Jump to content

Wróciłem...


luis
 Share

Recommended Posts

No to wróciłem... Mniało być 10 dni, ale tp tak przedłużało, że było chyba 50... Skutki mojej nieobecnośći? Włam na GG, Maila, konto na szwuwim... Ktoś już chciał "wymienić" kase poprzez moje konto na szuwim, ale szuwarek wystarczająco szybko zaragował...

 

Ale te włamy mnie załamały... Czy Polacy muszą być tacy?? :(

Link to comment
Share on other sites

Czy Polacy muszą być tacy?? :(

 

bardzo mi przykro ze ci sie wlamali ale nie lubie jak ktos tak pisze ... w kazdym narodzie sa czarne owce ale pisanie "czy polacy musza byc tacy?" jest krzywdzace - pamietaj ze 50 lat komunizmu to byla specjalna demoralziacja narodu... w niektorych ludziach i w ludziach przez nich wychowanych zostaly nawyki ktore byly potrzebne w tamtych latach do zycia, byc moze niekiedy teraz tez sa ale nie w tym stopniu. Ale na szczescie jest wiele ludzi ktorzy przynajmniej chca byc uczciwi.

Ale to ze jest taki a taki poziom przestepczosci ma taka zalete ze ludzie sa ostrozni a ostroznym i sprytnym ( w pozytywnym tego slowa znaczeniu ) trzeba byc zawsze, niezaleznie czy jest gdzies bezpiecznie czy nie jest :)

cale szczescie ze Szuwi byl czujni i do oszustwa nie doszlo :)

Link to comment
Share on other sites

Wszendzie mogą znaleźć się tacy co będą chcieli ukraść to nie tylko w Polsce. Tylko akurat nasz naród ma z tym dosyć duży problem co stworzyło taki stereotyp już nie tylko za granicą, ale także wśród samych Polaków. Ale cóż zrobić złodzieje byli, są i pewnie jeszcze długo będą. Pozostaje jedynie próbować się jakoś zabezpieczyć.
Link to comment
Share on other sites

Ja sam nie wiem co z moim EG, ale szczęście, że mniałem ochrone na IP. I inne haslo, ktorego mi nikt nie podebrał. A co do stwierdzenia "Czy polacy muszą być tacy", to odnosiłem się do jednostek.

 

PS: Ma ktoś kontakt z szuwarkiem?? Potrzebuje IP tego typa co się włamał... Złapie go, bo to na 100% jakiś admin PTR-a... Nie mniałem żadnego keylogera, a jak typek zauwarzył, że jakiś czas jestem nieaktywny, to wszystko pokradł... A ja potrzebuje swoje GG....

Link to comment
Share on other sites

Niestety, mimo zablokowania "oferty" oszusta na VCF została ona automatycznie wykasowana przez skrypt forum :-(

zły jestem na siebie że tego nie zarchiwizowałem, niemniej nie wiem czy przez IP można byłoby namierzyć złodzieja - o ile pamiętam było to jakieś proxy

 

Twoje konto luis zablokowałem w obawie przed dalszymi nadużyciami - prosze - napisz na mojego maila z prośbą o jego uaktywnienie, nastąpi powrót no normalności ;-)

Link to comment
Share on other sites

ja jestem 100% pewien, ze to byl jakis admin ptr-a. więc moznaby poszukac kogos... a co do odblokowania, to przez jakis czas nie bede mnial neta na swoim kompie(na wigilie przyjezdza kuzyn, ktory zna sie na linuksie), wiec narazie nie pisze. :D

 

PS: Thx, za to, że nie powróciłem jako oszust, tylko jako ktos, kto mniał włama.

PS2: Ale teraz bede mniał zmienne IP.

PS3: A najlepsze jest to, ze wszystcy wiedzieli, ze nie mam konta w pl banku i MB(14 lat)... Więc złodziej sie zdemaskował

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use