Jump to content

Pomocy


czegas
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie i prosze o pomoc w takiej sprawie: na koncie mam ponad 4000pkt i chce wymienic na kase ale program wciaz generuje komunikat:

ERROR "Masz za malo punktow". Pisalem zapytanie kilka razy na skrzynke kontaktowa ale bez odpowiedzi, moze tutaj ktos mmi odpowie. Czy wpisze 2500 i zaznacze kropke "punkty na kase" czy wpisze wszystkie punkty stale to samo masz za malo punktow. Coś to nie tak.:(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Z tego co widze, to są jakieś problemy ze skryptem... Nie było mnie tyle, to teraz musze nadrabiać...

 

EDIT: Podaj nik na PM, bo chyba mam jeszcze dostęp do panelu admina, więc wymienie ręcznie.

 

Pozdrawiam,

Luis

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili nie mam dostępu do własnego komputera(na tym zaglądam tylko na maila, na te forum i na gg), wiec wymienie jak bede mnial dostep(cos sie stalo z karta sieciowa, lub kablem)

 

EDIT: pkt zamienione.

 

pozdrawiam,

luis

Link to comment
Share on other sites

Witaj Luis no chciałam się przekonać i zapisałam sie na forum, czy to jest prawda co dostałam w mailu i widzę że niestety tak:( Napisałam Ci na innym forum wszystko.Ale widzę że nie tylko mnie nie wymieniłeś pkty:( Kurcze blade czy na wszystkich forum muszę się rejestrować by sprawdzać co piszesz ?Bo ja całkiem inna informację dostałam na PW ,nie pisałeś mi o problemach z gg .Rany z kim wreszcie mogę się porozumieć?I powiedz mi co z tymi pktami,czy zamienisz mi je?Rany czy ja muszę pisać już na drugim forum to samo?Przeczytaj sobie co napisałam na innym bo ja juz nie mam siły pisać wkółko to samo.Pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia ;) papatki

 

PS.Prosiłam Cię o odpowiedz i nic :(

Link to comment
Share on other sites

Witaj Luis na Pw podawałam Ci jaki mam loging w Platformie Biznesu .Taki sam jak tu na forum Quentin a pktów mam 2.939 .Nie wiem co jest ale nie wszystkie reklamy pktowę mogę "złapać":( jest czas do odczekania 15 sekund ,a po jakimś czasie wywala mie na inną stronkę.Jest to jakis blog.Powinniście dopracować te reklamy ,bo to nie pierwszy raz tak mam:( jak nie Allegro to inne strony.

 

PS.Dziekuję Ci że odpowiedziałeś ,bo już na tamtym forum zaczynało mnie "nosić " z newów.Miłego dnia Ci życzę ;) papatki ,i jeszcze raz dziekuję

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci Luis;)właśnie byłam na stronce .Jednak dotrzymałeś słowa:P

 

PS: Dziękuję Ci jeszcze raz :) Pozdrawiam i życzę Ci oraz Wszystkim miłego dnia;) papatki

 

Po prostu jak dostałem wiadomość to były kłopoty z serwerem a potem zapomniałem. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use