Jump to content

Wirusy w "KasaNaPiwo"


Rash
 Share

Recommended Posts

Witam=)

Ostatnio zauwazyłęm ze jest strasznie dużo wirusów w polskich firmach ale to co spotkało "KasaNaPiwo" to juz przesada=/ Na samej stronie głównej jest 7 wirusów (trojanu i tez zwykłe mikroby) a jak dostaje Płatnego Mejla i klikam na link to na tej stronie która się wyswietla zeby kliknąć Numer to też jest kilka wirusów=/ To jest juz denerwujace=/

Jesli ktoś ma kontakt za adminem KasaNaPiwo to niech da mu znać lub coś ze jest taka sytuacja w jego firmie, a jak to jego sprawka i specialnie są te wirusy to wszystkich ostrzegam przed tą firmą bo leci sobie w kulki=/

Pozdrawiam=)

 

P.S. Niewiem czy napisałem w odpowiednim dziale a jesli nie to prosze o przeniesienie=)

 

P.S.2. Mam program KASPERSKY INTERNET SECURITY 6.xx i jest to orginalna wersja i on ani razu się niepomylił znajdując wirusa wiec na tej stronie naprawde są wirusy (w obecnej chwili powstania tego posta i jakieś 2 tygodnie przed też były, cały czas az do teraz).

Link to comment
Share on other sites

Na samej stronie głównej jest 7 wirusów (trojanu i tez zwykłe mikroby) a jak dostaje Płatnego Mejla i klikam na link to na tej stronie która się wyswietla zeby kliknąć Numer to też jest kilka wirusów=/ To jest juz denerwujace=/

 

Znajdź mi choć jednego wirusa a będę wdzięczny. Bo osobiście sprawdziłem cały skrypt i nie ma tam żadnego wirusa. Ale jak się używa IE to zawsze nawet na niezainfekowanej stronie może pojawić się wirus:)

Link to comment
Share on other sites

No loozik, jak w skrypcie niema to looz ale nieraz jak się wchodzi na stronke to wyskakują jakieś wirusy=/ Wiesz ja jakoś się przyzwyczaiłem do IE i dlatego nieraz a nawet czesto używam własnie IE=)

Pozdrawiam i przepraszam za kłopot=)

Link to comment
Share on other sites

Kłopotów żadnych nie ma z Twoją informacją. Każdą informację o wirusach staram się sprawdzać i zdarzyły się już niestety wiruski na stronie w przeszłości to zostały usunięte.

Co do IE to też byłem przyzwyczajony, ale wolałem się odzwyaczaić i nie żałuję :)

Link to comment
Share on other sites

To dobrze ze nic sie takiego niestało ze napisałem posta a niewiedziałem kto tu na forum jest adminem KasaNaPiwo wiec napisałem posta, a takto bym napisał na PW=) No ja chyba tez bede musiał się odzwyczaić bo naprawde są jazdy z ta IE i to mnie zaczyna wkurzac=/

Dzieki za info i Pozdrawiam=)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use