Jump to content

e-gold bezpieczne??


lukaaz_1994
 Share

Recommended Posts

tak bardzo bezpieczne, że skasowali tysiące kont bez powodu... a raczej był powód... pochodzenie... arabów pokasowali, wszystkich irakijczyków itd. Kase wzięli dla siebie. Także kto tu mówi o bezpieczeństwie? Jak jakiś Polak okaże się terrorystą to żegnajcie pieniążki !
Link to comment
Share on other sites

Może wiecie, - a może nie - jak powinno wyglądać bezpieczne hasło do egold?

Podpowiedziała mi to znajoma - i dzięki jej za to.

Hasło powinno być dłuuuuuuuuuuuuuugie - i nie do zapamiętania.

Przykładowe hasło: (dosłownie)

^%4$#!~`8)(=lL1j&^<,.>/?huUssc7&*+-^_qGBg#@*@%dzFEp&m@av^V}:;".<>

- oczywiście może być dłuższe, - im dłuższe - tym lepsze. Zapisuje się je np w notatniku i przechowuje w znanym sobie miejscu, np w moje dokumenty.

Można zrobić kopię pliku i wkleić na drugi dysk - dla pewności, - w razie awarii dysku "C" (np format). Od kiedy wklejam takie hasło do egolda, - nic się mi (odpukać) nie przydarzyło. Polecam!

Link to comment
Share on other sites

^%4$#!~`8)(=lL1j&^<,.>/?huUssc7&*+-^_qGBg#@*@%dzFEp&m@av^V}:;".<>

No to już znamy twoje hasło g:o

A tak na poważnie, to nie należy przesadzać bo hasło 8 literowe już ciężko złamać buratalem... 4 literowe zchodzi szybko, ale żeby aż tak długie...to bez sensu.

Link to comment
Share on other sites

No to już znamy twoje hasło g:o

A tak na poważnie, to nie należy przesadzać bo hasło 8 literowe już ciężko złamać buratalem... 4 literowe zchodzi szybko, ale żeby aż tak długie...to bez sensu.

Moje hasło jest dłuższe.

Co do sensu, - to myślę, że gdybyś stracił $20 z własnego konta i do końca nie był pewny dlaczego zginęło, - to widział byś sens. Dla mnie liczy się to, że pieniądze nie znikają, - a czy znikały przez wirusa czy z innej nieznanej mi przyczyny - tego na 100% pewny być nie mogę.

Lepiej dmuchać na zimne - niż później płakać.

Link to comment
Share on other sites

No to już znamy twoje hasło g:o

A tak na poważnie, to nie należy przesadzać bo hasło 8 literowe już ciężko złamać buratalem... 4 literowe zchodzi szybko, ale żeby aż tak długie...to bez sensu.

Heheh widać kto próbował już:d

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use