Jump to content

Oszust! Ze-us! Czekam na informacje!


max188
 Share

Recommended Posts

Zaczne od tego że jeśli w złym miejscu dałem ten temat a zapewne tak jest to prosze administracje o jego przeniesienie jednak w tym miejscu bedzie najbardziej widoczny.

 

Ostatnio na konto KasaNaPiwo wlamal mi sie gosciu gdy oddzyskalem dane na koncie był jego email ze-us@o2.pl .

 

Jakis czas temu ktos wlamal sie na moje gg i kase od lici pobral i zniknal - przypuszzam ze to ta sama osoba!

 

Na roznych forach jest uzytkownik ze-us ale przewaznie od pol roku nie loguje sie juz na konta. Dowiedzialem sie byl Adminem MailOlimpu (no chyba ze jeszcze jest?) Na alelgro ktos sprzedaje mailing w mailolimpu jednak gg na aukcji jest inne niz na forach (na roznych forach rozne gg podawal).

 

Od razu widac ze jest cos kombinowane jest. Cos kreci na forach go nie ma teraz tyko okrada ludzi!!

 

Pisze tutaj zeby duzo osob te watek zobaczylo. Czekam na jakiekolwiek informacje na temat tej osoby. Ma ktos jakies jego dane? Wie ktos cos na temat osoby ktora teraz jest adminem MailOlimpu? Jakies dane do niego bo moze to dalej ta sama osoba?

 

Z gory dzieki za kazdy trop ktory pomoze dorwac oszusta!!

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam - max188 zwrócił się do mnie z prośbą o zobaczenie co stało się z jego kontem, gdyż nie mógł się zalogować. Hasło było zmienione a w mailu widniał własnie ze-us@o2.pl . Na forum szuwi znalazłem osobę o tym mailu i jego nick to ze-us. Ostatnimi czasy ktoś próbował się włamać także do panelu admina KasaNaPiwo.com ale kilka jego prób wpisania hasła było nieudanych.

 

Jednak proponuje przenieść to do stosownego tematu;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use