Jump to content

email-dealer.com i email-dealer.de ??


kubik
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich :)

Dzis zauwazylem dziwna rzecz. Do tej firmy zapisalem sie kilka dni temu, logowalem sie na stronie email-dealer.com a dzisiaj zalogowalem sie na email-dealer.de i sie troche zdziwilem ;) Na email-dealer.com mam ponad 14000 punktow a na email-dealer.de 2500 punktow i 1 refka :(

Teraz moje pytanie. Na ktorej stronie mam klikac ? :D Jak bede klikac na 2 to dostane kase tez z 2 ? :D

Link to comment
Share on other sites

Obie domeny są zarejestrowane na tą samą osobę, więc mamy do czynienia z jedną firmą. Jak już pisał dnb8 dziwne, że udało Ci się zalogować w ogóle zalogować na email-dealer.com skoro od razu jesteśmy przekierowywani na email-dealer.de.

 

Jest to jakiś błąd i właściciel powinien zlikwidować jedną domenę (i również jedną bazę danych, bo jak wynika z opisu w pierwszym poście są dwie) bo inaczej będą podobne cyrki, jak już to zresztą miało miejsce w łańcuszku:

 

http://forumemoney.com/showthread.php?t=8083

Link to comment
Share on other sites

ale email-dealer.com przekierowuje na email-dealer.de, to jak sie mogles logowac na .com ?

:)

Aby się zalogować w "com" wystarczy w adresie zmazać "de" i wpisać "com" - i na odwrót. No i enter - oczywiście. (*_*) P.S. Kubik - napisałeś w łańcuszku, że nie masz mnie jako refka - bo nie masz, ale w "com" - ale na pewno masz mnie w "de", bo jesteś moim polecającym. Twoim zapewne jest Sylwek (sprawdź - na samym początku statystyki), a to by znaczyło, że łańcuch był dobry - tylko reflinki złe - powinno być "de" a nie "com".
Link to comment
Share on other sites

Nie ma ograniczenia co do ilosci otwieranych banerkow. Ja moge sobie otworzyc 100 i zaliczy mi wszystkie :D Tylko troche komp sie tnie :P

 

Troche sie musi komp tnąć przy takim szybkim zarabianiu,które jest nie realne w żadnych polskich firmach.

 

Dostał tu ktoś wypłatke 7.50 Euro??

 

Tak wogóle to Geld Sammeln mi się lepiej podoba minimum to tylko już 3.00 Euro.Każdy jak będzie chciał to spokojnie w miesiąc ma wypłatkę.

Link to comment
Share on other sites

Ja tak samo a przed chwilą dostałem maila że zapisują się osoby które nic nie rozumieją ani z niemieckiego i chcą jakoś załatwić tę sprawe... I piszą coś o krajach AGB :P tego nie skumalem...

 

Dla zainteresowanych treść emaila:

- Es melden sich immer wieder neue User aus Ländern an, die laut AGB´s nicht zugelassen sind, und als krönug kein Wort deutsch verstehen. Das hat keinen Sinn!! Mit diesen Usern können weder wir noch unsere Sponsoren etwas anfangen. Wir werden sämtliche durch diesen User verdienten Punkte aus dem System löschen, womit es auch keinen Ref-Verdienst auf diese Punkte gibt. Also, auch ein apell an die Werber, achtet bitte ein wenig auf eure Downline. Hierzu werden Wir uns noch was einfallen lassen, um diese Anmedlungen zu unterbinden.

Link to comment
Share on other sites

AGB to regulamin i na liscie krajow nie ma Polski

Polacy nie moga sie juz zapisywac ciekawe czy wyplaca tym ktorzy juz tam sa

w mailu pisza ze nie moga zapisywac sie osoby z krajow nie znajacych ani slowa po niemiecku tylko skad ten pomysl moze ktos pisal w Shoutboxie slabo znajac niemiecki albo za duzo zarabiamy

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie ma Polski na liście już raczej nigdy w tej firmie nei będzie.

 

Firma wyglądała ciekawie lecz należało by zrobić im na złość masowo usuwajac konta sciągając wszystkie linki bannery reklamujące ich firmę.

 

Szkoda że kolejna firma nie lubi Polaków ale płakac z tego powodu napewno nie będziemy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja kurde nie wiedzialem co jest grane ze nie moge sie zalogowac a juz wiem konto ma bana.

 

Tzn oni kont chyba nie usuwaja bo moj upline dalej ma mnie pod soba jednak on do tej firmy zpisywal sie juz jakis czas temu moze usuneli tylko tych ktory zapisywali sie ostatnio?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Napisałem do Admina przed rejestracją jeszcze o możliwości zarejestrowania się w tej firmie lecz nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.

 

Tak w ogóle to z dnia na dzień zbanowanych polaków przybywa, więc ci co jeszcze tam siedzą niech się liczą z tym że mogą wylecieć ( nie to żebym komuś życzył)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use