Jump to content

Ciekawa rozmowa[ teoria spiskowa, wydzielone]


Guest fusek
 Share

Recommended Posts

2006-09-03 - Wypłata dla zwykłego uczestnik : 9.9999 PLN

i od tamtej pory zarobki moje w tym SCAMIE PRZY 407 POLECONYCH PO KASOWANIU DEAKTYWNYCH STOJA W MIEJSCU!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

2006-09-03 - Wypłata dla zwykłego uczestnik : 9.9999 PLN

i od tamtej pory zarobki moje w tym SCAMIE PRZY 407 POLECONYCH PO KASOWANIU DEAKTYWNYCH STOJA W MIEJSCU!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jak Ci się nie podoba, to sie wypisz. I nie masz tylu refków. Tylko Ty narzekasz. A zarobki nie stoją w miejscu. Tylko masz mało aktywnych refków.

Link to comment
Share on other sites

nie wypisze sie, skladam ci oferte niedoodrzucenia odkup ode mnie to konto za dobra cene... oszusto jeden, btw albo jestes mega tepy albo czort cie wie, piszesz mi ze mam duzo nieaktywnych refkow kolunio przeciez usuwales nieaktywnych i od tego usuniecia moja liczba refkow spadla o jakies 40 osob, co do zarobkow to nie jest wcale tak ze one staja w miejscu one spadaja.,..

stan na dzisiaj przy 407 poleconych:

Osobiście zarobiłeś: 3.2626 PLN

Zarobiłeś dzięki poleconym: 12.8963 PLN

Dostępne środki: 3.5537 PLN

Osobiście zarobiłeś: 2,753.00 Pkt.

Zarobiłeś dzięki poleconym: 108.78 Pkt.

Suma dostępnych punktów: -0.22 Pkt.

jutro wkleje i zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

nie wypisze sie, skladam ci oferte niedoodrzucenia odkup ode mnie to konto za dobra cene...

Odrzucam tą propozycje. :p

 

oszusto jeden

Całkiem ciekawa pisownia

 

btw albo jestes mega tepy albo czort cie wie

A może chciałbyś 5 pkt karnych za obraze?

 

piszesz mi ze mam duzo nieaktywnych refkow kolunio przeciez usuwales nieaktywnych i od tego usuniecia moja liczba refkow spadla o jakies 40 osob, co do zarobkow to nie jest wcale tak ze one staja w miejscu one spadaja.

Zarobki spadły, bo zostali usunięci nieaktywni. Usuwani byli nieaktywni z ostatnich 30 dni.

Link to comment
Share on other sites

nie bede Cie cytowal, daj mi 6 punktow za obraze a sobie 7 za prowadzenie scamu hehe, widzisz nieaktywni w ostatnich 30 dniach usunieci a Ty dalej twierdzisz ze mam nieaktywnych poleconych -> badz co badz moze i masz racje ale mam na 1 poziomie skromna i na pewno ona jest aktywna to przynajmniej z niej powinienem miec jakis zarobek a tu nawet z niej nie ma!!
Link to comment
Share on other sites

nie bede Cie cytowal, daj mi 6 punktow za obraze
Za obraze jest 5 pkt.

 

a sobie 7 za prowadzenie scamu hehe
Za prowadzienie scamu jest 10. Ale ja żadnego scamu nie prowadze.

 

widzisz nieaktywni w ostatnich 30 dniach usunieci a Ty dalej twierdzisz ze mam nieaktywnych poleconych
Bo są to usunięci z ostatnich 30 dni. A nie wogule nieaktywni.

 

badz co badz moze i masz racje ale mam na 1 poziomie skromna i na pewno ona jest aktywna to przynajmniej z niej powinienem miec jakis zarobek a tu nawet z niej nie ma!!
Jest zarobek z niej. Przynajmniej jakiś jest.
Link to comment
Share on other sites

Guest fusek

dzisiejszy stan konta :

Osobiście zarobiłeś: 3.2626 PLN

Zarobiłeś dzięki poleconym: 12.8980 PLN

Dostępne środki: 3.5554 PLN

Osobiście zarobiłeś: 2,753.00 Pkt.

Zarobiłeś dzięki poleconym: 108.78 Pkt.

