Jump to content

Reklamowka.com firma do reklam czy hustawka???


mareczek_5
 Share

Recommended Posts

Rekalmówka jak wiadomo powstała niedawno a zmian było tyle ze nie wiem czy ktos je zdołalby policzyc.....

 

dodatkowo admin jezeli dochodzi coraz blizej do 1000 userów wprowadzo to kolejne zmiany to kolejne kasowanie i bóg wie co jeszcze.....

 

ciagłe zmiany w skrypcie.....

 

zmiana menu klikacza az pogubic sie mozna bo niedług bedzie wiecej okinek jak klawiszy w klawiaturze....

 

czy waszym zdaniem nie jest to desperacka ucieczka od finishu konkursu poleconych?????

 

niezłą kase musiałby pchnac...

 

co wy o tym myslicie???

Link to comment
Share on other sites

To może świadczyć, że może tylko wydłuża ten termin, aby mieć z czego zapłacić. Z drugiej jednak strony kto nie ma odrazu kasy, którą obiecuje może jej wogłóle nie mieć. Ale nigdy do końca nie wiadomo o co chodzi adminowi :D. No chyba że sam to wyjaśni.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mysle ze nie ma sensy sie tak denerwować wszyscy wiemy ze reklamówka to jedna z lepszych polskich firm jest dośc stabilna wypłaca kase a i admin jest miłypodam przykład skasowank mi konto za nieaktywnośc na którym miałem 80 refów rozumie byłem nieaktywny, ale nie miałem dostepu do kompa bo sie zepsuł. Admin wysłuchał tego i postanowił mi oddać konto fakt ze obcią mi 50% zarobków ale konto jest:)
Link to comment
Share on other sites

Ja również uważam hooligana83 za jednego z lepszych adminow, ale prawdziwe jest tu powiedzenie, ze "lepsze jest wrogiem dobrego". Czasem probuje zmieniac rzeczy dobre na jeszcze lepsze ze po pewnym czasie wrocic do poprzedniej formy.. Podobnie bylo z jego druga firma "Bitmails" najpierw mialo byc jeden poziom poleconych i 30%, potem 3 z czego pierwszy 17 % a skonczylo sie z trzema bardzo srednimi ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use