Jump to content

Bejc.pl - nówka Polska - opinie


strenq
 Share

Recommended Posts

Dziś wystartowała. Niestety niczym mnie nie zaintrygowała ale po kolei według mnie:

plusy:

+ ładna grafika (aczkolwiek brak jej tego czegoś, ale jest przejrzysta i estetyczna

+ domena

 

minuty

- skrypt nie CC

- nazwa jakoś mnie nie zachwyca

- hosting chodzi jak ursus na żniwach :/

- do reklam, a z tymi losowymi będzie samowolka

"Jak wygladaja losowe wyplaty?

ICH WYSOKOSC NIE MA ZADNEGO ZWIAZKU Z TYM CO UZBIERASZ NA KONCIE, ich wysokosc, ilosc, oraz czestosc zalezy od tego ile my bedziemy zarabiac(im wiecej my zarobimy tym wiecej Wy dostaniecie. "

- w pomocy ledwie kilka pytań

- regulamin nie dość, że nie jasny to jeszcze plagiat

"Zapisujšc się do systemu BluEmAiLs.CoM ..."

- samowolka webmastera:

"Warunki te mogš zosatac zmienione przez Administratora w dowolnym momencie bez wczesniejszego poinformowania o tym Uczestnikow. "

- sądząc po treści wypisywanych tam tekstów wm nastoletni

- dział prywatność po angielsku - więc bez wachania mogą wykorzystać nasze dane osobowe

- generalnie WM napalony i nie przygotował strony a już ruszył

 

Jak dla mnie kolejna porażka. Mimo, iż wygląda poważnie i na pierwszy rzut oka miałem się zapisać, po zapoznaniu się ze szczególami strony, których zresztą większość klikaczy nie zwraca uwagi (potem będzie płacz) wiem, że będę ją omijał dalekim łukiem. A wy co na to?

Link to comment
Share on other sites

No oczywiście bo dla Ciebie każda firma jest do bani... Jaka by nie była!

 

Chodzi o to, że to jest "płacący scam" i znając życie nic nie zarobisz. Jakoś o KasieNaPiwo pisał nieco w inny sposób ;) Forum jest po to by wyrażać swoje opinie.

Link to comment
Share on other sites

Zapiszą się albo promotorzy chcący zarobić tanim i łatwym kosztem na reklamę oraz nowi klikacze, którym ci promotorzy namieszają w głowach iż dostaną wypłatę a maile po 5gr... a potem ci nowi klikacze zniechęcą się do GP i takie błędne koło...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use