Jump to content

TBA ankieta


skromna85
 Share

Czy powinnm odzyskac tba  

14 members have voted

  1. 1. Czy powinnm odzyskac tba

    • Tak, w koncu firma jest na ciebie
    • Nie, kupil to jego
    • Nie mam zdania


Recommended Posts

Wiem że może w sumie powinnam wcześniej takie coś przeprowadzić ale sama pewna nie byłam czy napewno tego chce.

Chodzi o to że jakiś spory czas temu sprzedałam system [thebestads.eu] kolesiowi [za 75$] ktory tylko pozmienial hasla o danych na stronie zapomnial..

niedawno napisal mi ze nie ma neta w ogole bylo dziwne wyladowanie w jego bloku i wszystkie kompy poszly... na dlugi spacerek, neta dorwal na chwile zeby poczte sprawdzic i ze za miesiac MOZE cos uda mu sie zdzialac.

Generalnie to MOZE troszke mnie martwi. a to ze nic nie robi jeszcze bardziej [a wygladal na uczciwego typa] pomijam fakt ze wzielam go za userka z szuwiego - adii_1982 [po zakupie przyznal sie ze mowia na niego adii i jest z 1982 ale na forum to nie on] i pozmienial hasla i tyle go widzialam.

teraz nie wiem co robić odzyskać tba? [znalazlam sposob jak odzyskac haslo do konta glownego - hostingowego]

Link to comment
Share on other sites

To me zdanie jest takie :) Na czas jego nieobecności możesz się zaopiekować serwisem, a potem mu go grzecznie zwrócić i pogadać o anulowaniu tranzakcji. Bo choć zarabia się tam na razie mało to userów jest sporo i szkoda by to było wszystko stracić bo ludzie odchodzą :/ Po za tym mam sentyment do Twoich firm i wiem, że dobrze się nimi opiekujesz :)
Link to comment
Share on other sites

skromna85, w momencie sprzedaży przestajesz być odpowiedzialna za firmę. Wcześniej byłaś odpowiedzialna za wybór nowego właściciela, teraz jest już za późno.

 

Jedyne co możesz zrobić to skontaktować się z nowym adminem i pogadać o przyszłości TBA, ewentualnie zaoferować swoją pomoc lub poprosić o unieważnienie transakcji.

 

Skoro wszystkie dane są na Ciebie to poproś go o ich zmianę. Jeśli tego nie zrobi odzyskaj hasła, zmień swoje dane na jego, i prześlij mu nowe informacje.

Link to comment
Share on other sites

Ja zadam pytanie - po co sprzedawałaś firmę? Najpierw się robi potem myśli. Ale to niestety moda sprzedać firmę byle komu, za jak najwięcej - byle się nachapać. A co do tego pomysłu z wzięciem jego hasła to już mi ręcę opadają. Ludzie bądźmy poważni.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use