Jump to content

Ogród Reklam i coś o Adminie - złodzieju - Dedybelu


logiczek
 Share

Recommended Posts

ortografia nie ma znowu nic do tego - wiele stron zwłaszcza anglojęzycznych ma wyraźne błedy językowe a istnieje (zwłaszcza polskich czy chińskich wm) i całkiem nieźle prosperuje i mało kto na to zwraca uwagę. Nie czepiajmy się szczegółów bo z ogrodem i tak już jest tragedia ...
Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o ogrod to cos padlo na serverze. zielonymail ma to samo.. tylko ja nie moge nawet jednego maila wyslac bo admin nie dziala. sorry ale teraz to wina nie lezy po mojej stronie.

 

To normalne, że takie rzeczy się niestety zdarzają. Jednak dziwi mnie nieco ta awaria - gdy host pada z reguły albo strona się nie wczytuje, albo jest napis, iż baza danych MySQL jest offline. U ciebie jest tylko napis, iż jest błąd w skrypcie (bazie) dotyczący wyświetleń banera, cała reszta działa jak należy. Moja rada sprawdź poprawność bazy MySQL, a następnie poprawność pliku: scripts/functions.inc.php w linijce 325 - mogło się coś popsuć z plikiem. Jeśli dalej będzie nie tak to skontaktuj się z właścicielem hostingu oraz specem od php. Bo według mnie host sam w sobie aktualnie działa w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Co do 1 postu Decybela - tak napisałeś dokładnie tekst w stylu "proszę o klik w banner google adsense" bylo to w stopce lub w shoutboxie iwięc to nie są bzdury tylko fakty. Ale to najmniej ważna sprawa. Chodziło mi głównie o kradzież i tekst w stylu "inni to robią ja też mogę..." Czy to nie świadczy o dorosłości, a właściwie jej braku?

 

to ze skopiowalem troche ze strony logiczka to bylo nie fer ale nie fer jest tez nazywanie osoby 12latniek nie rozmawiajac nawet z nia.

Rozmawiałem z Tobą i widzę jak się zachowujesz... Jedyne za co sory to za obraze 12latków bo tego nie chciałem.

 

nie mam planow pograzenia tej firmy. chce zeby "rozkwitla" a nie uschla.

Dla większości już to zrobiłeś.

 

 

Tyle na ten temat :) Zgadzam się z zdaniem anty w 100% ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pisze pod pod postep aby odświerzyć temat.

 

Więc dziś pan Marcin T. postanowił pospamować trochę:] Ma baze mailów z OR najprawdopodobniej:]

Więc postanowił puścić spam "Temat: Zarób 15000 zł "

Lista osób do których wysłał ok 300 osób.

 

Mail oczywiście wysyłany nie jest z Ogrodu reklam tylko "ręcznie" z prywatnego maila bez linku ;)

Link to comment
Share on other sites

Moj drogi logiczku,

chcialem powiedziec ze nie mam skopiowanej bazy maili z or.

Przepraszam że wysłałem to do Ciebie. po prostu nie odznaczylem Ciebie z listy osób do których wysłalem mail. wysłale go do znajomych których maiłem na liście kontaktów. biorąc pod uwagę ze rozmawiałem z Tobą kiedys przez maila miałem tez i Ciebie na liście. Mam trochę osob na liście i po prostu nie pomyślałem o tym, że jestes taki jaki jesteś. Prykro mi trochę z tego powodu, że jesteś tak mściwy i... brak mi słów.

 

Mam dla Ciebie propozycje, zajmij się własną osobą bo widzę, że bardzo lubisz oczerniać, gnębić i wszystko co najgorsze, osoby które Ci raz podpadły.

 

P.S.

A kim Ty w ogóle jesteś, że pozwalasz sobie na takie rzeczy?

