Jump to content

[SCAM] Swiat-Reklam.net


Arek1236
 Share

Recommended Posts

To twoja opinia ;)

 

Znam go, wiele udanych interesów z nim zrobiłem.

 

A Świat Reklam jest teraz system tylko do reklam, należało by zmienić tytuł topku, w żadnym wypadku teraz scamem nie jest, wszystko jest wyjaśnione w Regulaminie.

 

nie tylko moja ;)

tak myślałem ze jesteś "przyjacialem" admina albo samym adminem

 

jeżeli w regulaminie jest już coś napisane to nie zmienia faktu - bo jeszce tydzien temu tego nie było - nachapać się kasy i zmienić zasady gdy trzeba płacić to jedno z chamstwo - nieto, ze oszukał to teraz jeszcze próbuje oszukiwać ze nie jest złodziejem

 

czarna komedia :evil:

Link to comment
Share on other sites

" Zabrania się publicznego oczerniania systemu, podawania nie prawdziwych informacji, świadomego zniechęcania przyszłych użytkowników systemu do zapisu, po groźbą utraty konta w systemie"

 

regulaminów się nie czyta?

 

taaa no fajnie, tylko że ja oczerniłem admina, a nie firme :P

 

----edit---- Oszukał mnie na 10 $ i dopóki nie odda kasy będę go gnoić. Jego przekrętami w sieci od kilku dni zajmują się policjanci z sekcji do walki z przestępczością komputerową Komendy Stołecznej Policji.

 

jak ma tu przyjsc policja to lepiej takich tekstow nie pisac - Dnb8

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

W regulaminie jest napisane, ze forse mozna wydac jedynie na reklame. Jasno i wyraznie.

A cwaniaczki dlatego, ze na stronie glownej jest napisane "...do wyplaty..."

, w danych osobowych numer konta i rodzaj wyplaty. W tekstach na stronie, aby kupic reklame, lub wyplata i kilka innych miejsc, z ktorych jasno wynika, ze mozna wyplacic.

Tak wiec nie jest to SCAM doslownie, bo regulamin mowi o reklamach.

Ale cwaniaczki, bo w tylu miescach jest, ze wyplata, iz moze umknac jedno zdanie malymi letrkami z regulaminu, ze nie placi fizycznie.

Na zaden moj e-mail do nich nie otrzymalem odpowiedzi.

W sumie za cwaniaczkowanie podciagnal bym ich osobiscie pod SCAM

Link to comment
Share on other sites

W sumie za cwaniaczkowanie podciagnal bym ich osobiscie pod SCAM

 

Tak też zrobiliśmy. Świat Reklam trafił do kategorii SCAM po cudownej metamorfozie z płacącego programu do For Ads Only zaledwie kilka dni po starcie, gdy już wielu użytkowników nieświadomie i ochoczo klikało w maile warte kilka groszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use