Jump to content

2 konta oszustów PTP


luis
 Share

Recommended Posts

No to dziś wykasowałem 2 konta oszustów:

 

rolo - za wstawianie rotatorów PTP do naszego ptp

 

santos106(admin vienny) - za promowanie naszego PTP w innych rotatorach ptp(promował u siebie)

 

Tak więc polecam oszukiwanie w ptp. Oczywiście, jak ktoś chce stracić konto... :)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście jesteście kolejną firmą która jak dochodzi się do minimum to albo tracicie bazę danych i zaczynamy od początku albo kasujecie konto bo coś tam ja nie widziałem żeby nie można było promować w innych programach skoro akceptujecie strony do ptp to z jakiej racji skasowaliście moje konto ja promuję waszą stronę tylko w systemach zaakceptowanych przez was i jak mam na wypłatę to kasujecie mi konto . Bardzo dziękuję za taką uczciwość bo jedno przeczy drugiemu.
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, jak znajdzie się oszust i straci konto, to zaraz wielki krzyk, że oszukujemy itp.

Jest zakaz promowania naszego rotatora PTP w innych. Pisze, że za to grozi kasacja konta. Więc mi tu nie pisz, że oszukujemy, bo sam oszukujesz...

Link to comment
Share on other sites

Możecie się najeść tymi 10 złotymi mojej wypłaty ja nie zbiednieje a wy się wzbogacicie . Rezygnuje z ostatnich 20 firm klikaczy bo widzę że większość dorabia się na naszym klikaniu a jak przychdzi to dzięją się różne rzeczy z naszymi pieniędzmi które znikają zazwyczaj z naszymi kontami .Zamykam dyskusję i kończe z zarobkami w tych śmiesznych firmach .pozdrawiam wszystkich klikaczy którzy dalej się w to bawią.
Link to comment
Share on other sites

Jaki ze mnie oszust skoro sami zatwierdziliście strony w akceptacji i tylko w nich promowałem waszą stronę .Jak to wytłumaczysz to po co akceptowaliście te strony żeby skasować takich niewinnych jak ja co dochodzą do wypłaty szkoda gadać ja swoje a ty swoje jesteście winni i nie umiecie się do tego przyznać.
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use