Jump to content

Zmiana Języka??


mitsu
 Share

Recommended Posts

Według mnie to nie najlepszy pomysł by nie powiedzieć zły.

Po pierwsze trzeba zmienić domenę bo z taką raczej się świata nie podbije.

Po drugie anglojęzyczny GetPaid przeżywa kryzys i ciężko o reklamodawców - w Polsce jest ich znacznie więcej.

Po trzecie wysokie minimum dodatkowo zniechęci nowych userów.

I na koniec nie rozumiem jednego - jak już uzbieram na tą wypłatę to dostaje 25zł czy 75zł? Bo klikać za ćwierć centa a ćwierć grosza to różnica. Jeśli dostanę 25zł to uważam, że będzie to złodziejstwo bo nowi użytkownicy będą zarabiać 3 razy więcej niż starzy.

Ale jak widać niewiele na ten temat wiadomo - krótka wzmianka od admina i tyle.

Link to comment
Share on other sites

to może jeszcze domenę na angielski by się przydało zmienić ? ;)

A istnieje wogóle taka możliwość? Myślałem, że licencję na CC przypisuje się właśnie do domeny, więc po zmianie nazwy trzeba na nowo opłacić licencję za skrypt.

 

mysle ze domena nie jest moze angielska ale byly firmy ktore mialy dziwne domeny i dzialaly, dla nas to beda polskie slowa a dla zagraniczniaka poprostu cos dziwnego

 

A jaką nazwę bardziej zapamiętasz: CoolGPTR.com, czy FelmerestKeszitunk.com? :evil:

 

Zawsze fajna nazwa pomaga firmie.

Link to comment
Share on other sites

A istnieje wogóle taka możliwość? Myślałem, że licencję na CC przypisuje się właśnie do domeny, więc po zmianie nazwy trzeba na nowo opłacić licencję za skrypt.

 

Z tego co słyszałem za dodatkową opłatą istnieje możliwość zmiany domeny (bodaj 25$), ale pewien nie jestem.

 

A jaką nazwę bardziej zapamiętasz: CoolGPTR.com, czy FelmerestKeszitunk.com? :evil:

 

Chyba jednak felmerestkeszitunk.com bo nazwa bardziej oryginalna :lol:

Link to comment
Share on other sites

@reklama2000

 

te moje słowa były z żartem, ale istnieje możliwość przeniesienia swojej licencji, za dodatkową opłątą (tak jak pisze strenq), choć zawsze jest z tym dużo roboty i nie zawsze to skutkuje, bo trzeba udowodnic ze jest sie wlascicilem domeny z licecja, i że się kupiło skrypt u nich ;)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use