Jump to content

GPTR schodzi na psy czy mi się wydaje?


Miramar
 Share

Recommended Posts

Chciałam się zapisać do kilku nowych PTR/PTC i nie mogę znależć nic sensownego. Te mocno chwalone i promowane są albo tylko dla Anglosasów, albo search friendly countries. Te dostępne dla Polaków albo ślą same szuki (dostaję może z 5 maili tygodniowo), albo zasypują mnie tonami linków punktowych lub wartych 1/100 centa. Programy, które miałam za pewniaki, zmniejszyły ilość reklam i można tam zbierać do uśmiechniętej śmierci albo spóźniają się z wyłatą. A jeszcze inne padły/zniknęły.

Może ktoś mi polecić z ręką na sercu jakiś program?

 

Chyba się wycofam z tego "interesu".

Link to comment
Share on other sites

Eros, właśnie przegapiłeś okazję żeby siedzieć cicho, Tobie nawet oszukiwanie marnie wychodzi, to po co piszesz takie pierdoły?

 

Wszystko ma swój koniec, tak samo jest z ptr-ami i podobnymi firmami. Upadek widać już od ponad roku, oczywiście całkiem to nie padnie, ale tak jak kiedyś to już nie będzie. Wszystkie te firmy mailowe i podobne, nie sprawdziły się jako firmy reklamowe, skuteczność reklamy jest bliska zera, oszukiwanie i inne ciemne sprawy przyspieszają jedynie staczanie się na dno tego "biznesu".

Link to comment
Share on other sites

Eros, właśnie przegapiłeś okazję żeby siedzieć cicho, Tobie nawet oszukiwanie marnie wychodzi, to po co piszesz takie pierdoły?

 

Wszystko ma swój koniec, tak samo jest z ptr-ami i podobnymi firmami. Upadek widać już od ponad roku, oczywiście całkiem to nie padnie, ale tak jak kiedyś to już nie będzie. Wszystkie te firmy mailowe i podobne, nie sprawdziły się jako firmy reklamowe, skuteczność reklamy jest bliska zera, oszukiwanie i inne ciemne sprawy przyspieszają jedynie staczanie się na dno tego "biznesu".

Ech Can jesteś lekko zacofany w modzie rpoints itp :)

A co do moich firm to wcale nie oszukiwałem starałem się płacić.

Link to comment
Share on other sites

Jasne eros: czy "starałeś się" również w Twoich oszukańczych hyipach ?

 

Interes zabijaja tacy ludzie jak eros - nie mający pojęcia o prawach ekonomii nastolatkowie. O mentalności oszustów i kombinatorów. A przepraszam - wg erosa i ludzi tego pokroju nazywa się to "sprytem"

Szkoda że nie można tego wyrzucić do klozetu i spuścić wodę.

Link to comment
Share on other sites

Jasne eros: czy "starałeś się" również w Twoich oszukańczych hyipach ?

 

Interes zabijaja tacy ludzie jak eros - nie mający pojęcia o prawach ekonomii nastolatkowie. O mentalności oszustów i kombinatorów. A przepraszam - wg erosa i ludzi tego pokroju nazywa się to "sprytem"

Szkoda że nie można tego wyrzucić do klozetu i spuścić wodę.

Z więlką chęcią napisze dla Ciebie skrypt w jakimś języku co Ci to umożliwi :)

Szuwi popatrz trochę na Siebie ile straciłes na klamm.

To że mój hyip padł to nie było oszustow dla osób czytających regulamin.

3x80 też sobie braliście tak dobrze i co ?

I cienko stoi.

Ja kożystam jak idzie i tyle.

A czy zarabianie w rpoints itd to jest oszustow to możecie sami stwierdzić czy tak czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi na to, że nikt z obecnych na forum nie ma faworyta wśród PTRów. Co do surfów - czy ktoś jeszcze w nich zarabia, bo jakoś przycichło po tej aferze ze stormpayem,

Do hyipów zawsze odnosiłam się nieufnie, ale może zaryzykuję jakąś drobną sumkę, dla sprawdzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use