Jump to content

Płatne uczestnictwo a poleceni


piotrek180k
 Share

Recommended Posts

Guest fusek
ja mialem kiedys w extreme-mails bo sie fajnie firma zapowiadala, ale wszystko upadlo.... w sumie powinienem kolesi pozwac do sadu bo jakby sie zebrala wieksza masa ludzi ktorzy tez mieli te premiowane czlonkostwa to moznaby im jakies zarzuty zlozyc:-)
Link to comment
Share on other sites

Osobiście jestem zdania, że nie opłaca się kupować premiowanego członkostwa ze względu na poleconych - wpada ich raczej niewielu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy kupi się premiowane członkostwo w pierwszych dniach istnienia firmy.

 

Decydując, gdzie zakupić premiowane członkostwo, trzeba wziąć pod uwagę ilość oferowanych reklam. Im więcej w stosunku do ceny członkostwa, tym lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

ja mialem kiedys w extreme-mails bo sie fajnie firma zapowiadala, ale wszystko upadlo.... w sumie powinienem kolesi pozwac do sadu bo jakby sie zebrala wieksza masa ludzi ktorzy tez mieli te premiowane czlonkostwa to moznaby im jakies zarzuty zlozyc:-)

Nie zakłada się w tym wypadku sprawy cywilnej w sądzie (zresztą założenie sprawy kosztuje).

Taką sprawę zgłasza się na policji - oszustwo, przestępstwo ścigane na wniosek pokrzywdzonego o ile mnie pamięć nie myli, coś jeszcze by się pewnie znalazło :D

 

Wizyta na pierwszym przesłuchaniu w charakterze świadka zapewne ostudziłaby zapał niektórych ludzików a dla innych byłaby przestrogą. Później zarzuty itd.

 

Sorry, za offtop ale nie mogłem się powstrzymać co do skomentowania sprawy extreme-mails. Z Bankiem Macieja też by było fajnie :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use