Jump to content

moja i innych reputacja


glosny88
 Share

Recommended Posts

Witam!

 

Od dłuższego czasu moja reputacja jest na 0 i nie mogę pograć w żadne gry :(, myślę, że kilka razy już komuś pomogłem(jak się mylę to przepraszam), ale nie dostałem za to punkt reputacji, to nie dotyczy tylko mnie ale także wszystkich użytkowników, bo mało kto przywiązuje do tego wagę aby dać komuś punkt reputacji za pomocnego posta.

Trzeba było by bardziej to rozpowszechnić, lub w ogóle uświadomić użytkowników że takie coś istnieje

co wy o tym sądzicie?

 

 

Pozdrawiam :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z glosny88, mało osób wie że można dodawać punkty reputacji. Szkoda, bo właśnie punkty reputacji mogą, ale oczywiście nie muszą, wskazać czy z kimś można zrobić interes czy nie... Ponadto punkty reputacji świadczą o tym czy ktoś jest w porządku.

 

A tak na marginesie, tą zieloną karteczkę obok punktu reputacji zawdzięczasz mnie pasek :)

Link to comment
Share on other sites

A tak na marginesie, tą zieloną karteczkę obok punktu reputacji zawdzięczasz mnie pasek :)
Mam na koncie trzy wpisy reputacji, - więc nie wiem, czy Twój był akurat decydujący, - ale za wszystkie serdecznie dziękuję.

Podobno moderatorzy mogą weryfikować te wpisy, - jeśli ktoś przyzna komuś punkt reputacji - ich zdaniem - niezasłużenie.

Skoro już zebrało nam się na zwierzenia, to przyznałem dziś punkcik autorowi tego tematu. Uznałem, że poruszył bardzo ważną sprawę, - a może troszkę zrobiło mi się go żal. Po zatwierdzeniu punktu - wskoczyła jedyneczka i zielony kolorek. My, - szarzy forumowicze, - możemy czasem nie wiedzieć co kto ma za uszami, - ale skoro moderator nie cofnął tego punkciku - to widocznie glosny88 zasłużył na to.

Link to comment
Share on other sites

więc nie wiem, czy Twój był akurat decydujący

 

Chyba na pewno był, bo zaraz po dodaniu "plusa" karteczka zmieniła kolor z szarego na zielony... W sumie to nie powinienem o tym pisać publicznie bo jeszcze ktoś posądzi mnie o to, że jestem chwalipięta a nie jestem ;)

 

---------

 

Tak, glosny88 na prezydenta! Jestem na TAK :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use