Jump to content

Ostateczna rozprawa w GPT...


Gugsen
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Nareszcie mam wystarczająco dużo czas[s=d]u by napisać tego posta :P

 

Chodzi o naprawienie błędów w polskim GPT, które są bardzo uciążliwe dla klikacza - oto firmy do których mam "wąty" :P

 

Teraz podam firmy i ich wady:

 

Skarbonka.net - zbyt duże minimum do wypłaty, nie realne dla samotnego klikacza, a i z siatka poleconych trudno dojść do wypłaty, trzeba też za każdym mailem klikac w numerki;

 

Grassmails.com - firma zapycha się reklamami, przestuj w PTC - ogólnie spada skuteczność reklamy;

 

ZielonyMail - strasznie wolny serwer, który powoduje koszmarny czas wczytywania się strony i numerków, ponadto trzeba klikać przy każdym mailu w numerki sprawdzające co w połączeniu z tym serwerem doprowadza do szału;

 

A teraz firmy i możliwe sposoby rozwiązania ich problemów:

 

Skarbonka.net - dobrym rozwiązaniem problemów w Skarbonce było by obniżenie minimum do np. 10 zł oraz ustawienie włączania się sprawdzających numerków co trzeci klik usera - strona też ma "cieżką" grafikę;

 

GrassMails.com - moim zdaniem trzeba zwiększyć cenę reklamy, należy także zrobić konkurs klikacza, który pobudzi ruch w PTC i w ogólnej klikalności...

 

ZielonyMail.com - natychmiastowa zmiana serwera i włączenie numerków na click boty co np. 3 klik usera...

 

To by było na tyle - co o tym myślicie, prosze o wypowiedź także adminów - te problemy wymagają rozwiązania natychmiast...

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

1 - nie ma mnie tam - byłem ale nie miałem zamiaru tam być - za często zmienia warunki, ale według mnie minimum ok ;)

2 - też mnie tam nie ma, ale cóż w końcu jest to raczej do reklam. Co do klikalności to zgadzam się konkurs na klikacza byłby w porządku. Zwiększenie cen reklam? Jeśli jest ich tak dużo to aż się dziwie, że jeszcze ich nie podnieśli :P Ale po co się o to upominasz? Po to żeby więcej za adsa płacić i mieć mniej reklam :D

3 - zmiana serwera tak! numerki tylko za pierwszym razem. W CC nie da się włączyć co 3 klik (jedynie w konkretnych mailach - np. w co 3-cim mailu), ale można zastosować rozwiązanie które ja stosuje - na początku każdej sesji ;)

Link to comment
Share on other sites

z kodami do przepisywania sie zgadzam, najprzyjemniej sie klika w firmach, gdzie nie ma ich w ogole albo tylko przy pierwszej reklamie np. dolarek, early cash. W grassie faktycznie jest tyle reklam, ze nawet gdyby troche zmniejszyla sie ich ilosc, to i tak mysle, ze nie bylabym w stanie wszystkich wyklikac. w skarbonce nie jestem, ale moze takie srednie warunki gwarantuja stabilnosc firmy.
Link to comment
Share on other sites

Ja w grassie pare razy wyklikałem wszystko... Tylko, że ja potrafie tak chyba wszędzie... Ale niewielu jest takich jak ja. :)

Ale tak jak już pisałem - konkurs klikacza i zwiększenie cen reklam jest niezbędne, żeby utrzymać jakąkolwiek skuteczność.

 

Co do skarbonki - przydałobysię zmiejszyć minimum, ale wątpie, że admin to zrobi. Przecież na tym zarabia...

Link to comment
Share on other sites

Grasmails mam w du....

Lepiej juz klkac w eurolose bo tam przynajmniej szybciej schodzi....

Skrabonka z tym minimum mnie odstrasza.

Nie mam do niej sily no ale klikam bo z płatnego sie zapisałem.

A zielonymail to wielkie swinstwo bo reklam jest jak na lekarstwo a tak to chyba z 1000poleconych uzbierałbym to minimum z ta iloscia reklam....

Link to comment
Share on other sites

Grasmails mam w du....

Lepiej juz klkac w eurolose bo tam przynajmniej szybciej schodzi....

Skrabonka z tym minimum mnie odstrasza.

Nie mam do niej sily no ale klikam bo z płatnego sie zapisałem.

A zielonymail to wielkie swinstwo bo reklam jest jak na lekarstwo a tak to chyba z 1000poleconych uzbierałbym to minimum z ta iloscia reklam....

 

To musisz mnieć ją całkiem sporą. Bo grass to całkiem duża firemka. :evil:

Grass by się poprawił, gdyby zwiększyć ceny reklam i ilość wypłat(a zmiejszyć ilość zamawianych reklam)

Link to comment
Share on other sites

Mnie sie kurde Grasmails podoba,Wpadam i klikam jak w transie do spodu'

I co dzien prawie wykupuje jakas reklamke, co do skutecznosci tych reklam to juz smutek .A w niektorych firmach minimum to dla wnukow trza zostawic.

Popieram firmy bez minimum, Krotka pilka ;ile wyklikales tyle twoje

Prosta dewiza : ja klikam ty placisz! Irytuja mnie firmy gdzie trzeba zadawac sobie i innym pytania typu: Placa? moze placa? podobno placa?itd.itd.

To taki kamyczek na podworko z mojej strony.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use