałem takiego maila od nich

 

"Witam. Tak jak zapowiadałem wcześniej wszystkie maile punktowe zostały przeniesione do działu punktowych linków/bannerów (PTP).

 

Również od dziś w tym dziale są 2 złośliwe bannery (cheat-linki) o wartości -5000 pkt i -2500 pkt, a złośliwe dlatego iż punkty traci nie tylko klikający, lecz także osoby nad nim (do IV poziomu w górę, w zależności od poziomu %).

Oba bannery pozostaną do końca grudnia.

Pozdrawiam."

 

- ja już kończę z tą firmą, jaki ja mam mieć wpływ na poleconych 2 poziomu, a co dopiero 4 ...

 

Edit:

na szczęście admin pomyślał i oto mail z 13:29 :)

"Witam. Cheat-linki punktowe zostały odłączone. Zostaną przywrócone ponownie około 16. Wtedy będą odejmowac punkty tylko osobie, która kliknęła. Pozdrawiam. " :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use