 

A i chciałem Ci przypomnieć co mi napisałeś po tamtej sytuacji ze spokopiowaniem Twojej strony: "Ok to napiszę tylko małą notkę na forum, żeby ludzie wiedzieli, że taka sytuacja miała miejsce" - a cała tą sytuacje, którą robisz tutaj na forum małą notką nie da rady nazwać. Nazwać to raczej można CIĄGŁE ATAKI NA DECYBELA

 

--- połączone ---

 

Zapomniałem dodać, że lista osób do których wysłałem nie przekroczyła 100 osób. Kolejna Wyolbrzymiona rzecz przez LOGICZKA.

 

--- połączone ---

 

Chciałem jeszcze poinformować, że Ogrod już pozbył się wszystkich błędów i zaczyna swoją działalność z pełną parą.

 

Kto nie wierzy, że ogrod rozkwitnie w niedlugim czasie niech się nie zapisuje.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja po tym co robisz niestety nie wierzę. Najpierw plagiat, potem spam do 100 osób - nawet jeśli to twoi znajomi to cię nie usprawiedliwia. Gdzieś bym miał takiego "qmpla" co mi spam do 100 osób wysyła. Poza tym spam to spam bo wysłałeś go do niego i usprawiedliwienie "nie odznaczyłem" jest śmieszne.

Tak w ogóle parafrazując twoją wypowiedź - kim ty wogóle jesteś, że piszesz 3 posty pod rząd? Poczytaj regulamin bo skoro zasad forum nie przestrzegasz tzn. że Ogród też będzie działał bez żadnych zasad.

Link to comment
Share on other sites

Dajcie mu trochę czasu - przecież robił wszystko pod wpływem nerwów i waszych dołujących - zresztą CAŁKOWICIE słusznych wypowiedzi.

 

Pamietacie jak było z pampers'em i Dolarkiem - nikt prawie nie wierzył, a teraz firma "jak ta lala" - to może i teraz będzie dobrze...

 

Tyle, że pampers zaczynał od zera, a nie od minus piedziesięciu...

Link to comment
Share on other sites

1. Nie mówie, że masz ją na 100% z OR nie wiem tego

2. Zwracam honor przesadziłem z liczbą jest koło 100 racja dla decybela

3.

Zapomniałem dodać, że lista osób do których wysłałem nie przekroczyła 100 osób. Kolejna Wyolbrzymiona rzecz przez LOGICZKA.

Co prócz pkt 2 wyolbrzymiłem?

4. kim jestem? człowiekiem. i nie wiem na co sobie pozwalam poprostu pisze prawde szczerą bo nie lubie takich sytuacji.

Nigdy nikogo nie oczerniam ani nie gnębie bo to nie w moim stylu poprostu piszę prawde jak wygląda sytuacja. Nad nikim się nie znęcam.

5. Cóż ja dałem małą notkę a temat rozwinęli inni więc jak widać część się zgadza część nie tak jest już na świecie;)

 

AA i nie atakuje Ciebie decybel tylko próbuje uświadomić Ci że robisz duże błędy bo nie wiem czy sam ich nie zauważasz? Plagiat to przestępstwo, spamowanie też.

 

Serio życze Ci żebyś rozkręcił OR i aby to była warta uwagi firma lecz niestety póki co za dużo masz wpadek.

 

Tyle na ten temat... Pozdrawiam i życze WM żeby pokazał na co go stać w pozytywnym znaczeniu w OR:)

Link to comment
Share on other sites

Dajcie mu trochę czasu - przecież robił wszystko pod wpływem nerwów i waszych dołujących - zresztą CAŁKOWICIE słusznych wypowiedzi.

 

No właśnie krytyka się należy jeśli jest słuszna. Jak widać sam twierdzisz, że jest słuszna. Czasu już ma sporo bo prawie 3 miesiące. Ile można czekać rok? dwa? Krytyka jest według mnie również na miejscu bo momentami woła o pomste do nieba - jeśli by logiczek obydwa incydenty (z plagiatem oraz spamem) dał do ingerencji to decybel dostałby już bana, więc raczej może mówić o szcześciu. Więc moja rada - działaj z głową a nie wystawiaj OR a co za tym idzie Jogailę i Magbag na utrate reputacji - bo już według mnie lepiej było sprzedać OR pierwszej lepszej osobie na allegro. I tylko wynikami możesz zmienić moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use