Jump to content

KasaNaPiwo-->> Co sie z nia dzieje???


mareczek_5
 Share

Recommended Posts

Chyba sami juz zauwazyliscie ze nie ma ponad 200 uzytkowników!

 

Najbardziej zastanawia mnie gdzie sie podziali przeciez aktywnych było ponad 600 a tu nagle ponad 200 mniej!

 

Nastepnie próba logowania i nic nie ma mojego konta!

 

Pewnie nie tylko ja mam taki problem!

 

Jak myslicie co sie z nimi stało i ze mna tez??

 

no ja nie wiem nagle zeby znikneło jakies 200 uzytkowników to lekka przesada!

 

Kazdy promotor stracił prawie połowe swoich poleconych a inni nawet wszystkich!

 

Klikałem codziennie do dzis ale juz nie moge bo moje konto usuniete

 

i nie chce mi sie juz poraz kolejny zapisywac!!!

 

CO O TYM MYSLICIE??

 

WOGÓLE O FIRMIE??

Link to comment
Share on other sites

MI znikna tlyko 1 polecony. Moze zlamales regulamin lub cos??

 

nie chodzi tu o złamanie regulaminu!!

 

Chodzi tu o znikniecie ponad 200 innych kont???

 

chyba nie powiecie mi ze nowa firma i zaraz tyle nie aktywnych!!

 

codzien sprawdzałem firme i było w niej conajmniej z 20 nieaktywnych i prawioe 700 uzytkowników!!!

 

to chyba jakis zart....

Link to comment
Share on other sites

Niestety pseudoprofesjonalny host u sztosa zawiódł. Z niewyjaśnionych przyczyn padł i niestety nie da się tego naprawić. Zniknęło ok. 150-200 kont i jest to ogromna strata. Dodatkowo przez ten ........ hosting do wielu ludzi nie dochodzą maile z płatnymi linkami. Niestety dałem szansę temu hostingowi po pierwszej wpadce ale tym razem decyzja zapadła - od pierwszego lutego zostanie przeniesiona na nowy sprawdzony hosting. Do tego czasu proszę wstrzymać się z promowaniem firmy - może wystąpić przerwa w działaniu ze względu na transfer domeny. Niestety w wypadku tego hostingu stwierdzenie, iż drogie nie znaczy niezawodne ma swoją racje.

Jeszcze próbuje nawiązać kontakt ze sztosem w sprawie czy aby nie da się jakoś przywrócić bazy, jednak wątpie by było to prawdopodbne, gdyż sztos unika mnie jak ognia.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Niestety po raz kolejny wystapily awarie z "profesjonalnym" hostingiem. Serwer, ktory zakupilismy mial byc jednym z najlepszych na rynku, kosztowal dosc sporo ale okazal sie zwyklym niewypalem! Po problemach z dzialaniem strony z poczatkow stycznia tym razem doszlo do powazniejszej awarii, w wyniku czego konta stracilo ok. 150-200 osob! Za wszystko najmocniej przepraszamy i zapraszamy do ponownego zapisu.

W zwiazku z owa awaria postanowilismy wreszcie zmienic hosting. Wiaze sie to z kilkudziesiecio godzinna przerwa w dzialaniu strony. Jednak wobec tych problemow mysle ze warto to zrobic. W zwiazku z tym iz wiele osob promuje strone nie odbedzie sie to od razu - do konca miesiaca strona dziala (miejmy na dzieje ze bedzie dzialac) do konca stycznia - od 1 lutego zostanie przesniesiona na nowy host. W zwiazku z tym radzimy od dnia dzisiejszego nie wykupywac reklam promujacych nasza strone.

Przepraszamy i pozdrawiamy

strenq & miru

 

 

Wiec juz sprawa wyjasniona...

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze sprawy nie uważam za wyjaśnioną - będzie ona raczej dopiero po przenosinach. Mam wątpliwości co do tego obecnego hostingu ale też moje pytanie - czy czekać do końca miesiąca na zakończenie reklam, czy też przenosić hosting "od ręki", jednak według mnie lepszym rozwiązaniem będzie poczekać do końca miesiąca - back up bazy danych już zrobiony, więc gorzej być już nie może.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use