Jump to content

Polecony i pakiety reklam...


Dydzio
 Share

Recommended Posts

1. Pierwsza sprawa:

Jestem na stronie Twoje zarobki, wybieram poleconego (mam aż jednego :) ), klikam Sprawdz aktywnosc poleconych i dostaję:

Notice: Undefined index: ludek in /home/imperium/domains/imperiumreklamy.com/public_html/pages/activity.php on line 7

 

O co chodzi???

 

2. Kupiłem na Allegro 10 pakietów po 2000 klików w banerek.

Jeden dogadałem przez GG, czy pozostałe też muszę??? Nigdzie nie widzę czekających banerków do ustawienia. Przydałaby się jakaś automatyzacja...

Domyślam się, że nie, ale czy można przerwaćdany pakiet i przenieć niewykorzystane kliki na inną stronkę??? Na razie nie wygląda to zbyt imponująco:

Nazwa reklamy Wyswietlenia Klikniecia CTR Wazna do Ostatnio ogladana

[cenzurka :) ] 4,630 4 1.000 to 1 2,000 Clicks 11/02/2006 11:31

 

(mało to czytelne, więc wyjaśnie: na razie kliknięto 4 na 2000 klików, więc jeden pakiet 2000 klików wystarczy mi chyba na rok, jak nie dłużej, a jeszcze 9 zostało do wykorzystania :) )

Link to comment
Share on other sites

1. Pierwsza sprawa:

Jestem na stronie Twoje zarobki, wybieram poleconego (mam aż jednego :) ), klikam Sprawdz aktywnosc poleconych i dostaję:

Notice: Undefined index: ludek in /home/imperium/domains/imperiumreklamy.com/public_html/pages/activity.php on line 7

 

O co chodzi???

 

2. Kupiłem na Allegro 10 pakietów po 2000 klików w banerek.

Jeden dogadałem przez GG, czy pozostałe też muszę??? Nigdzie nie widzę czekających banerków do ustawienia. Przydałaby się jakaś automatyzacja...

Domyślam się, że nie, ale czy można przerwaćdany pakiet i przenieć niewykorzystane kliki na inną stronkę??? Na razie nie wygląda to zbyt imponująco:

Nazwa reklamy Wyswietlenia Klikniecia CTR Wazna do Ostatnio ogladana

[cenzurka :) ] 4,630 4 1.000 to 1 2,000 Clicks 11/02/2006 11:31

 

(mało to czytelne, więc wyjaśnie: na razie kliknięto 4 na 2000 klików, więc jeden pakiet 2000 klików wystarczy mi chyba na rok, jak nie dłużej, a jeszcze 9 zostało do wykorzystania :) )

 

1. Narazie nie mamy nikogo, kto miałby czas naprawić ten skrypt, ale cały czas jest na mojej liście prac.

 

2. Schemat wyświetlania jest standardowy dla tego skryptu, jak zrreszta i dla wielu innych. Ty jak mówiłem masz problem bo dałeś banerek Flash, a tych ten skrypt nie obsługuję i na to w tym momencie tez nic nie poradzimy. :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use