Suma dostępnych punktów: -0.22 Pkt

Faktycznie 406 moich poleconych jest aktywna od wczoraj zarobili AZ 0.0013 ZLOTEGO ktos tu oszukuje hehe

Link to comment
Share on other sites

dzisiejszy stan konta :

Osobiście zarobiłeś: 3.2626 PLN

Zarobiłeś dzięki poleconym: 12.8980 PLN

Dostępne środki: 3.5554 PLN

Osobiście zarobiłeś: 2,753.00 Pkt.

Zarobiłeś dzięki poleconym: 108.78 Pkt.

Suma dostępnych punktów: -0.22 Pkt

Faktycznie 406 moich poleconych jest aktywna od wczoraj zarobili AZ 0.0013 ZLOTEGO

A to moja wina, że masz nieaktywnych refków??

 

ktos tu oszukuje hehe
No chyba Ty. Bo ja na pewno nie.
Link to comment
Share on other sites

Guest fusek

przecieztojestsmiech na sali ja nie daruje Ci tego koles,co Ty mi tu gadasz o nieaktywnych refkach w firmie jest 1300 osob , ja mam w downline 407a Ty mi gadasz ze mam refkow nieaktywnych ????????????

Prosta matematyka ->

Poziomy poleconych u was wynosza :

I poziom - 15%

II poziom - 8 %

III poziom - 5 %

IV poziom - 1 %

W sekcji PTC sa dzis banerki za bodajze0.0075 zl a ja od wczoraj zarobilem 0.0013zl czyli bodajze 8% calej kwoty z tad wynika idac Twoim tokiem myslenia ze mam tylko jednego refka aktywnego i to z drugiego poziomu, to co robi 406 pozostalych osob ( w tym skromna)?

Panie pograzony w jaki sposob ja mialbym oszukiwac????????

Link to comment
Share on other sites

przecieztojestsmiech na sali ja nie daruje Ci tego koles
Nie masz czego mi darować koleś

 

co Ty mi tu gadasz o nieaktywnych refkach w firmie jest 1300 osob , ja mam w downline 407a Ty mi gadasz ze mam refkow nieaktywnych ?
A co, to moja wina?

 

Prosta matematyka ->

Poziomy poleconych u was wynosza :

I poziom - 15%

II poziom - 8 %

III poziom - 5 %

IV poziom - 1 %

W sekcji PTC sa dzis banerki za bodajze0.0075 zl a ja od wczoraj zarobilem 0.0013zl czyli bodajze 8% calej kwoty z tad wynika idac Twoim tokiem myslenia ze mam tylko jednego refka aktywnego i to z drugiego poziomu, to co robi 406 pozostalych osob ( w tym skromna)?

Co robi... Wiem, czego nie robi. Nie klika.

 

Panie pograzony w jaki sposob ja mialbym oszukiwac????????
Nie napisałem, że oszukujesz. Napisałem, że ja nie.
Link to comment
Share on other sites

Guest fusek
Czy jak sprzedam te konto (oczywiscie Twoja zgoda juz jest) to zarobki beda normalnie lecialy i obiecaszmi zeodblokujeszto co teraz jest zablokowane?
Link to comment
Share on other sites

Czy jak sprzedam te konto (oczywiscie Twoja zgoda juz jest) to zarobki beda normalnie lecialy i obiecaszmi zeodblokujeszto co teraz jest zablokowane?
Zrozum to. Nic nie jest zablokowane. Takiej możliwości w tym skrypcie nie ma
Link to comment
Share on other sites

Guest fusek

Moze i nie ma, ale przeciez nawet w tym nowym topicu sa dowody na to ze cos krecisz , pisales ze mam na pewno zarobek chociaz ze skromnej a ja dowiodlem ze nawet z niej nie mam, heh

mam pytanie ile jest klikow z maila doall 250?

Link to comment
Share on other sites

Moze i nie ma, ale przeciez nawet w tym nowym topicu sa dowody na to ze cos krecisz , pisales ze mam na pewno zarobek chociaz ze skromnej a ja dowiodlem ze nawet z niej nie mam, heh

mam pytanie ile jest klikow z maila doall 250?

Z ostatniego: 311

Srednia z lutego: 291 i 1/3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use